X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh MariaAntonina dobre ;) biedna przez ciebie bedzie umierac na kibelku :P


    Zakupiłam dzis olej z wiesiolka, tabletki 500mg.... i 3 razy dziennie po 2 tabletki tak? Tak jak powiedziala mi moja Makarena? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wogole to mysle ze @ nie moze mnie znalesc bo zmienilam adres i o :P

    Stinka, eta, nika86 lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 lipca 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    heheh MariaAntonina dobre ;) biedna przez ciebie bedzie umierac na kibelku :P


    Zakupiłam dzis olej z wiesiolka, tabletki 500mg.... i 3 razy dziennie po 2 tabletki tak? Tak jak powiedziala mi moja Makarena? :P


    Puszku nie przez mnie tylko przez siebie i swoje chore podejscie do nas do mnie i do N.... sama sie wykonczy ja jej tylko dam pozywke .. chciałabym widziec jej mine kiedy zajde w ciaze.. :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach MariaAntonina widzę że wszystkie szwagierki takie same żona brata mojego męża też działa mi tak na uzębienie ale to ulubienica mojej teściowej więc złego słowa na nią powiedzieć nie mogę jedynie szyfrem z mężem nazywamy ją fraglesem :D

    nika86 lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 lipca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Ach MariaAntonina widzę że wszystkie szwagierki takie same żona brata mojego męża też działa mi tak na uzębienie ale to ulubienica mojej teściowej więc złego słowa na nią powiedzieć nie mogę jedynie szyfrem z mężem nazywamy ją fraglesem :D


    moja też ... jest ulubienica bo juz w rodzinie jakis czas , ale chyba myslała ze moj n zostanie ksiedzem i nie bedzie miała konkurencji , a tak dostała sie jej nie byle jaka.. Perfekcyjna Pani domu .. tak mnie nazywaja ostatnio sie dowiedziałam od kuzynki mojego N.. nastepny model .. bez komentarza..:)

    Miriam lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w niedziele się dowiedziałam od mojego męza że szwagierka nazwała mnie "leniwą dupą" bo powiedziałam że po urlopie ide do gin po zwolnienie bo boje się drugiego poronienia a pracuję w żłobku a tam w kółko jakieś choroby przynoszą dzieciaki Pff tak się zagotowałam że miejsca nie mogłam sobie znaleźć a głupi Fragles nie pracuje od prawie siedem lat pierwsza ciąza poszła na zwolnienie niby miała wracać do pracy po 4 latach a znowu zaszła w ciąże młodszy syn ma 2,5 roku i nadal nie pracuje a głupia fruzia ma czelność tak mnie nazywać :/ aj te szwagierki o wszystko zazdrosne :/

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 lipca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziwne my tez jestesmy szwagierkami dla nich .. al takie nie jestesmy ? wiec jak to czy One to te co sie nawdychały dymu po Czarnobylu..czasem sie zastanawiam jak mozna byc takim człoiwekiem. ale to nie moj problem .. tylko jej .. w głowce sie pomieszało.. no cóz królowa moze byc tylko jedna i ona nia nie jest . heeee..moze jak sobie wydziara skrzydła na plerach to sie odkuje .. narazie jest w cieniu nowej przyszłej synowej .. i widac ma z tym problem .. a ja naprawde jestem spoko.. no ale cóz?000

    Miriam lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm dziewczyny, tak mnie naszło pomyśleć nad wszystkim związanym z ciąża, i muszę się z wami tym podzielić, nie daje mi spokoju myśl ze my tu tak się martwimy o ta ciąże, wyczekujemy, cykle to znają niektóre dziewczyny na pamięć, a są dziewczyny co niewiedzą co to nawet jest owulacja, i jak się dzieci robi, tz jak to przebiega, znam kilka takich dziewczyn i przypomniałam sobie o nich teraz eeehhh katastrofa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana boją się chyba o pozycje w hierarchii i walczą o nią jak te orangutany na Discovery :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ja w niedziele się dowiedziałam od mojego męza że szwagierka nazwała mnie "leniwą dupą" bo powiedziałam że po urlopie ide do gin po zwolnienie bo boje się drugiego poronienia a pracuję w żłobku a tam w kółko jakieś choroby przynoszą dzieciaki Pff tak się zagotowałam że miejsca nie mogłam sobie znaleźć a głupi Fragles nie pracuje od prawie siedem lat pierwsza ciąza poszła na zwolnienie niby miała wracać do pracy po 4 latach a znowu zaszła w ciąże młodszy syn ma 2,5 roku i nadal nie pracuje a głupia fruzia ma czelność tak mnie nazywać :/ aj te szwagierki o wszystko zazdrosne :/
    ja nie mam aż tak dobitnie ale tez się zdarza, ostatnio np. mówiłam mojemu męzowi zeby przyniósł mi kocyk i pcie bo sobie leżałam (wielki mi rzeczy) a ona mówi że czemu sobie sama nie przyniosę,jak mam nogi, rozumiecie??? to już mąz nie może mi przynieść szkalnki soku bo wychodze na leniwą.

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja sie ciesze ze nie mam szwageirki.... moj chlop ma dwoch braci, jeden w australii siedzi a drugi ma dopiero 19 lat :P wiec jeszcze wszystko przedemna...

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 29 lipca 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam taka szwagierkę:/ zastanawiam się czy to ze mna jest problem czy z nią. Np w mojej obecności wysmiewa mojego męża a swojego brata. Strasznie mi to działa na nerwy. Poza tym mam wrażenie, że ona nam z mężem zazdrosciła związku... sama właściwie nie wiem czego. Teraz jej się życie poukładało i zaczęła się wywyższać. Ma taki lekceważący innych sposób bycia. Poza tym ta rywalizacja między mężem a nią...błeeee...nie znosze takich relacji.

    Jak myslicie jest coś takiego jak zdrowa rywalizacja miedzy dorosłym rodzeństwem?

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 29 lipca 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to bratową mam w porzo:)

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    heheh MariaAntonina dobre ;) biedna przez ciebie bedzie umierac na kibelku :P


    Zakupiłam dzis olej z wiesiolka, tabletki 500mg.... i 3 razy dziennie po 2 tabletki tak? Tak jak powiedziala mi moja Makarena? :P
    oooo macarena :P0dance3.gif

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Też mam taka szwagierkę:/ zastanawiam się czy to ze mna jest problem czy z nią. Np w mojej obecności wysmiewa mojego męża a swojego brata. Strasznie mi to działa na nerwy. Poza tym mam wrażenie, że ona nam z mężem zazdrosciła związku... sama właściwie nie wiem czego. Teraz jej się życie poukładało i zaczęła się wywyższać. Ma taki lekceważący innych sposób bycia. Poza tym ta rywalizacja między mężem a nią...błeeee...nie znosze takich relacji.

    Jak myslicie jest coś takiego jak zdrowa rywalizacja miedzy dorosłym rodzeństwem?
    oj jest ,jest tylko u mnie to jest tak ze mojemu ł sie nic nie nalezy od rodzicow a mojej szwagierce a jego siostrze wszystko, i tak dla moich tesciow liczy sie tylko ona , a teraz jak po 6 latach udalo jej sie zajsc w ciaze to juz wogule my jestesmy wybrakowani bo jeszcze dzidzi nie ma :(

  • Ala29 Przyjaciółka
    Postów: 87 77

    Wysłany: 29 lipca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Ala witaj :) powiedz mi gdzie mierzysz tempke ze masz taka wysoko? i jak zaobserwowalas sluz wodnisty w czasie @?
    Hej :-)
    To moje pierwsze . . . pomiary temp i obserwacji ciała tak dokładnie. Już sprawdziłam definicje śluzów i będę się stosowała, a poprzedni wynikał bo tak mi się wydawało bez wcześniejszego sprawdzenia tutejszego słownika. Już go usunęłam. Jeśli chodzi i temp to nie mam pojęcia czemu taka wysoka. Taką miałam, przeziębiona nie jestem, ale w sobotę impreza do rana, może alko miał wpływ i krótki sen.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala bardzo mozliwe ze alko i sen :) zycze powodzenia w pomiarach i szybckiego zafasolkowania :)

  • Ala29 Przyjaciółka
    Postów: 87 77

    Wysłany: 29 lipca 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój drugi cykl starań, ale po pierwszym nie wytrzymałam i dziś poszłam zrobić badania hormonów na własną rekę, żeby z grubsza upewnić się, że jest ok bo ciągle sobie coś wkręcam :-) kiedyś na moją prośbę, jeszcze przed starniami ginekolog na nfz zrobił mi monitoring i było wszystko super, ale . . . W moim wieku nie zaszkodzi znać poziom hormonów :-)
    Tobie też puszysta POWODZENIA i nie dziękuję :-)

  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 29 lipca 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala29,jeśli masz 29 lat to młódka jesteś jeszcze,ja to mam wiek,ups.

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 29 lipca 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jak dlug juz sie starasz o bejbika??

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ