X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7fc97f4802aab180.html

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna wspolczuje

    Kali(jesli moge tak) mam nadzieje ze to jednak ciaza... taki piekny wykres...


    a ja mam dola bo caly dzien leje, bylam w miescie zmoczylo mnie strasznie kupilam truskawki zjadlam troche dostalam takiej zgagi ze zaczelam zygac.... kupilam tez testy dwa... i chyba zaraz jednego sikne... a co!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Anna wspolczuje

    Kali(jesli moge tak) mam nadzieje ze to jednak ciaza... taki piekny wykres...


    a ja mam dola bo caly dzien leje, bylam w miescie zmoczylo mnie strasznie kupilam truskawki zjadlam troche dostalam takiej zgagi ze zaczelam zygac.... kupilam tez testy dwa... i chyba zaraz jednego sikne... a co!
    sikłas juz?:P
    a u mnie nadal susza jesli chodzi o @, ale za to sluz zalewa aaa!!! hihi :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/876fd45088362e67.html

    nie ma nic... a moze jest? z moczu popoludniowego , po calkiem duzej ilosci wody

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam do was pytanie, wiecie o moich staraniach o maleństwo, tydzień temu działalismy intensywnie, ale od paru dni tz jakiś 4 dni pobolewa mnie całe podbrzusze, niby tio taki ból jakby sie okres zbliżał ale to troche za wcześniej do niego, mam regularne miesiączki, pisze ze ból jest podobny bo tak takie odczucia miałam jak sie zbliza u mnie okres ale nie do końca te, pobolewa mnie całe podbrzusze, raz kłuje a raz boli, no nie spotkałam sie z tym wcześniej, czy któraś miała takie coś??

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina wrote:
    Tak zrobię :) @ spóźnia się dopiero 2 dni, więc jest jeszcze bardzo wcześnie. Ale wiadomo - jak już się coś podejrzewa, to chciałoby się wiedzieć.
    Gdyby się udało, to byłby to tryb ekspresowy - tylko dwie próby w owulacji, podobno mam też tyłozgięcie macicy. Ale poza tym nic mi nie dolega, cykle regularne, wiek odpowiedni :D.
    ja też za drugim razem z mężem zmajstrowaliśmy ten nasz cud
    spoko u mnie pierwszy pozytywny test wyszedł czwartego dnia po spodziewanej@ i taka delikatna była ta druga kreska po 5 min, jednak już po kolejnych 4 dniach pojawiła się piekna gruba krecha i to natychmiasy, a we wtorek 30.07 widziałam już moją fasolke i jej bijące serduszko <3
    będzie dobrze trzymam kciuki, cierpliwości i minimum stresu bo bez wiem, że się nie da :)

    Ewelina lubi tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    A co tam sie dolujesz Puszek Okruszek? Ja mam dziewczyny takie zapierdziel ze hoho. Szefu przylecial i chodzimy jak w zegarku. Ale polski cwaniaczek nawet na Ovu znajdzie 5 minut. Rwie mnie cos na okres, boli dziwnie a szczura @ nie ma. Siedze i łeb mnie nap.. Napadowe bóle głowy mam. I rzyg... Niedobrze mi coś. Ale to zupełnie nie na ciunżę. Już bym chciała żeby małpa przyszła. Zalałabym sobie ryjka chętnie w weekend. Jutro chyba ostatni dzień. Jak nie to drukuje wykresy i w pon do doktóra.


    hahah nie mogę, też bym zalała:D i kurde mamy impreze urodzinową w sobotę, a strach coś spożywać, więc będe musiała udawać, że pije bo mi nie popuszczą hehe dziady.

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    hahah nie mogę, też bym zalała:D i kurde mamy impreze urodzinową w sobotę, a strach coś spożywać, więc będe musiała udawać, że pije bo mi nie popuszczą hehe dziady.
    dobra ściema nie jest zła ;)

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się też szykuje impreza trzydniowa, ale sądząc po moim wykresie moge pić do woli... chyba, że rzucicie okiem i macie inne zdanie... Plisss

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olinka84 wrote:
    Mi się też szykuje impreza trzydniowa, ale sądząc po moim wykresie moge pić do woli... chyba, że rzucicie okiem i macie inne zdanie... Plisss

    no wydaje mi się, że spokojnie możesz ;)

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka - dołączę do grona :-) Nie udało mi się w lipcu więc mam nadzieję, że dołączę do mamusiek sierpniowych :-)To już mój 8 cykl starań i się już zdenerwowałam- z mężem wytoczyliśmy ostre działa !!!!! Wprawdzie ostatnio nie mam czasu o tym myśleć bo remont w doku, w pracy zawirowanie, ale mam nadzieję że się uda - nowy cykl więc starania dopiero zaczniemy :-). Powiem Wam jakie heca :-) wczoraj właśnie się dowiedzieliśmy że mój mąż zostanie dziadkiem :-) he he he ale się uśmiałam :-) ma córkę która ma 23 lata z pierwszego małżeństwa i jest w ciąży. Ja mam 30 lat on 45 więc zostanie młodo dziadkiem :-) Obawiam się że teraz może już zrezygnować ze starań o dzidzię - jak myślicie ? Może głupio mu będzie ? Że w tym samym czasie będzie dziadkiem i ojcem? Sama już nie wiem >......

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa42 trzymam kciuki za sierpień :)
    Mezus będzie naprawdę młodym dziadkiem. Może w związku z tym, będzie chciał dzidzie jeszcze bardziej. Ze dziadek nadal może ;) A tak na serio mam nadzieje, ze nie zmieni zdania.
    U mnie pierwszy cykl starań. Dziwnie podskoczyla mi temperatura i wczoraj miałam kilka nitek krwi ze ślubem więc trzymajcie kciuki bo zapowiada się dobrze jak narazie. Buziaki

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa trzymam kciuki!!! zeczywiscie mlody dziadek ;) co nie znaczy ze nie moze miec swoich dzieci!!!

    Stinka a jakie to sa nitki krwi ze ślubem ? :P nie no nabijam sie.. wiem ze o śluz chodzilo


    Ja zaznaczylam moje plamienia jako @. i jakos mi to bardziej pasi.

    Zamawiam tez testy owu i nowy termometr z dwoma miejscami po przecinku! bo wierze ze wrzesein bedzie moj :)

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku! Dawaj, dawaj... :)

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daje daje :P taki dobry humor mam po tych cwiczeniach na noge rano... ze chyba codziennie bede ccwiczyc z rana :P


    kurde jedyne co to... dzwonili do mnie 27dmego (w sobote?!) ze szpitala ze mam przyjechac na wizyte... akurat nie do naszego szpitala bo do miasta oddalonego o 50km i wogole z brakiem polonczenia z naszym miastem na wtorek..6 sierpnia. no i mieli wyslac list. My musimy jechac do rodzicow mojego w poniedzialek bo od nich jest leprze polaczenie z tym miastem(pociagiem) a listu nadal nie ma.... w poniedzialek nie przyjdzie bo jest Bank Holiday i poczta zamknieta.... no i co teraz? wiem ze na 15 ale nie mam pojecia do jakiego lekarza i gdzie wogole sie zglosic... a we wtorek rano mnie juz nie bedzie... i doooopaaa, poprosze naszego wspolokatora ze jakby we wtorek byl to niech mi zeskanuje i wysle na emaila...




    ahahah... przyszly mi dzis staniki... miesiacz czekalam... mialy byc w tydzien... juz dawno firma mi oddala kase bo ich poczta stwiewrdzila ze sie zgubily :P tak wiec mam dwa staniki za darmo :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2013, 12:51

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja ise z Wami zegnam .. miłego weekendu kobiety nie szalec mi tu ale w łózku czy gdzie tam popadnie POZWALAM ..:) nawet na plazy jakby co to mandaty biore na swoja klate ..heeee


    A ja dzis impreza ., ale czuje ze to bedzie dla mnie stypa bo sie czuje ujowo..:(


    PAPAPA


    do poniedziałku.

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grrr... Głupia autokorekta w telefonie! Lol

    Puszysta lubi tę wiadomość

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    Grrr... Głupia autokorekta w telefonie! Lol
    mi tez sie zdaza zwlaszcza ze mam angielski telefon po angielsku i nie mam polskiego slownika... i jak pisze to mi zamienia na jakies angielskie slowa albo wstawia jakis dziwne litery :P ja zreszta nawet na laptopie robie takie byk ortograficzne i literowki ze az wstyd... no ale klania sie brak obcowania z polskim jezykiem przez 7 lat(naczej niz mowionym)

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka:)

    zrobiłam dziś test wiem, że za wcześnie,ale mam dziś garden party i chciałam zobaczyć co i jak... pomimo tego,że nie mam świadomość,iż za wcześniej i że nie doszło najprawdopodobniej do zagnieżdżenia to jakoś tak smutno się zrobiło... nie mam ochoty na nic,wszsytko mi przytłacza a ta impreza to w ogóle nieporozumienie obrałam taktykę że kupie sobie radlera wypije jednego a potem będę mówić że ide po następnego i będę wlewać sobie napój cytrynowy :D kto mi udowodni :D chce chce spożywać nic zanim nie zajawi się @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra taktyka kochana. Jesli sie nie zagniezdzilo to te jedno piwko nie zaszkodzi


    U mnie znowu spadek tempki...sluz taki rozciagliwy przejzysty z odrobina kremowego...

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ