X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 25 lipca 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia gratuluję - biorę od ciebie dużego wirusika - u mnie jeszcze 2 dni czekania :-) Temp dziś się podniosła. Sutki szczypią piersi ciężkie a brzuch boli jak na @ tylko trochę inaczej. Mam nadzieję że za 2 dni tez będę mogła ogłosić radość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test jest POZYTYWNY :D:D co prawda troszke jasniejsza kreska ale jest bardzo widoczna :):):) ale jestem szczęśliwaaa :)
    Gratulacje Kochana, poprosimy o ciazowe wiruski!!!:*

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 25 lipca 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska, to wpisuj się na wątek "Udało się" - tam robimy statystyki :) Bardzo Ci zazdrościmy i gratulujemy!

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 25 lipca 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Martuśka ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 25 lipca 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuska super!

    Dziewczyny myslicie ze jest jakas szansa na ciaze jesli przytulalismy 4 dni przed owulacja? Mialam sluz plodny i kalkulator pokazywal dni plodne ale jednak 4 dni przed owu to troche dlugo. Moglybyscie rzcucic okiem na wykres?

    76353c0414de1457378873c31540afe9.png

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się na tym nie znam, bo rzadko kiedy zdarza mi się w ogóle mieć płodne...niestety...ale wydaje mi się, że aż tak długo to by plemniki nie przetrwały...no chyba, że facet był nieźle wyposzczony to może, może...

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 25 lipca 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test jest POZYTYWNY :D:D co prawda troszke jasniejsza kreska ale jest bardzo widoczna :):):) ale jestem szczęśliwaaa :)


    Gratulacje! SUper wiadomość, teraz życzę spokojnych 9 miesięcy i pozdrowienia dla fasolki :)
    Jesteś moja imienniczką i biorę to za dobry znak :D

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 25 lipca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Martuska super!

    Dziewczyny myslicie ze jest jakas szansa na ciaze jesli przytulalismy 4 dni przed owulacja? Mialam sluz plodny i kalkulator pokazywal dni plodne ale jednak 4 dni przed owu to troche dlugo. Moglybyscie rzcucic okiem na wykres?

    76353c0414de1457378873c31540afe9.png


    Trudno powiedzieć ja słyszałam, że plemnik może żyć nawet do 5 dni,ale to różnie bywa i zależy od wielu czynników - jakości plemników, "pokarmu" w środku (hehehe) itd.

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 25 lipca 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Martuska super!

    Dziewczyny myslicie ze jest jakas szansa na ciaze jesli przytulalismy 4 dni przed owulacja? Mialam sluz plodny i kalkulator pokazywal dni plodne ale jednak 4 dni przed owu to troche dlugo. Moglybyscie rzcucic okiem na wykres?

    76353c0414de1457378873c31540afe9.png


    szczerze mówiąc to po sobie wiem że niestety żadko się zdarza aby przetrwały ..dzisiejsza cywulizacja sprawia plemniki są mniej żywotne. u mnie było dzień przed owulacją i sie nie udalo..a teraz to było w każdy dzień i zaskoczyło :) także musisz próbować dalej ale zawsze jest nadzieja :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 25 lipca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziękuje jeszcze raz :):) oby szło bez komplikacji :):) czekam na kolejne ciężarówki :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba te plamienie w 12xpo i 13 dpo to byla @ bo dzis mnie taki sluz plodny zalal ze porazka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co jest najgorsze...że ja nie mam takich standardowych śluzów jak to powinno prawidłwow być...jak już mam nawet i śluz płodny to mnie tak zalewa że z wkłądkami musze chodzić i jak tu przepraszam uprawiać sex, albo mieć na niego ochotę ja się pytam!!! a to niby dni płodne wtedy są! Masakra jakaś!!

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 25 lipca 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    wiecie co jest najgorsze...że ja nie mam takich standardowych śluzów jak to powinno prawidłwow być...jak już mam nawet i śluz płodny to mnie tak zalewa że z wkłądkami musze chodzić i jak tu przepraszam uprawiać sex, albo mieć na niego ochotę ja się pytam!!! a to niby dni płodne wtedy są! Masakra jakaś!!

    a może to nie jest płodny śluz .. ja jak miałam płodny to miałam taką ochote na seks że to az nie w moim stylu..i to za każdym razem tak poznałam u siebie płodne bo oprócz śluzu była meega ochota..ja nie wiem aga bo mnie ostatnio też zalał śluz w sumie to najpierw był kremowy a pozniej mnie zalało wodą..a teraz mam znowu mokro ale kremowy. nie wiem czemu u ciebie takie dziwne zjawiska

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    a może to nie jest płodny śluz .. ja jak miałam płodny to miałam taką ochote na seks że to az nie w moim stylu..i to za każdym razem tak poznałam u siebie płodne bo oprócz śluzu była meega ochota..ja nie wiem aga bo mnie ostatnio też zalał śluz w sumie to najpierw był kremowy a pozniej mnie zalało wodą..a teraz mam znowu mokro ale kremowy. nie wiem czemu u ciebie takie dziwne zjawiska

    u mnie zawsze są same dziwne zjawiska! Ja największą ochotę na sex mam teraz...czyli praktycznie przed samym okresem i tak jest zawsze. Przed i po okresie!

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 25 lipca 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Martuska super!

    Dziewczyny myslicie ze jest jakas szansa na ciaze jesli przytulalismy 4 dni przed owulacja? Mialam sluz plodny i kalkulator pokazywal dni plodne ale jednak 4 dni przed owu to troche dlugo. Moglybyscie rzcucic okiem na wykres?

    76353c0414de1457378873c31540afe9.png

    w moim przypadku by nie było. Myślę, że dziewczyny mają rację pisząc o wpływie naszego aktualnego życia i środowiska. U mnie w ciążę zachodziłam tylko wtedy, gdy trafialiśmy w dzień owulacji. Jak przytulalismy się dzień przed (kilka takich cykli było) nie zachodziłam w ciążę. Mąż wyniki nasienia ma dobre, z plemnikami jest wszystko okej.

    Jest jeszcze jedna opcja, że ovu źle Ci na wykresie zaznaczyło owulację. Cykl w którym zaszłam teraz w ciążę ovu owulację wyznaczyło mi dzień wcześniej niż lekarz i moje obliczenia też były inne niż ovufriend,

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja np tetaz mam taka chcice... i sluz plodny...a chlopa nie ma

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 25 lipca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    No ja np tetaz mam taka chcice... i sluz plodny...a chlopa nie ma
    To gdzie jest twój chłop? ze go nie ma w takich dniach ?i

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku, przywołaj go KONIECZNIE!

  • Kasjopea Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 25 lipca 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć jestem tu nowa. żałuje ze nie zaliczyłam "wpadki" tak jak niektóre moje koleżanki. wtedy nie musiałabym się martwic i zastanawiać czy uda się zajść w ciąże. od pół roku chcę zostać mamą, a od miesiąca ta myśl nie daje mi spokoju, za pare dni zaczynamy starania, ale widzę, że to wcale może nie być takie proste. już nie mogę się doczekać.

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 25 lipca 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratujecie 0dash2.gifprzyszły mi testy ciążowe z apteki - i jak tu teraz wytrzymać i nie zrobić ?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ