X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przywołam go bo jest na pogrzebie 200km odemnie. bedzie dopiero jutro wieczorem. no coz trudno sie mowi :)

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 25 lipca 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    Kalitria a robiłaś test ciążowy? ktoś mi powiedział, że testy ovu także pokazują ciążę ;P sprawdź :)

    Emilka była mama? powiesz nam coś na ten temat?[/QUOTE
    Mi nie pokazał ciąży, zresztą zupełnie nic mi nie pokazał jak już byłam po owu ok 1.5 tygodnia, a później testowałam ciążowy i wyszedł pozytywny. Poza tym one przecież badają stężenie dwóch różnych hormonów

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 25 lipca 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Nie przywołam go bo jest na pogrzebie 200km odemnie. bedzie dopiero jutro wieczorem. no coz trudno sie mowi :)
    ale jutro tez jest szansa jak wróci to sie na niego rzuc :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 25 lipca 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie- nie zakładaj od razu że się nie uda - myśl pozytywnie

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zucic sie zuce ale dopiero bedzie w nocy. i tak sie nie uda w tym cyklu :) nie ma co sie nakrecac.

    Kurde połowe posta do was napisałam po angielsku i dopiero sie skapłam xD

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa do mnie tez wczoraj przyszły! ciążowe i ovu :D

    powiedzcie mi dziewczyny, skąd mam wiedzieć że mam zacząć robić testy ovu?

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a nie dostałaś instrukcji z testami owu ? http://www.clearblue.com/pl/when-to-start-testing.php

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kochana a nie dostałaś instrukcji z testami owu ? http://www.clearblue.com/pl/when-to-start-testing.php

    KOCHANA wchodzisz w połowie w rozmowę i robisz z ludzi głupków.. oczywiście, że czytałam instrukcję!
    i nie wiem po co mi Twoja strona, którą mi przesłałaś.. jakbym wiedziała jakie długie mam cykle to bym PRZECIEŻ wiedziała, kiedy zacząć robić testy!

    Najpierw pooglądać o kimś info a później rób z nich idiotów, taka moja rada :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakaś ty miła

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo nie lubię jak ktoś robi ze mnie idiotkę, która nie umie przeczytać instrukcji...

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:)

    Alxa ja zapobiegawczo robiłam już od 10dc, bo co mi szkodzi heheh

    patrianna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ... nikt nie chciał zrobić z Ciebie idiotki po prostu się zapytałam czy dostałaś instrukcje czy nie jeżeli cię to pytanie cię aż tak uraziło to sorry już się nie wtrącam

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a właśnie jak myślicie czy częste siuśkanie może wpływać na test ovu? pije bardzo dużo i wiadomo sikam średnio co 1-1,5 :D

    Stinka lubi tę wiadomość

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Przepraszam ... nikt nie chciał zrobić z Ciebie idiotki po prostu się zapytałam czy dostałaś instrukcje czy nie jeżeli cię to pytanie cię aż tak uraziło to sorry już się nie wtrącam


    Miriam Ty lepiej prześlij wiruska ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ty też nie pomyśl że się wtrącam ;) mi gin powiedział że przed testem owu należy nie pić przynajmniej 3h bo częste picie rozcięcia hormony czyli wynika z tego że sikamy 3h przed testem i już staramy się nie pić chociaż gdy jest tak ciepło trudno wytrzymać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Miriam Ty lepiej prześlij wiruska ;)




    ŁAPPPPPPP ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    wirbażka lubi tę wiadomość

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    tylko ty też nie pomyśl że się wtrącam ;) mi gin powiedział że przed testem owu należy nie pić przynajmniej 3h bo częste picie rozcięcia hormony czyli wynika z tego że sikamy 3h przed testem i już staramy się nie pić chociaż gdy jest tak ciepło trudno wytrzymać

    no właśnie ciężko nie pić 3h zwłaszcza mi bo chleje nieustannie :D spróbuje w przyszłym testowaniu się ograniczać, bo teraz to już po ptakach ;)

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również zaczełam robić tak ok 10dc bo nie byłam również pewna co i jak i po godzinie 13, ważne podobno aby robić te testy owu o tej samej porze dnia (nie rano tylko właśnie w po południowychgodzinach) i nie pić wody czy innych napojów na dwie godz przed testowaniem

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 26 lipca 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czytałam na instrukcji, że powinno się ograniczyć picie 2-3h przed testem i robić je między 15-17.. tak pisze na moich:)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 26 lipca 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    a właśnie jak myślicie czy częste siuśkanie może wpływać na test ovu? pije bardzo dużo i wiadomo sikam średnio co 1-1,5 :D
    Z tego co ja sie orientuje to nie pić 2 godziny przed i nie robić z porannego moczu. Najlepiej robić testy owulacyjne około 16-18.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2013, 09:13

    8599gov35hcg7r21.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ