X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 18 lipca 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś ja mam ochotę na piwko :D mmmmmmm...

    Nusia lubi tę wiadomość

  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 18 lipca 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze...a czy przerwać branie progesteronu? dzisiaj powinnam wziąć 7 czopek

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 18 lipca 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się,że możesz dziś wziąć sobie jeszcze zobaczysz co się przez noc wydarzy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasias wrote:
    hej dziewczyny mam taki problem...może pomożecie :)
    dzisiaj zaczelam plamic tzn. tylko przy "podcieraniu się" i to na brązowo. jezeli jest to sygnal zblizającej sie miesiączki to troszkę za szybko, gdyż ona zawsze przychodzi 28dc, a poza tym nigdy nie plamiłam na brązowo tylko jak już to był to śluz różowy. nie wiem co mam myśleć.. widząc te tyci tyci plamienie automatycznie straciłam nadzieje na bejbusia :( co o tym myślicie... z góry dziękuje za dobre rady :)

    ja mialam takie plamienia przez dwa dni w 12dpo i 13dpo. z tym ze moje nie byly brazowe a czerwono-rozowe... i pierwszy raz cos takiego sie pojawilo.

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 18 lipca 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    nie mam dobrych wieści... Jest pęcherzyk, w macicy- tam gdzie powinien, ale nie widać tętna... Niby doktorek powiedział, że faktycznie jest wcześnie, ale nie tryskał optymizmem. We wtorek następne podejście- jeśli nie będzie tętna.... to same wiecie...

    Nie płaczę i nie wyrywam włosów, ale jakoś mi tak smutno. Wszystko przez te cholerne nieregularne cykle. Zrobiłam test- wyszedł negatywnie i poszalałam z alkoholem trochę- być może to jest przyczyna.

    Dopóki bolą mnie piersi będę żyć nadzieją, jak tylko przestaną lub zacznę krwawić- nie będzie nawet czego ratować.

    Powodzenia Kobietki :))
    Tulkam Was mocno :-*

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 18 lipca 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey.. najpierw napiszę co mi na sercu leży a zaraz poczytam co tam fajnego piszecie:D

    rano pisałam, że dostałąm plamienia... to plamienie wyglądało tak: przyszłam do domu, poszłam siku.. patrzę na majtki a tam troszkę czegoś czerwonawo/brązowego bardziej brązowego.. założyłam wkładkę.. i nic.... jakieś 2-3 h temu znów takie coś wyleciało ale tym razem brązowe... byłam tak zapracowana, że nic mnie nie bolało... a jak już wracałam do domu to miałam i dalej mam dziwne skurcze w podbrzuszu i czuję jakby ktoś mi nadepnął na całe części rozrodcze... tragedia:( co się dzieje? :(

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 18 lipca 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Witajcie,

    nie mam dobrych wieści... Jest pęcherzyk, w macicy- tam gdzie powinien, ale nie widać tętna... Niby doktorek powiedział, że faktycznie jest wcześnie, ale nie tryskał optymizmem. We wtorek następne podejście- jeśli nie będzie tętna.... to same wiecie...

    Nie płaczę i nie wyrywam włosów, ale jakoś mi tak smutno. Wszystko przez te cholerne nieregularne cykle. Zrobiłam test- wyszedł negatywnie i poszalałam z alkoholem trochę- być może to jest przyczyna.

    Dopóki bolą mnie piersi będę żyć nadzieją, jak tylko przestaną lub zacznę krwawić- nie będzie nawet czego ratować.

    Powodzenia Kobietki :))
    Tulkam Was mocno :-*


    Jeju to faktycznie złe wieści...! miejmy nadzieję, że tętno się pojawi szybko!
    Nie obwiniaj siebie i alkohol bo to najmniej powinno wpłynąć na płód! przecież jest zabezpieczony pęcherzykiem!



    Dziewczyny co do ćwiczeń z Ewą.. ja także ją uwielbiam, na FB śledzę na bieżąco wszystkie jej nowinki! Ma dużo ćwiczeń na youtubie udostępnionch i na swojej stronie.. ja ćwiczę nie po to aby schudnąć ale aby mieć jędrniejsze ciało... i aby kondycja nie siadła.. czuję się rewelacyjnie po codziennym ćwiczeniu przez 30 minut! więcej nie trzeba.. ale musimy pamiętać o 5-minutowym cardio przed serią! :)

    nika86 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 18 lipca 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika86 nie dziekuje jeszcze, ale strasznie się ciesze. Czuje się dobrze tylko bardzo dziś zmęczona jestem 13h w pracy mnie dobiło, cały czas ziewałam i gdzieś tam pobolewa podbrzusze od czasu do czasu, a no i te nieszczęsne cycki :)
    Do lekarza jestem zapiasna na 30.07, a w pon ide na bete co by wyniki mieć w łapce na wizycie.
    W sobote zrobie jeszcze jeden sikany, a tak dla pewności hahahhaha

    nika86 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 18 lipca 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och i trzymam z całych sił kciuki Nika89 za Ciebie aby było dobrze

    nika86 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 19 lipca 2013, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    złapałam mega doła.. brakuje mi mojego dzieciaczka.. @ rozkręciła się na dobre.. a ja leżę w łóżku małej i płaczę.. nie widzę swojego dziecka od niedzieli i już zgłupiałam :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika mize ciaza jest mlodsza niz przypuszczasz? Czy pecherzyk odpowiada tygodniowi ciazy? Ja bym dala jeszcze tydzien. Wszystko sie moze zdazyc. Zreszta na tak wczesnym etapie chyba zafne zabiegi nie sa potrzebne?


    Alxa tule. Coreczka wroci niedlugo :) szkoda ze @ przyszla.


    U mnie nic brzuch pobolewa jakby sie tam cos rozpychalo...no coz... jutro kolo 16 powinny byc wyniki ale moga byc i w poniedzialek.

    Dobranoc kochane :*

  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 19 lipca 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    wydaje mi się,że możesz dziś wziąć sobie jeszcze zobaczysz co się przez noc wydarzy :)

    no i się wydarzyło... skok temperatury, plamienia są dalej koloru jasnoczerwonego przy podcieraniu ;) chyba zaraz zwariuje!

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 19 lipca 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxa a co teraz ćwiczysz ? masz jakieś ulubione czy zmieniasz? ja mam lenia jak wracam z pracy to zawsze coś innego zajmuje mi czas:/ 2 razy w tyg jak mi się uda to max...



  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 19 lipca 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasias wrote:
    no i się wydarzyło... skok temperatury, plamienia są dalej koloru jasnoczerwonego przy podcieraniu ;) chyba zaraz zwariuje!

    ehhh no to lipa... najgorsze jak tak jets ani się nie rozkręci ani przestanie i bóg jeden wie o co chodzi...

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 19 lipca 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    dziewczyny dzisiaj mnie to ovu zaskoczyło..wchodze a tu ze abonement jakis sie skonczył.. i wszystko na szaro i niedostepne dni płodne..wy wykupywałyście te abonamenty ?????????????????

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 19 lipca 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tam jest, ze masz 1 miesiąc za free, a potem abonament w zależności na ile wybierzesz

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane, wczoraj siedzialam w aptece 13 godzin (!!!!), plecy mnie od tego rozbolały na śmierć, pomógł wieczorny masaż- i to silny dopiero, Brzuch tak rwał, ze pomogła no-spa max, ale tylko na kilka godzin..senność ogromna, nadal mam uderzenia gorąca, mdlisty posmak w ustach..
    Śluz od wczoraj w większej ilości, temp w górze lecz test sikany z allegro dziś pokazał I kreskę, cóż, za wcześnie mogło być.

    Lub...zbliża się @ poprostu... bo piersi nie bolą, są owszem pełniejsze, ale zero bólu jak miałam w pierwszej ciąży... Sutki tylko są inne..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Witajcie,

    nie mam dobrych wieści... Jest pęcherzyk, w macicy- tam gdzie powinien, ale nie widać tętna... Niby doktorek powiedział, że faktycznie jest wcześnie, ale nie tryskał optymizmem. We wtorek następne podejście- jeśli nie będzie tętna.... to same wiecie...

    Nie płaczę i nie wyrywam włosów, ale jakoś mi tak smutno. Wszystko przez te cholerne nieregularne cykle. Zrobiłam test- wyszedł negatywnie i poszalałam z alkoholem trochę- być może to jest przyczyna.

    Dopóki bolą mnie piersi będę żyć nadzieją, jak tylko przestaną lub zacznę krwawić- nie będzie nawet czego ratować.

    Powodzenia Kobietki :))
    Tulkam Was mocno :-*

    Nika trzymam za Ciebie kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    hey.. najpierw napiszę co mi na sercu leży a zaraz poczytam co tam fajnego piszecie:D

    rano pisałam, że dostałąm plamienia... to plamienie wyglądało tak: przyszłam do domu, poszłam siku.. patrzę na majtki a tam troszkę czegoś czerwonawo/brązowego bardziej brązowego.. założyłam wkładkę.. i nic.... jakieś 2-3 h temu znów takie coś wyleciało ale tym razem brązowe... byłam tak zapracowana, że nic mnie nie bolało... a jak już wracałam do domu to miałam i dalej mam dziwne skurcze w podbrzuszu i czuję jakby ktoś mi nadepnął na całe części rozrodcze... tragedia:( co się dzieje? :(

    Ja miałam takie ciemne brązowe upławy zaraz po okresie...okazało się, że nie ma to żadnego związku z zakończonym krwawieniem miesiączkowym...upławy były wodniste ale bardzo ciemne i było ich dużo...poszłam do gina i podejrzewał polipy bo miałam też jakieś zmiany w macicy...3dni później na wizycie kontrolnej, nie było juz żadnych plamień, zadnych zmian w macicy i żadnych bóli brzucha...do dziś nie wiem co to było, mój gin też nie ponieważ przy kolejnej wizycie już nie mógł nic zobaczyc na usg żeby móc postawić diagnozę...grunt, że to się skończyło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    tam jest, ze masz 1 miesiąc za free, a potem abonament w zależności na ile wybierzesz

    Ja jak się logowałam, to miałam info że pierwszy miesiąc za free, natomiast w kolejnych trzeba wykupić abonament jeżeli chce się mieć full opcje, a jeżeli nie wykupisz abonamentu to masz dostęp jedynie do podstawowych...
    no chyba, że coś źle doczytałam to mnie oświećcie :)

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ