X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sa tylko w Dublinie i w Cork i jedna w Galway z tego co sie orejtuje... do galway mam 140km do Dublina troche ponad 200 a do Cork nawet nie licze bo to drugi koniec Wyspy. Pozatym ceny sa nieziemskie bo sa konsultacje biora 80euro a z jakimis badaniami juz 120 a z usg 150... do tego podroz... szkoda mi wybulic 200euro zeby mi powiedzial ze nic mi nie jest. Bo to wiem. USG miałam robione na dobrym sprzecie i sama widziałam ze wszyskto jest ok. A hormony moze zrobic mi GP za darmo.

    Tutaj niestety polskie przychodnie dzialaja dobrze tylko i wylacznie w Dublinie. bo tam jest duzo polakow.

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 28 lipca 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. W UK polska przychodnia na kazdym kroku ale tez dosc drogo. Ceny od 100 funtow sie zaczynaja. Ja przy pierwszej ciazy chodzilam do Polskiego ginekologa - 80 funtow co miesiac. Ale jak teraz zajde to sobie daruje.

    8599gov35hcg7r21.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 28 lipca 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka a u mnie niestety test negatywny - ja już nie mam siły...

    zem3i09keg891u11.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 28 lipca 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topka przykro mi :( a tak ladnie wykresik sie zpowiadal. Chociaz u mnie przy poerwszej ciazy dopiero po kilku tygodniach po przewidywanej @ test wyszedl pozytywny. Robilam je kilka razy dziennie - roznych firm :P

    8599gov35hcg7r21.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 28 lipca 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi test pokazał drugą kreskę 4dni po spodziewanej @ zresztą Puszysta mi dzielnie towarzyszyła i przepowiedziała syna zobaczymy hahaha

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    topka przykro mi :( a tak ladnie wykresik sie zpowiadal. Chociaz u mnie przy poerwszej ciazy dopiero po kilku tygodniach po przewidywanej @ test wyszedl pozytywny. Robilam je kilka razy dziennie - roznych firm :P
    Kochana a po ilu tyg Ci wyszedl pozytyw?

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 28 lipca 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i okres mam koniec marzeń o fasolce :-( Nic dziś dół i dzień płaczu :-(

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna ja ci syna przepowiadałam ? :P a niech bedzie syn jesli go pragniesz :P daj znac jak bedziesz wiedziec xzoboaczymy czy wrozka jestem :P

    topa no szkoda...

    patrianna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    Rozumiem. W UK polska przychodnia na kazdym kroku ale tez dosc drogo. Ceny od 100 funtow sie zaczynaja. Ja przy pierwszej ciazy chodzilam do Polskiego ginekologa - 80 funtow co miesiac. Ale jak teraz zajde to sobie daruje.
    no ja bede chodzila do GP w ciazy a prywatnie na USG .... bo u nas jest akurat USG prywatnie mozna tylko nie wiem czy to gin robi czy zwykly technik. USG koszutje 100euro... i mam zamiar isc kolo 8tc zeby zobaczyc sserduszko bo tu pierwsze USG w szpitalu dopiero kolo 13tygodnia... i potem jeszcze jedno albo dwa... i potem chce isc kolo 20tyg prywatnie (chyba ze bede miala za free) za plec... i napewno przed porodem kolo 36 bo tutaj nie robia..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    No i okres mam koniec marzeń o fasolce :-( Nic dziś dół i dzień płaczu :-(
    oj<przytul>

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 28 lipca 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    No i okres mam koniec marzeń o fasolce :-( Nic dziś dół i dzień płaczu :-(

    nie mów, że koniec marzeń o fasolce- więcej wiary to tylko trzy tygodnie i kto wie może tencykl będzie szczęśliwy czego Ci ogromnie życze!

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 28 lipca 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    patrianna ja ci syna przepowiadałam ? :P a niech bedzie syn jesli go pragniesz :P daj znac jak bedziesz wiedziec xzoboaczymy czy wrozka jestem :P

    topa no szkoda...

    nie pamiętasz jak mi napisaś, że hormon wolniej podobno wzrasta przy chłopcu jak już sobie odpuściłam nadzieje i bach na drugi dzień druga kreska
    mam nadzieje, że szybciutko będe mogła Ci się odwdzięczyć :)

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa pamietam :P no tak :P no to kciukam syna :P chyba ze wolisz coreczke to bede kciukac coreczke :P

    ty tam kciukasj zeby @ pryszla :P swoja mi oddaj o!

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 28 lipca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam, że wole które dostałam jest mi obojętne imiona wybrane więc luz bez stresu hahahah

    to ile się spóźnia @ 11 dni? wiem że się męczysz przeokrutnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2013, 14:57

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    no ja bede chodzila do GP w ciazy a prywatnie na USG .... bo u nas jest akurat USG prywatnie mozna tylko nie wiem czy to gin robi czy zwykly technik. USG koszutje 100euro... i mam zamiar isc kolo 8tc zeby zobaczyc sserduszko bo tu pierwsze USG w szpitalu dopiero kolo 13tygodnia... i potem jeszcze jedno albo dwa... i potem chce isc kolo 20tyg prywatnie (chyba ze bede miala za free) za plec... i napewno przed porodem kolo 36 bo tutaj nie robia..

    To samo w UK. Tez pierwsze USG w 12 tygodniu a pozniej tylko chyba 2. Ja bede mialam wiecej - prawdopodobnie co kilka tygodni bo pierwsze dziecko urodzilam za wczesnie i wiem, ze druga ciaze bardziej kontrolauja.

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze dziecko urodzilam martwe w 30 tygodniu. niedopytywalam sie moze beda teraz bardziej kontrolowac? nie pytalam...

    yyy patrianna nawet juz nie wiem ile... dzis mam 41dc a owu byla w 14dc...to juz 12-13 dni sie spoznia :)

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Puszysta ja jestem z Galway i nie polecam naszej pani ginekolog bo to lekarz z dupy za przeproszeniem istny konowal nie wiem gdzie ona sie uczyla bo pojecie o leczeniu i diagnozowaniu ma takie ja ja po przeczytaniu encyklopedi ja bylam u niej na usg to mi torbiel znalazla poczym pow a przepraszam to jednak pecherzyk debilka i wykasowala 140e slyszalam ze dobry gin jest w Limerick jakis koles moje laski do niego jezdzily i byly bardzo zadowolone

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam drogie Panie w taki piękny dzień... szkoda tylko, że jestem w tym tygodniu bez męża bo owulacja się zbliża,,, mam pytanie. czy którejś z was zdarzyło się mieć okres i być w ciazy?

    20120602580114.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mialam dzisiaj dostac @narazie ni widu ni slychu ale zadnych ciazowych objawow nie mam wiec chyba teraz tez nic z tego pozyjemy zobaczymy ogolnie ma olewke na to bo wplywu nie mam zadnego wiec poco sie dolowac to nic nie zmieni w pierwszej ciazy wiedzialam ze cos jest na rzeczy bo mnie piersi bolaly na kilka dni przed @ a teraz nic

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniczka mowisz ze taka do dupy jest? kurde chcialam jechac akurat do niej.... ja wogole szukam polskiego Endokrynologa... no i chyba zostaje mi Dublin w takim razie bo do Limeric trudno sie dostac..

    LadyK slyszalam o okresie w ciazy, ale to jest bardziej plamienie/skapa @ niz taki normalny okres.

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ