X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 26 lipca 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Co u Was bo u mnie fatalnie - źle się czuję brzuch boli jak na @ już 3 dzień temp 36,9 i krzyże bolą - dziś muli mnie cały dzień. Wkurzam się bo nie wiem co mam myśleć ?

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to juz tak boli od tygodnia.
    mulimo mnie przez dwa tygodnie
    i w ciazy nie jestem.
    spokojnie poczekaj.. dlugo juz nie masz :) bedzie dobrze.
    Kciuki trzymam jak za kazda z was ale naprawde:) głeboki oddech i wydech i czekamy :)

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 26 lipca 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    http://blog.zapytajpolozna.pl/kampanie-spoleczne/obejrzyj-jak-jedna-zla-decyzja-moze-zagrozic-zyciu-twojego-dziecka/


    Ja płakałam jak bóbr...ku przestrodze.


    ja też płakałam..ALe to tylko film i pocieszam siętym że ten chłopczyk żyje :) ale siedzi to we mnie cały czas ..

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    Gratulacje Kochana, poprosimy o ciazowe wiruski!!!:*
    gratulację, ciesze się z toba :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!!! nie było mnie parę dni, a tu tyle do przeczytania , ale już to nadrobiłam, mam wolne w pracy i chodzę po górach, grilluje, byłam na spływie łodziami, wszystko to w dni płodne o których nie zapomniałam, działam i w tym kierunku, ostatnio pytałam sie was o testy owulacyjne, ze mi nie pokazuja drugiej kreski jakby nie było owulacji, i jednak pokazują tylko o 2 dni póxniej niź pokazywał mi to mój wykres jak jeszcze był czynny heh, wiec działania zostały poczynione, i czekam na dalszy rozwój sytuacji , co tam u was??? puszku ty w szpitalu jesteś dalej???

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)

    Mi znów ovu wyznaczył na dzień kiedy testy był negatywny i tek średni to wygląda, no ale jak nie ten to następny :) kiedyś się uda! :D

    oo fajnie wypoczywasz :) a gdzie po górkach śmigasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    topa do mnie tez wczoraj przyszły! ciążowe i ovu :D

    powiedzcie mi dziewczyny, skąd mam wiedzieć że mam zacząć robić testy ovu?
    ja pierwszy zrobiłam jak pokazał mi sie śluz taki typowy dkla dni płodnych, to było 2 dni przed tym jak obliczył mi płodne ten wykres ovu, test wyszedł negatywny, potem za dwa dni znów zrobiłam, i znów neghatywny, dpiiero po 5 dniach od pierwszego testu pojawił się wynik dodatni a że miałam 5 pasków to jeszcze na nast dzień starczyło.

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dalej robisz testy owulacyjne? To ze ovu tak wyznaczyl to wcale nie oznacza, ze owulacja byla. Dzialaj dalej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2013, 10:31

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Hej:)

    Mi znów ovu wyznaczył na dzień kiedy testy był negatywny i tek średni to wygląda, no ale jak nie ten to następny :) kiedyś się uda! :D

    oo fajnie wypoczywasz :) a gdzie po górkach śmigasz?
    mi tak samo, dopiero test owulacyjny był pozytywny, 2 dni po tym ovu,
    wirabażko ja mieszkam w górach wiec wypoczywałam u siebie :) niedaleko zakopanego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    hej dziewczyny!!! nie było mnie parę dni, a tu tyle do przeczytania , ale już to nadrobiłam, mam wolne w pracy i chodzę po górach, grilluje, byłam na spływie łodziami, wszystko to w dni płodne o których nie zapomniałam, działam i w tym kierunku, ostatnio pytałam sie was o testy owulacyjne, ze mi nie pokazuja drugiej kreski jakby nie było owulacji, i jednak pokazują tylko o 2 dni póxniej niź pokazywał mi to mój wykres jak jeszcze był czynny heh, wiec działania zostały poczynione, i czekam na dalszy rozwój sytuacji , co tam u was??? puszku ty w szpitalu jesteś dalej???
    Nie kochana bylam tylko jedna noc.
    Dzialajcie dzialajcie tam :) caaaaaly cykl hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    A dalej robisz testy owulacyjne? To ze ovu tak wyznaczyl to wcale nie oznacza, ze owulacja byla. Dzialaj dalej!
    ovu wskazał mi przedwczesniej dni płodne, jak testy pokazały mi wynik pozytywny to dzałalismy wczesniej zreszta też, nawet nogi do góry dawałam, teraz napewno już niemam dni płodnych ale jeszcze działamy tak za wszelki wypadek.
    jejku dziewczyny jak mnie nogi bolą , wczoraj biłam rekord wchodzenia na góre ... moje łydki ufff

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszku, działamy działamy.... oby coś z tego wyszło

    patrianna lubi tę wiadomość

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo fajne macie tam tereny :) ja znów bliżej Sudetów mieszkam i też tylko wyjdę z pracy jedziemy odpoczywać na łonie natury ;)

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że działamy :) sama przyjemność :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, taka sliczna pogoda, ale az za goraco, my mamy w planach baseny geotermalne, bo chciałam sie troszke opalić bo biała jestem jak sciana.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem co u mnie, @ dalej nie ma, spadek byl teraz rosnie... a napewno nie ovu bo wczoraj napewno byla szyjka zamknieta bo po <3 lekzalam chyba z 2h a jak wstałam do tolaety to wszystko wyleciało :( zobaczymy jak dzis...
    brzuch mnie troszke boli... sama nie wiem... czekam na ta @ ale mysle ze te plamienia to miała byc @...

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 27 lipca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta a Tobie lekarz przypadkiem nie zalecił poczekać ze starankami kilka miesięcy?

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie.. tak mowiła polozna a lekarz powiedzial ze nie trzeba.

    Wiecie, przypomniało mi sie dzis co mi kiedys moj GP powiedział... ze u nich pozytywna beta zaczyna sie od 100 :O a negatywna jest ponizej 5.... czyli ten przediał pomiedy 5 a 100 to dla nich moze ciaza moze nie... dziwne to :O

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 27 lipca 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w mi tu o górskich szlakach, a ja w pracy muszę tyrac :-) całe szczęście, że tylko do 15. Miłego dnia dla Was

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 27 lipca 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna jestem z Tobą.. tyle, że my dziś się przeprwadzamy... tak więc roboty jest mnóstwo od samego rana!
    i coś czuję, że dwa kursy będą!
    a jeszcze do tego nadgarstek mi znów przeskoczył i boli cholernie jak coś podnoszę, łapię, dociskam... a tu tyle noszenia będzie ;(

    e3db312905.png
    920555c751.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ