X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwykle ok 32 - 36 dni (raz miałam 39 dniowy). Dlatego nie wiem czy testować bo ovu zaznaczył mi początek @ na dzisiaj:/

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pismak wrote:
    zwykle ok 32 - 36 dni (raz miałam 39 dniowy). Dlatego nie wiem czy testować bo ovu zaznaczył mi początek @ na dzisiaj:/

    jak tempka sie utrzyma mozesz sprobwac testowac jutro. data owulki wyglada na potwierdzona chyba ze masz dluzsza faze lutealna to moze jeszcze sie cykl pociágnác. jak dlugo robisz wykresy na Ovu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2013, 14:32

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest mój pierwszy wykres na ovu. Ale wcześniej robiłam wykresy w takim programie monitorowania cyklu dla kobiet. Wprowadziłam dane z tamtych wykresów do ovu. Łącznie jest to mój 4 wykres i zarazem 4 miesiąc starań.
    Dodatkowo zawsze niezależnie od długości cyklu faza lutealna miała 13 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2013, 14:40

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to smialo rob tescik jutro jesli tempka bedzie w gorze :) trzymam kciuki!

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 30 lipca 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh boję się rozczarowania:/ no ale nic jutro testuję jeżeli tempka nie spadnie.
    Bardzo Wam dziękuję:)

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kciukam kciukam.

    jezusie @ chodz ze do mnie!!!!


    Edit: sluz... białko jaja kurzego... rozciaga sie jak szmata... pieknie znaczy sie ciagnie.... no uj?! owu?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2013, 16:57

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 30 lipca 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaa ale ja mam dziś dzień rozniosłabym wszystko i wszsytkich aaaaa :/

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 30 lipca 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie jest dobrze, dzidzia na swoim miejscu i mierzy całe 0,33cm mamy 6tydzień i serduszko robi łup, łup :)

    ;oniqa, Kaja, wirbażka, nika86 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna to ciaza jest mlodsza o tydzien?
    gratulacje :)

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 30 lipca 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na to wygląda przy tych moich cyklach 34-35 i ostatnim 50 dniowym to i tak bosko :)
    nie chciała się dzidzia pokazać na początku chyba będzie wstydziochem hahaha
    27.08 idę na kolejną wizyte i już będzie wszystko wiadomo na 100% co do wieku wszystko jest dobrze to dla mnie najważniejsze

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 lipca 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to moje gratulacje :)

    patrianna lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 31 lipca 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Patrianna jeszcze raz gratulacje:)

    A ja mam pytanko, boli mnie na dole takie dziwne pulsowanie... tak jakby w okolicach pachwiny,trochę mnie tak ciągnie... nie wiem co to może być :/ miała, któraś z Was taki ból?

    patrianna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Hej,

    Patrianna jeszcze raz gratulacje:)

    A ja mam pytanko, boli mnie na dole takie dziwne pulsowanie... tak jakby w okolicach pachwiny,trochę mnie tak ciągnie... nie wiem co to może być :/ miała, któraś z Was taki ból?
    Jelita, sciegna, miesnie. moze byc wszystko! ja mam take bole jak za duzo chodze az mnie ciagnie... dlatego ze zle stawiam jedna noge bo mialam zlamanai mam teraz metal w niej.
    Od siedzenia na zimnie moze byc, moglo ci tylek przewiac (nawet w upalach mozna sie przewiac!!!) albo poporstu boli. W pachiwnach sa przeciesz wezly chlonne wiec moze to cie boli? na infekcje? a moze jajnik cie boli?

    Kochana... jest na to tuzin opowiedzi, nie ma sie co nakreac jakimis bolami... owszem macica moze sie rozciagac ale to jeszzcze za szybko!






    Swoja droga.. u mnie to chyba nie owu, chociasz mnie kluje jajnik... ja juz nie wiem co sie dzieje... wstalam i pierwsze co puscilam chawta albe to chyba od tej kapusty wczoraj bo i wczoraj mnie lekka biegunka zlapala az brzuch bolal :( albo stresuje sie wizyta w szpitalu we wtorek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2013, 10:52

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 31 lipca 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Kochana... jest na to tuzin opowiedzi, nie ma sie co nakreac jakimis bolami... owszem macica moze sie rozciagac ale to jeszzcze za szybko!



    Swoja droga.. u mnie to chyba nie owu, chociasz mnie kluje jajnik... ja juz nie wiem co sie dzieje... wstalam i pierwsze co puscilam chawta albe to chyba od tej kapusty wczoraj bo i wczoraj mnie lekka biegunka zlapala az brzuch bolal :( albo stresuje sie wizyta w szpitalu we wtorek...[/QUOTE]


    Ja się nie nakręcam, pełen luzik:) ale takie dziwne uczucie towarzysz mi przy tym bólu, czekam do poniedziałku na @ i działamy znów tuturutututuuuu :D mam przeczucie że nic z tego w tym cyklu, dlatego czekam na @.

    a nie można jakoś @ wywołać?Bo się biedna zaczekasz:/ U Ciebie może byćjakiś wirusik grypy jelitowej albo faktycznie stresor Cię dopadł...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Wczoraj przyszła @. I mimo tego że się spodziewałam to i tak mam doła. Chciałam, żeby to już był ten miesiąc...:/
    Czekam na wyniki badan czy nie ma żadnych przeszkód, w tym tygodniu idę tez do lekarza żeby zacząć monitoring cyklu i upewnić się że owulacja faktycznie jest. No bo niby aktywność jest w dniach przed owu, po owu i w czasie a ciąży brak...
    Mam nadzieję ze to tyko kwestia statystyk i będzie dobrze w kolejnym.
    Z moich wyliczeń wynika że moje dni płodne zaczynają się już w 6 dniu cyklu w tym miesiącu, wiec przyszły tydzień może być kluczowy...
    Ech...pozdrowienia dla wszystkich starających się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Ja się nie nakręcam, pełen luzik:) ale takie dziwne uczucie towarzysz mi przy tym bólu, czekam do poniedziałku na @ i działamy znów tuturutututuuuu :D mam przeczucie że nic z tego w tym cyklu, dlatego czekam na @.

    a nie można jakoś @ wywołać?Bo się biedna zaczekasz:/ U Ciebie może byćjakiś wirusik grypy jelitowej albo faktycznie stresor Cię dopadł...
    Trzymam kciuki zeby @ nie pryszla.

    Eh no juz probowalam goracych kapieli... seksu... przewaznie dziala... no ale moja szyjka jest wysoko i ledow ja moge posmyrac....
    kurde chyba sie przeziebilam bo z nosa mi cieknie i gardlo mnie boli.

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starająca się:) wrote:
    Hej dziewczyny
    Wczoraj przyszła @. I mimo tego że się spodziewałam to i tak mam doła. Chciałam, żeby to już był ten miesiąc...:/
    Czekam na wyniki badan czy nie ma żadnych przeszkód, w tym tygodniu idę tez do lekarza żeby zacząć monitoring cyklu i upewnić się że owulacja faktycznie jest. No bo niby aktywność jest w dniach przed owu, po owu i w czasie a ciąży brak...
    Mam nadzieję ze to tyko kwestia statystyk i będzie dobrze w kolejnym.
    Z moich wyliczeń wynika że moje dni płodne zaczynają się już w 6 dniu cyklu w tym miesiącu, wiec przyszły tydzień może być kluczowy...
    Ech...pozdrowienia dla wszystkich starających się.

    Kazda z nas to przechodzi kochana. Pomysl sobie ze kazego dnia ta do ktorej wlasnie przyszla @ mysli doslownie tak samo jak ty. Pisze tak nie chcac cie jeszcze bardziej zdolowac, tylko pokazac ci ze nie jestes sama w tym wszystkim i ze niekoniecznie cos musi byc z toba zle.

    Dosiwadczenie uczy pokory, ze tak to juz jest. Chocbys nie wiadomo jakie fikolki robila podczas seksu, nie wiadomo jakich tabletek nie brala to i tak zaciazysz wtedy kiedy przyjdzie twoja pora. Obys jak najkrocej czekala. Obys zaszla w tym cyklu. Starac sie nie zaszkodzi oczywiscie :)

    USZY DO GÓRY. i powodzenia x x x

    starająca się:) lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 31 lipca 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety miłego dnia ja dzis z N .. przyjechałam pobaraszkowałam teraz siedze i nic mi sie nie chce.. spałam do 10 masakra . a juro do pracy na 7 i znow musze jechac o 6 juz do siebie czyli do pracy..pogmatwane to wszytsko.. ale noc była miła,.. powiedziałam mojeu ze chce tak co dzień..heeeeeeee :)

    pozdrawiam ..:)

    nika86 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 31 lipca 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Kobiety miłego dnia ja dzis z N .. przyjechałam pobaraszkowałam teraz siedze i nic mi sie nie chce.. spałam do 10 masakra . a juro do pracy na 7 i znow musze jechac o 6 juz do siebie czyli do pracy..pogmatwane to wszytsko.. ale noc była miła,.. powiedziałam mojeu ze chce tak co dzień..heeeeeeee :)

    pozdrawiam ..:)

    jak to do siebie czyli do pracy? pracujesz u siebie? a spisz gdzie? cos mowilas o 2 domach, ale ja sie zgubilam... o 6 rano jedziesz juz czy ieczorem? :D

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu mam kamien w macicy... oj @ chodz juz bo normlanie...

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ