X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 24 lipca 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka mogę dołączyć ? Jak @ nie przyjdzie testuję w piatek lub sobotę a i założyłam sobie że zajdę w ciążę przed 30 a urodziny mam w listopadzie :-). To masz 7 cykl starań w tamtym cyklu miałam ciążę biochemiczną - ten jest trochę podobny to wcześniejszego- najgorsze to czekanie...
    Wszystkim które zobaczyły 2 kreseczki - gratuluję,
    dziewczyny które się staracie - trzymam kciuki <3

    zem3i09keg891u11.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 24 lipca 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa42 w takim razie powodzenia, trzymam kciuki

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    Puszku to wspaniałe więści, bo jeśli miało by coś być nie tak, to tylko kupe nerwów byście mieli, a to zupełnie nie potrzebne.
    Czekaj teraz na okres i wierze, że będzie ok tak jak u mnie (wszystko w swoim czasie)

    Aga_Andzia jak nie w tym cyklu to w przyszłym, też tak miałam, delikatnie odpuściłam i udało się. Wiesiołek do owulacji i robienie testów owu ach no i materiał genetyczny od męża, partnera jest niezbędny! :)

    Wysyłam Wam raz jeszcze "ciążowe wiruski" i czekam na wieści co tam się wydarzy
    ta wiesci zajebiste... normlanie boskie... a wiesolka nie mam zamiaru brac i testow owu tez nie mam zamiaru kupowac bo juz raz robilam i nie wychodzily tylko kase wywalilam w bloto...o materialu genetycznego tez nie chce... od dzis jestem wiatropylna!!!

    tez sie ulatniam na dzien lub dwa... mam dosc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2013, 20:50

    patrianna lubi tę wiadomość

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 24 lipca 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ta wiesci zajebiste... normlanie boskie... a wiesolka nie mam zamiaru brac i testow owu tez nie mam zamiaru kupowac bo juz raz robilam i nie wychodzily tylko kase wywalilam w bloto...o materialu genetycznego tez nie chce... od dzis jestem wiatropylna!!!

    tez sie ulatniam na dzien lub dwa... mam dosc
    Nie małam nic złego na myśli tylko jeśli pisałaś, że podejrzewali u Ciebie min ciąże pozamaciczną to wybacz, ale ujemna beta to bardzo dobra wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    Nie małam nic złego na myśli tylko jeśli pisałaś, że podejrzewali u Ciebie min ciąże pozamaciczną to wybacz, ale ujemna beta to bardzo dobra wiadomość
    dla mnie nie jest to dobra wiadomosc. bo do cholery gdzie jest w takim razie moj okres?! ciazy nie ma nic nie ma okresu tez nie ma....

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 24 lipca 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile Ci się spóźnia?

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 dni.

    zastanawiam sie czy to leciutkie plamienie w 12dpo i 13dpo to nie byl wlasnie moj "okres"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2013, 22:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrianna chcialam cie przprosic... nie chcialam na ciebie naskoczyc... poporstu jestem wsciekla ze w szpitalu mnie olali i nie wiedza czemu boli i czemu nie ma @... mam zal do siebie, do lekarzy.... i jestem zazdrosna ze ci sie udalo.... mam nadzieje ze mi wybaczysz. naprawde mi glupio. Przepraszam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Hejka mogę dołączyć ? Jak @ nie przyjdzie testuję w piatek lub sobotę a i założyłam sobie że zajdę w ciążę przed 30 a urodziny mam w listopadzie :-). To masz 7 cykl starań w tamtym cyklu miałam ciążę biochemiczną - ten jest trochę podobny to wcześniejszego- najgorsze to czekanie...
    Wszystkim które zobaczyły 2 kreseczki - gratuluję,
    dziewczyny które się staracie - trzymam kciuki <3
    \

    trzymam kciukasy. tez mialam biochemiczna dwa cykle temu. i teraz mozliwe ze tez.

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 24 lipca 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    8 dni.

    zastanawiam sie czy to leciutkie plamienie w 12dpo i 13dpo to nie byl wlasnie moj "okres"
    mi w zeszłym cyklu @ spóźniała się 16 dni też myślałam, że nam się udało, a kiedy poszłam do lekarza i usłyszałam, że podejrzewają ciąże pozamaciczną uwierz modliłam się abym w ciąży nie była i naszczęście tylko na podejrzeniach się skończyło.
    Jest wiele czynnikow które mogły wpłynąć na to, że Twoja @ zrobiła sobie nagle dłuższą przerwe np te upały które teraz są u Was więc jęśli lekarze nie potwierdzili ciąży po prostu w niej nie byląś tak jak i ja w poprzednim cyklu chociaż też trudno mi było w to uwierzyć

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    mi w zeszłym cyklu @ spóźniała się 16 dni też myślałam, że nam się udało, a kiedy poszłam do lekarza i usłyszałam, że podejrzewają ciąże pozamaciczną uwierz modliłam się abym w ciąży nie była i naszczęście tylko na podejrzeniach się skończyło.
    Jest wiele czynnikow które mogły wpłynąć na to, że Twoja @ zrobiła sobie nagle dłuższą przerwe np te upały które teraz są u Was więc jęśli lekarze nie potwierdzili ciąży po prostu w niej nie byląś tak jak i ja w poprzednim cyklu chociaż też trudno mi było w to uwierzyć
    mi nie jest trudno w to uwierzyc. ciesze sie ze nie jest to pozamaciczna. jestem poporstu wsciekla... bo boli.. strasznie boli... @ nie ma.. nie wiadomo czemu boli... nawet mi jako takich badan hormonalnych nie zrobili... poporstu czuje sie zlana przez lekarzy. do tego jestem sama w domu mojego chlopa nie ma... i dopoda mnie depresja... tyle latg sie leczylam.. i teraz wraca... eh... przynajmniej mam was... ale bedzie trudno. dziekuje

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 24 lipca 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kazali czekać to czekaj, mi też powiedziała czekamy na okres więc czekałam. boli bo hormony szaleją. nie denerwuj się bo to nie przyspieszy nic w twoim organiźmie

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 24 lipca 2013, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napij się wina czerwonego, weź ciepłą kąpiel poleż w wannie (jeśli oczywiście masz) spróbuj się odprężyć, a @ napewno się pojawi

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wina nie mam... wanne mam... za goraco zeby do cieplej wskakiwac... moze jutro...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kattrinka.blog.onet.pl/2007/08/
    http://dziecko-nieplodnej.blog.onet.pl/2010/01/
    polecam:) blogi dziewczyny ktora starala sie o maly cud ponad 8 lat
    ps.wyplakalam sie jak bóbr czytajac to!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My heart's a stereo
    It beats for you, so listen close
    Hear my thoughts in every no-o-o-te
    Make me your radio
    And turn me up when you feel low
    This melody was meant for you
    Just sing along to my stereo

    http://www.youtube.com/watch?v=T3E9Wjbq44E

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 25 lipca 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki :-) Mi dziś temperatura podskoczyła o 0,1 stopień do @ mam 2 dni- czuję się jakbym miała okres a jego brak czekam.....
    Pozdrawiam

    zem3i09keg891u11.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 25 lipca 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dostać wczoraj i nie dostałam :-) ale nie mam testu żeby sprawdzić. Będę szła po zakupy to wtedy kupię :-) mnie boli brzuch ale to jest inny ból niż na @ no zobaczymy co będzie :-)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 25 lipca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam test jest POZYTYWNY :D:D co prawda troszke jasniejsza kreska ale jest bardzo widoczna :):):) ale jestem szczęśliwaaa :)

    patrianna, Puszysta, nika86, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 25 lipca 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test jest POZYTYWNY :D:D co prawda troszke jasniejsza kreska ale jest bardzo widoczna :):):) ale jestem szczęśliwaaa :)


    GRATULACJE!!! przesyłaj wiruska, bo u mnie w tym miesiącu się nie uda.

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ