X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    dziewczyny dzisiaj mnie to ovu zaskoczyło..wchodze a tu ze abonement jakis sie skonczył.. i wszystko na szaro i niedostepne dni płodne..wy wykupywałyście te abonamenty ?????????????????
    ja nie kupowalam... nie potrzebne mi jest :P

    Emilka biedaczku... trzymam kciuki

    moja tempka skacze... ja sie juz wykoncze...

    Zaraz sie zbieram i ide zaniesc ten mocz na badania... cholernie mi sie nie chce... chociasz troche ruchu dobrze mi zrobi, rozrusza noge :)


    ktos kurde powinien wynalesc test domowy z krwi... zycie by to ulatwilo :P

    Aniqa, patrianna, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Ja jak się logowałam, to miałam info że pierwszy miesiąc za free, natomiast w kolejnych trzeba wykupić abonament jeżeli chce się mieć full opcje, a jeżeli nie wykupisz abonamentu to masz dostęp jedynie do podstawowych...
    no chyba, że coś źle doczytałam to mnie oświećcie :)

    no właśnie jest jakoś tak jak mówisz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Ja jak się logowałam, to miałam info że pierwszy miesiąc za free, natomiast w kolejnych trzeba wykupić abonament jeżeli chce się mieć full opcje, a jeżeli nie wykupisz abonamentu to masz dostęp jedynie do podstawowych...
    no chyba, że coś źle doczytałam to mnie oświećcie :)
    dobrze odczytałaś , pierwszy msc za free a potem trzeba zapłacić, za 3 msc 30 zł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    złapałam mega doła.. brakuje mi mojego dzieciaczka.. @ rozkręciła się na dobre.. a ja leżę w łóżku małej i płaczę.. nie widzę swojego dziecka od niedzieli i już zgłupiałam :(
    nie smutaj się :) normalne że tęsknisz za swoim serduszkiem ale za nie długo wróci, ona też na pewno tęskni.

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Witajcie,

    nie mam dobrych wieści... Jest pęcherzyk, w macicy- tam gdzie powinien, ale nie widać tętna... Niby doktorek powiedział, że faktycznie jest wcześnie, ale nie tryskał optymizmem. We wtorek następne podejście- jeśli nie będzie tętna.... to same wiecie...

    Nie płaczę i nie wyrywam włosów, ale jakoś mi tak smutno. Wszystko przez te cholerne nieregularne cykle. Zrobiłam test- wyszedł negatywnie i poszalałam z alkoholem trochę- być może to jest przyczyna.

    Dopóki bolą mnie piersi będę żyć nadzieją, jak tylko przestaną lub zacznę krwawić- nie będzie nawet czego ratować.

    Powodzenia Kobietki :))
    Tulkam Was mocno :-*
    Nie denerwuj się słoneczko. Opowiem Ci moją historie z Marcelem jak w ciązy byłam. Poszłam do swojego gina , który leczył mnie już 7 lat , prywatnie bo panstwowo to mozna zapomniec o wizycie. To był wtorek, w środe kazał przyjechać do szpitala na usg. Pojechałam , usg zrobił i wyjechał mi z tekstem , że brak tętna i za 2 tygodnie z torbą na usg i łyżeczkowanie. Myślałam , że oszaleje ale siostra mi podała nr tel do swojej gin i kazała do niej iść. Poszłam w piątek i wszystko było super. Serduszko biło , maleństwo się dobrze rozwijało i teraz biega mi po domu i psoci. Miałam takiego wkurwa na tamtego lekarza , że chciałam iść jak młody się urodził do niego i pokazać mu jaki to był pusty pęcherzyk.
    Także nie denerwuj się słonko bo nie zawsze musi się skończyć źle. A lekaż pipka bo zamiast straszyć mógł normalnie wytłumaczyć , że za wcześnie na serduszko i że na następnym usg będzie napewno biło.

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello Kobietki :-)

    Wielkość pęcherzyka odpowiada długości trwania ciąży. Tutaj nie ma żadnych wątpliwości- wydrukowałam sobie wykres i analizowaliśmy z doktorkiem. Doktorek mówi,że zdarzało mu się widzieć na tym aparacie tętno i dlatego go szukał, jednak wczoraj mimo szczerych chęci niczego słychać nie było.
    Nie załamuję się jakoś specjalnie, powiedział, żeby przyjść ponownie na (DARMOWE!!) usg i wtedy jak nie będzie to będziemy się martwić. Temperatura się utrzymuje, mniej więcej stale na jednym poziomie, rozpycha mnie w środku cały czas, czuję się dobrze- żadnych plamień i innych odchyłów.
    Liczę, że będzie dobrze :)) Choć smutno mi jakoś - wydawało mi się, że wypadnę z gabinetu rozentuzjazmowana do granic możliwości.

    Dziś znów gniję w pracy, strasznie mi się nie chce- jeszcze te 5 godz. dałabym radę i to z chęcią, ale 8 to przegięcie. Jutro jedziemy na weselicho- milion razy bardziej wolałabym zostać w domu.

    Alxa, Kochana, mojego Mikołajka nie ma już 3 tygodnie, tęsknię za nim okropnie- w tamtym roku zdecydowanie mniej (hihi), ale tak dla niego jest lepiej. Gdy wróci do domu- wróci do codziennego kieratu- pobudka- przedszkole-dom- spać itd. Nie płacz- takie rozstania z dzieciaczkami bardzo dobrze wpływają na relacje, budują je i zacieśniają :)


    Ja również wykupiłam abonament- na 3 miesiące (opcja z lodami mnie przekonała :P) i też się zastanawiam czy śledzenie ciąży jest płatne czy za free? Ktoś wie?

    Buziaczki na najpiękniejszy dzień tygodnia- piąteczek cały :D

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Nika trzymam kciukasy!!!!!

    ja mysle ze sie nie strulam... za duzo pomidorow zjadlam :P uwielbiam pomidory... moge na kilogramy jesc.. popilam woda i sie zagotowalo tam :P


    takie smieszne uczucie mam z prawej strony... takie jakby bableki pekajace.. strasznie smieszne


    macie jakies sposoby na zatwardzenie? drugi raz w zyciu mnie zlapalo tak mocno (pierwszy raz po kodeinie w szpitalu po operacji)
    przypomniałam sobie, musisz poprostu jeść więcej błonnika, albo w tych akitviach albo innych jogurtach, ale jest tez w saszetkach do kupienia w aptekach czy w sklepie zielarskim, i wsypujesz taką saszetne do jedzenia, np jogurtu i reguluje ci trawienie,u mojej koleżanki widziałam kiedyś sterte tego i teraz mi sie przypomniało o tym .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Hello Kobietki :-)

    Wielkość pęcherzyka odpowiada długości trwania ciąży. Tutaj nie ma żadnych wątpliwości- wydrukowałam sobie wykres i analizowaliśmy z doktorkiem. Doktorek mówi,że zdarzało mu się widzieć na tym aparacie tętno i dlatego go szukał, jednak wczoraj mimo szczerych chęci niczego słychać nie było.
    Nie załamuję się jakoś specjalnie, powiedział, żeby przyjść ponownie na (DARMOWE!!) usg i wtedy jak nie będzie to będziemy się martwić. Temperatura się utrzymuje, mniej więcej stale na jednym poziomie, rozpycha mnie w środku cały czas, czuję się dobrze- żadnych plamień i innych odchyłów.
    Liczę, że będzie dobrze :)) Choć smutno mi jakoś - wydawało mi się, że wypadnę z gabinetu rozentuzjazmowana do granic możliwości.

    Dziś znów gniję w pracy, strasznie mi się nie chce- jeszcze te 5 godz. dałabym radę i to z chęcią, ale 8 to przegięcie. Jutro jedziemy na weselicho- milion razy bardziej wolałabym zostać w domu.

    Alxa, Kochana, mojego Mikołajka nie ma już 3 tygodnie, tęsknię za nim okropnie- w tamtym roku zdecydowanie mniej (hihi), ale tak dla niego jest lepiej. Gdy wróci do domu- wróci do codziennego kieratu- pobudka- przedszkole-dom- spać itd. Nie płacz- takie rozstania z dzieciaczkami bardzo dobrze wpływają na relacje, budują je i zacieśniają :)
    Ja również wykupiłam abonament- na 3 miesiące (opcja z lodami mnie przekonała :P) i też się zastanawiam czy śledzenie ciąży jest płatne czy za free? Ktoś wie?

    Buziaczki na najpiękniejszy dzień tygodnia- piąteczek cały :D
    kurcze niewiem co napisać, bardzo współczuje i chciało by się żeby to było nieprawdą, jednak żeszcze jest nadzieja że będzie ok, wiec nie załąmuj nam się :)
    od pracy na szczęscie dziś mam wolne ale jutro ide :( i w nd też :( ale już w pon będzie już w pl mój mąz także mam wolne :) :) :)
    żeby śledzić ciąze musisz mieć abonament, niestety, ja nie potrzebuje go bo temperatur nie badam i śluzu tez nie, zdaje sie tylko na czas od wystąpienia okresu do dni płodnych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika będzie dobrze, zobaczysz :) Trzymam mocno kciuki :)

    Aniqa, wirbażka lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Hello Kobietki :-)

    Ja również wykupiłam abonament- na 3 miesiące (opcja z lodami mnie przekonała :P) i też się zastanawiam czy śledzenie ciąży jest płatne czy za free? Ktoś wie?

    Buziaczki na najpiękniejszy dzień tygodnia- piąteczek cały :D

    nika86 śledzenie ciąży też jest płatne. Tutaj to już w ogóle nie masz do niczego dostępu jak nie wykupisz abonamentu. Tylko do szarego wykresu, dokładnie takiego jak wcześniej, no i podstawowych informacji, który to tydzień i miesiąc ciąży, wiek płodu i daty porodu, reszta jest zablokowana.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z forum można korzystać, jak się nie wykupi abonamentu?

    Aniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to chociaż tyle, bo muszę przyznać, że Wasze towarzystwo i wsparcie jest uzależniające :)

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja abonamentu nie wykupowałam. Na starym wykresie zaznaczam to co mi potrzebne jak idę na wizytę do lekarza, żebym wiedziała co kiedy mnie bolało i od kiedy jakie leki biorę :-)
    No i najważniejsze dla mnie to dostęp do forum i kontakt z dziewczynami :-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też lubię tu przebywać, chociaz jak troche mnie niema , to momentalnie pojawia się dużoooooooo wpisów i muszę nadrobić czytanie,
    teraz idę zrobić ciasto bo mam na takie brzoskwiniowe na herbatnikach smaka, nie zamie mi to długo, z godzinke to wrócę zobaczec co u was :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Kochane, to witam w takim razie w gronie uzależnionych od wzajemnego wsparcia :) hehe

    wirbażka, Aniqa lubią tę wiadomość

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie, że tu trafiłam, bo wy moje Kochane znacie się na pomiarach, śluziku,szyjki itd:) mam z kim pogadać, bo niestety moje koleżanki bawi taka obserwacja a ciąża to zło ostateczne i nie rozumieją mnie w tej kwestii...


    Ja jutro od rana będę piekła ciasto smerfowe dla dzieci,bo idziemy do męża siostry na urodzinki dwóch chłopców mają dzień po sobie i rok różnicy i są przekochani, to im zrobi niebieski wypiek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    fajnie, że tu trafiłam, bo wy moje Kochane znacie się na pomiarach, śluziku,szyjki itd:) mam z kim pogadać, bo niestety moje koleżanki bawi taka obserwacja a ciąża to zło ostateczne i nie rozumieją mnie w tej kwestii...


    U mnie jest podobna sytuacja. WIększość znajomych robi wszystko żeby w ciąży nie być, więc mnie nie rozumieją...

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego dziewczyny na tym forum są najlepsze na świecie :-)
    Była ostatnio u mnie dobra koleżanka. Ja muszę leżeć w ciąży i jest duże prawdopodobieństwo, że aż do rozwiązania. Wstaję tylko do łazienki.
    Rozmawiałyśmy oczywiście na temat mojej ciąży i ona na to:
    "podziwiam Cię za poświęcenie i motywację, ale nie rozumiem jak można się aż tak poświęcać, świadomie zdecydować się na przykucie do łóżka i zrezygnować ze spacerów, wypadów do kawiarni, podróżowania i codziennej wolności i to wszystko dla jednego dziecka, które nawet nie wiadomo jakie będzie i czy Ci się kiedyś za to wszystko odwdzięczy".
    Usmiechnęłam się tylko, no bo o czym tu z nią dyskutować? I zmieniłam temat na bardziej oderwany od łóżka i ciąży ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2013, 10:54

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 19 lipca 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ja też lubię tu przebywać, chociaz jak troche mnie niema , to momentalnie pojawia się dużoooooooo wpisów i muszę nadrobić czytanie,
    teraz idę zrobić ciasto bo mam na takie brzoskwiniowe na herbatnikach smaka, nie zamie mi to długo, z godzinke to wrócę zobaczec co u was :)

    Aniqa to ciasto brzmi smacznie. Podzielisz się przepisem, poproszę mamę, żeby takie zrobiła.
    Chodzi za mną jakieś domowe ciacho.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ