X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez... ani be ani me.... tempka sobie jaja robi... a mnie taki zgagi i mdlosci mecza ze mam juz dosc =/ nie wiem jakie zawirowania hormonalne tam maja miesjce ale ja mam dosc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a u mnie okres się pojawił i znów ten okropny ból, dzień po prostu stracony bo trzeba nafaszerować się lekami i jakoś dotrwać do końca. może jutro będzie mniej boleć.
    co do mojego ostatniego testu to zapomniałam dodać że beta u mnie była >2 a norma do 2.7 także kicha.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    hejka,

    U mnie dalej cisza... ani @ ani+ poczekam chyba ze 2 dni i zrobie test jeszcze o ile nie przybędzie. Na razie odczuwam ból,ale to jajników, a nie typowo na @. Ogólnie słaba się czuje, mdli mnie np. jak siedze i myśle co bym sobie zjadła i o czymś pomyśle i mi się nie dobrze robi bleeeee czasami nawet zaciągnie jakbym miała wzwymiotować.... może to te temperatury grzeją mi baniak hehhe
    powodzenia, może się uda :)

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    powodzenia, może się uda :)

    Nie dziękuję :) ale coś mam mało wiary :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Nie dziękuję :) ale coś mam mało wiary :/
    ja miałam za to dużą wiare i nici , takze wiesz ... a kiedy bedzie coś wiadomo?? za 2 dni zrobisz test?

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ja miałam za to dużą wiare i nici , takze wiesz ... a kiedy bedzie coś wiadomo?? za 2 dni zrobisz test?

    chyba tak, bo powinnam dostać w poniedziałek robiłąm test i lipa, teraz odczekam trochę i myślę,że może piątek albo w sobotę znów spróbuje z sikaczem :) jak zasikam tak 4 kreski się pojawią lahahahha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2013, 14:35

  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka, powdzonka!!!! Z wykresu wynika że będzie zielona kropeczka! życzę Ci tego z całego serducha!!

    Aniqa wiem, że to słabe pocieszenie ale dziś pewnie do ciebie dołączę. Już mnie rwie okropnie ale jeszcze Hydraulik (jak to mówi mój mąż) do pękniętej uszczelki nie potrzebny :)

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżola wrote:
    wirbażka, powdzonka!!!! Z wykresu wynika że będzie zielona kropeczka! życzę Ci tego z całego serducha!!

    Aniqa wiem, że to słabe pocieszenie ale dziś pewnie do ciebie dołączę. Już mnie rwie okropnie ale jeszcze Hydraulik (jak to mówi mój mąż) do pękniętej uszczelki nie potrzebny :)
    hehe ja zawsze faszeruje sie lekami, bo ból nie do wytrzymania, niewiem czemu jak pytałam lekarza czy moge mieć endometrioze to uznał że raczej niemożliwe, każdy lekaż to wyklucza ale jak czytam forum to zaczynam brać to pod uwagę, przeciez to jest nie normalne.

    Kaja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    chyba tak, bo powinnam dostać w poniedziałek robiłąm test i lipa, teraz odczekam trochę i myślę,że może piątek albo w sobotę znów spróbuje z sikaczem :) jak zasikam tak 4 kreski się pojawią lahahahha :D
    testy są niemiarodajne, ja nie do końca bym im wierzyła, lepiej z krwi.

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do endometriozy to najlepiej iść na badania, bo mam znajomą co miała silne bóle brzucha, że te tabletki co mi pomagają jej nie pomagały chyba nawet ketonal jej nie pomagał tylko jakieś takei mega silne co mama jej brała po operacji i za każdym razem jak szła do gina to mówił, że tak bywa, i dawał jej antykoncepcyjne na wyregulowanie itd. po czym po długim czasie męki trafiła do szpitala i się okazało, że ma torbiela, endometioze i torbiela jej wycinali straciła jajnika itd.
    ja mam bóle miesiączkowe ale takie jednodniowe, na ktore biore tabletkę solpadeiny i już po krzyku.

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa nie dziękuje Dżola :) za Was już trzymam kciuki :)

    z testami zobaczę co się będzie dziać, nie chce wariować. Na spokojnie się staram :)

    Aniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    co do endometriozy to najlepiej iść na badania, bo mam znajomą co miała silne bóle brzucha, że te tabletki co mi pomagają jej nie pomagały chyba nawet ketonal jej nie pomagał tylko jakieś takei mega silne co mama jej brała po operacji i za każdym razem jak szła do gina to mówił, że tak bywa, i dawał jej antykoncepcyjne na wyregulowanie itd. po czym po długim czasie męki trafiła do szpitala i się okazało, że ma torbiela, endometioze i torbiela jej wycinali straciła jajnika itd.
    ja mam bóle miesiączkowe ale takie jednodniowe, na ktore biore tabletkę solpadeiny i już po krzyku.
    kurcze to musze to na prawdę sprawdzić i naciskać na lekarzaq żeby pod tym kątem sprawdził bo nie ma żartów. też zawsze mi p/bólowe przepisywali albo anty, długoooo je brałam. mnie też boli tylko w 1 dniu i troche w drugim ale tylko czasem cos zażywam w drugi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:

    z testami zobaczę co się będzie dziać, nie chce wariować. Na spokojnie się staram :)
    i bardzo dobrze, mądra z ciebie kobietka. :) najlepiej podchodzić do tego na spokojnie, potem jest tylko wielkie rozczarowanie jak w moim przypadku,
    myślałam że na 100% sie uda, wszystko miało być tak pięknie, a tu dupa za przeproszeniem. dalej się dziwie jak to mogło " nie zaskoczyć" .

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam 1 cykl starań 37dniowy i latałam codziennie czasami 2 razy dziennie po testy i negatywny i negatwyn i kula, że coś się dzieje nie tak itd. teraz staram sie jak najmniej o tym myśleć (czytam książki, ogladam film itd. ) po tak to można samą się wykończyć :) oczywiście nie zawsze jest łatwo no ale nie jest źle ;)

  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mnie w końcu zalało. Trzymam za Was kciukaski! Może Wam pomogą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2013, 20:25

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi ze @ przyszly

    wirbazka czekam na pozytywny test u ciebie ;)

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bede kwietniowa 2014 r mamusia , przynajmniej tak pokazuje ovi :-)

    Ewelina, patrianna, Andzia33 lubią tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kochane ostawiam wiruski ile tylko sie da :-)))))

    atdci09k18tcna0b.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa GRATULACJE !!!!!!!!! :-D

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje spokojnych 9 miesięcy! i oczywiście o wiruski proszę :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ