X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 18 lipca 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ja bym z checia pocwiczyla jesli sa to cwiczenia ktore nie wymagaja ze tak powiem stania,skakania i ogolnie uzywania nog... bo niestety to odpada. ja jestem juz rok po operacji a dalej chodze z kula... i dalej boli. wiecj balbym sie.

    ale podeslij mi linka chetnie obejrze :)

    wpisz sobie w youtube.pl ewa chodakowska i tam wyskoczą treningi, które udostępniła (w połowie masz skakanie itd. ale jest też spor leżących ćw musiałabyś sobie pooglądac na pewno jakieś się trafią dla Ciebie - wiem, że jest taki trening nazywa się skalpel 2 i jest na krześle ale tego już nie udostępniła tylko na jej autorskiej płycie jest...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki poszukam. jesli badania wyjda ujemnie to zaczne od poczatku sierpnia ciwczyc. :)

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 18 lipca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    dzieki poszukam. jesli badania wyjda ujemnie to zaczne od poczatku sierpnia ciwczyc. :)


    jak u mnie będzie negatyw możemy poćwiczyć razem zawsze to trochu więcej motywacji ;)

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 18 lipca 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to się mówi ,,w kupie siła " :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do Was...z tym, że jak planuje powrót do długich tras rowerowych. Poczekam do 24 na betę, jak będzie negatywna to wsiadam na rower...

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 18 lipca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxa, a kiedy wynik?

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja jestem kurcze ograniczona przez ta noge... bo nawet z plywaniem problemy... z rowerem tez... ale jakos sobie poradze ;)


    umre kochane umre... nie dosc ze jest 30 stopni i leci ze mnie to nawet po wodzie mam zgage i mdlosci

    nika86 lubi tę wiadomość

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 18 lipca 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku, co Ci jest? Nie zjadłaś przypadkiem jakiego syfu pospolitego?? O zgadze po wodzie jeszcze nie słyszałam, powaga.

    Ja pierdzielę za 2 godziny wchodzę do gabinetu...

    Puszysta lubi tę wiadomość

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    no ja jestem kurcze ograniczona przez ta noge... bo nawet z plywaniem problemy... z rowerem tez... ale jakos sobie poradze ;)


    umre kochane umre... nie dosc ze jest 30 stopni i leci ze mnie to nawet po wodzie mam zgage i mdlosci

    Puszku, może Nika ma rację, może się strułaś czymś niedobrym...

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:

    Ja pierdzielę za 2 godziny wchodzę do gabinetu...


    Nie stresuj się :) Koniecznie daj znać co się nowego dowiedziałaś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika trzymam kciukasy!!!!!

    ja mysle ze sie nie strulam... za duzo pomidorow zjadlam :P uwielbiam pomidory... moge na kilogramy jesc.. popilam woda i sie zagotowalo tam :P


    takie smieszne uczucie mam z prawej strony... takie jakby bableki pekajace.. strasznie smieszne


    macie jakies sposoby na zatwardzenie? drugi raz w zyciu mnie zlapalo tak mocno (pierwszy raz po kodeinie w szpitalu po operacji)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Nika trzymam kciukasy!!!!!

    ja mysle ze sie nie strulam... za duzo pomidorow zjadlam :P uwielbiam pomidory... moge na kilogramy jesc.. popilam woda i sie zagotowalo tam :P


    takie smieszne uczucie mam z prawej strony... takie jakby bableki pekajace.. strasznie smieszne


    macie jakies sposoby na zatwardzenie? drugi raz w zyciu mnie zlapalo tak mocno (pierwszy raz po kodeinie w szpitalu po operacji)

    Ja mam to co tydzień na kilka dni...nioestety nie mam żadnego sposobu, bo nic na mnie nie działa :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Wiesz Aga, moje ostatnie doświadczenie (jeśli się mylę- wyprowadźcie mnie z błędu) poszłam do gina, żeby powiedzieć, że się staramy, że odstawiłam Ringa itp. Ten, że cudownie, że fajnie, że dobrze. Zrobił mi USG i stwierdził, że endometrium ma 2 cm, że lada moment @ będzie. Pomyślałam, super nowy cykl- nowe możliwości i co? 2 tyg później się okazało, że to owulacja była, późna, to późna, ale owulacja, a nie przerośnięte endometrium na @.
    Takich mamy specjalistów, że lepiej samemu wszystko wiedzieć, bo krzywdę mogą zrobić.... Mają narzędzia- leki, preparaty, medykamenty, ale nie potrafią ich racjonalnie stosować; mają sprzęty, ale nie specjalnie chcą go wykorzystywać. Masakra!
    Uważaj na siebie, notuj wszystko w ovu i cierpliwie poczekaj do soboty chociaż i zatestuj :)
    nie przejmuj się, tak już jest ze część jest w ogóle nie kompetentna, i nie powinna leczyć, albo dopiero sie uczy, albo jeszcze lepirj robi wszystko na odwal się. ja bym mogła opowiadać o tym długo, teraz mam dobrego ginekologa, troche niemiły ale teoretycznie bdb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku wy o ćwiczeniach mówicie, a ja tak bardzo bym chciała przytyć, i nie da rady, przeszkadza mi troszkę to, nie jestem chuda jak patyk ale chciałabym przybrać z 3 kg, i uwierzcie mi że nie dam rady, wiele koleżanek mi zazdrości, dużo nie wierzy w to, ale ja naprawdę dużo jem i nic :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe tak naprawde to ciągle jem, teraz np zajadam pierogi z bananami a jutro zaplanowałam ciast " brzoskwiniowa delicja" mniam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Nika trzymam kciukasy!!!!!

    ja mysle ze sie nie strulam... za duzo pomidorow zjadlam :P uwielbiam pomidory... moge na kilogramy jesc.. popilam woda i sie zagotowalo tam :P


    takie smieszne uczucie mam z prawej strony... takie jakby bableki pekajace.. strasznie smieszne


    macie jakies sposoby na zatwardzenie? drugi raz w zyciu mnie zlapalo tak mocno (pierwszy raz po kodeinie w szpitalu po operacji)
    ja znam tylko te farmakologiczne, albo jedz te jogurt/ herbatki na lepsze trawienie. one pomagają ale efektu nie będziesz mieć od razu

  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 18 lipca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam taki problem...może pomożecie :)
    dzisiaj zaczelam plamic tzn. tylko przy "podcieraniu się" i to na brązowo. jezeli jest to sygnal zblizającej sie miesiączki to troszkę za szybko, gdyż ona zawsze przychodzi 28dc, a poza tym nigdy nie plamiłam na brązowo tylko jak już to był to śluz różowy. nie wiem co mam myśleć.. widząc te tyci tyci plamienie automatycznie straciłam nadzieje na bejbusia :( co o tym myślicie... z góry dziękuje za dobre rady :)

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem po prostu wcześniej pojawi ci się miesiączka, musisz jeszcze poobserwować jutro, czy będzie się to nasilać, chociaż z drugiej strony mi np. pojawiały się takie plamienia w środku cyklu przy dniach płodnych.

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 18 lipca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem to tez początki miesiączki czasmi mi się właśnie zaczyna takim brązowym plamieniem


    Aniqa mam takie koleżanki, które jedzą wszystko i ciągle i patyki są ;) mają dobra przemianę :) ja niestety do takich nie należę lubie jeść i niestety gotować więc sobie dogadzam :D nie jestem ani gruba ani chuda bo mam 38 roz., ale wylaszczyć bym się chciała trochu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    moim zdaniem to tez początki miesiączki czasmi mi się właśnie zaczyna takim brązowym plamieniem


    Aniqa mam takie koleżanki, które jedzą wszystko i ciągle i patyki są ;) mają dobra przemianę :) ja niestety do takich nie należę lubie jeść i niestety gotować więc sobie dogadzam :D nie jestem ani gruba ani chuda bo mam 38 roz., ale wylaszczyć bym się chciała trochu :)
    najgorsze jest te wysłuchiwanie przez rodziców że chuda jesteś, a zjedz coś itd... masakra

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ