X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • Agacikk Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 lipca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny..

    Jestem tu nowa.. To moje pierwsze forum na jakie odważyłam się zapisać..
    Chciałabym podobnie jak Wy tutaj zostać mumusią roku 2014 ..
    Moja historia jest skomplikowana, gdyż to nasze trzecie podejście do tego aby zostać rodzicami..Pierwsza ciąża zakończyła się obumarciem w 8 tygodniu, a druga w 20 tygodniu.. Niestety maluszek nie miał szans i urodził się martwy.. Strasznie to przeżyliśmy z mężem a lekarze do tej pory nie znaleźli przyczyny dlaczego do tego doszło.. Przeszłam przez serie badań zaczynając od badań genetycznych, hormonów tarczycy, zespołu antyfosfolipidowego, cytomegalii, toxoplazmozmy, bakteriologii szyjki, progesteronu i jeszcze tam jakiś..Tyle ich było, że nie sposób wszystkich spamiętać..Wszystkie wyniki wyszły prawidłowe..Teraz po tych wszystkich badan dostaliśmy w końcu po 7 miesiącach zielone światełko i mogliśmy zacząć starania o upragnionego maluszka..Może przy odrobinie szczęścia uda nam się zaskoczyć już po pierwszym cyklu.. Zobaczymy, okres powinien przyjść lada dzień, ale mam nadzieje że tak się nie stanie i zobaczę dwie kreski na teście czego sobie i Wam wszystkim życzę ...Myślę że wspólnie z Wami będzie mi raźniej i będę miała się z kim podzielić swoimi spostrzeżeniami itp..

    Agacik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agacikk wrote:
    Czesc dziewczyny..

    Jestem tu nowa.. To moje pierwsze forum na jakie odważyłam się zapisać..
    Chciałabym podobnie jak Wy tutaj zostać mumusią roku 2014 ..
    Moja historia jest skomplikowana, gdyż to nasze trzecie podejście do tego aby zostać rodzicami..Pierwsza ciąża zakończyła się obumarciem w 8 tygodniu, a druga w 20 tygodniu.. Niestety maluszek nie miał szans i urodził się martwy.. Strasznie to przeżyliśmy z mężem a lekarze do tej pory nie znaleźli przyczyny dlaczego do tego doszło.. Przeszłam przez serie badań zaczynając od badań genetycznych, hormonów tarczycy, zespołu antyfosfolipidowego, cytomegalii, toxoplazmozmy, bakteriologii szyjki, progesteronu i jeszcze tam jakiś..Tyle ich było, że nie sposób wszystkich spamiętać..Wszystkie wyniki wyszły prawidłowe..Teraz po tych wszystkich badan dostaliśmy w końcu po 7 miesiącach zielone światełko i mogliśmy zacząć starania o upragnionego maluszka..Może przy odrobinie szczęścia uda nam się zaskoczyć już po pierwszym cyklu.. Zobaczymy, okres powinien przyjść lada dzień, ale mam nadzieje że tak się nie stanie i zobaczę dwie kreski na teście czego sobie i Wam wszystkim życzę ...Myślę że wspólnie z Wami będzie mi raźniej i będę miała się z kim podzielić swoimi spostrzeżeniami itp..
    Witamy, nowa kolezanke-staraczke w naszych skromnych progach;)Powodzenia!!

  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 30 lipca 2013, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z różnymi przerwami od ciąży pozamacicznej w 2006 r.Były wzloty i upadki,chwile załamań i znów pewnie powalcze,ale mój wiek jest największym wrogiem.

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 30 lipca 2013, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie Panie i nowe koleżanki proszę trzymać dziś kciuki za nas. O 16.15 mam pierwszą wizyte u lukarza i kurcze nie wiem dlaczego ale się stresuje- pragne aby wszystko było oki z dzidzią i żeby tam w brzuszku sobie zdrowo rosła i kazała na siebie czekać te 9 miesięcy
    pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dzionka

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 30 lipca 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    Witam drogie Panie i nowe koleżanki proszę trzymać dziś kciuki za nas. O 16.15 mam pierwszą wizyte u lukarza i kurcze nie wiem dlaczego ale się stresuje- pragne aby wszystko było oki z dzidzią i żeby tam w brzuszku sobie zdrowo rosła i kazała na siebie czekać te 9 miesięcy
    pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dzionka

    Obiecuję trzymać kciuki :) To normalne, że się stresujesz, głowa do góry, będzie dobrze.

    patrianna lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 30 lipca 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItam Kobietki :D muszę nadrobić te kilka dni co mnie tu z Wami nie było.. pprzeprowadzka na maxa więc czasu nie ma w ogóle!

    Po za tym stres już sięga zenitu... Jutro do szpitala z malutką! ale my mamusie jesteśmy okropne! wiem, że wycinanie miglałków to niegroźni zabieg i na pewno wszystko będzie dobrze a od 5 rano czytam co jeszcze musimy zabrać do szpitala! tragedia jakaś!
    chodzę zdenerwowana, buczę na każdego kto się odezwie!

    a jeszcze remont nam stanął w miejscu i lipa!

    wykończę się psychicznie i męża przy okazji;P
    krzyczę od rana na niego, że co z naszym dzidziusiem? że ja chcę i musimy conajmniej co drugi dzień się przytulać na wszelki wypadek z moimi cyklami a tu wieczorem na niego wrzeszczę, że ma mi dać spokój idę spać.. i on już wariuje;P

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 lipca 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    dzień raczej pod kołdrą , no ale cóż..

    Witam nowe koleżanki, mam nadzieje że znajdziecie w NAS oparcie i pomoc. Razem z NAMI będziecie podążać to jakby nie patrzeć ciężką drogą do upragnionych II kreseczek...:)

    ALe z Nami idzie lepiej znieść troski i niepowodzenia ... bo każda z nas ma bogate doświadczenie w tym temacie...

    A ogólnie to szurnięte tu same siedzą..:) strzelaja 0shoot.gif , przylatuja i odlatują 0girl_witch.gif oraz ryczą 2placz.gif i łapia karniaki 100x :) i by nie zapomniec o 0hump.gif

    Ale ogólnie u nas jest jak na dobrej 0dj.gif

    Wiec serdecznie WITAMY


    Miriam lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 lipca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    WItam Kobietki :D muszę nadrobić te kilka dni co mnie tu z Wami nie było.. pprzeprowadzka na maxa więc czasu nie ma w ogóle!

    Po za tym stres już sięga zenitu... Jutro do szpitala z malutką! ale my mamusie jesteśmy okropne! wiem, że wycinanie miglałków to niegroźni zabieg i na pewno wszystko będzie dobrze a od 5 rano czytam co jeszcze musimy zabrać do szpitala! tragedia jakaś!
    chodzę zdenerwowana, buczę na każdego kto się odezwie!

    a jeszcze remont nam stanął w miejscu i lipa!

    wykończę się psychicznie i męża przy okazji;P
    krzyczę od rana na niego, że co z naszym dzidziusiem? że ja chcę i musimy conajmniej co drugi dzień się przytulać na wszelki wypadek z moimi cyklami a tu wieczorem na niego wrzeszczę, że ma mi dać spokój idę spać.. i on już wariuje;P


    Oj oj no tak to nie idzie prosze usiasc na dywanie ( jak masz) dać głęboki wydech i wdech . w pozycji kwiatu lotosu. i powtarzać głośno .. NIE BĘDĘ SIE WYRZYWAC NA CHŁOPIE BO WIECZOREM MI TYŁKA NIE SKOPIE .. I tak z 3 razy...wdech i wydech

    I za negatywne nastawienie 100 x :) karaniaka prosze .. i usmiech mi na twarzy juz szybko..04icon_rotfl.gif

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    Witam drogie Panie i nowe koleżanki proszę trzymać dziś kciuki za nas. O 16.15 mam pierwszą wizyte u lukarza i kurcze nie wiem dlaczego ale się stresuje- pragne aby wszystko było oki z dzidzią i żeby tam w brzuszku sobie zdrowo rosła i kazała na siebie czekać te 9 miesięcy
    pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dzionka
    bede trzymac kciuki!!


    Zmykam dzis dziewczyny...bede moze popoludniu mam wizyte w szpitalu i nie wiem kiedy wejde i wyjde :)

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 30 lipca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie Koleżanki :)
    Kupę czasu mnie nie było, ale samopoczucie wstrętne, więc zmuszać się do czegokolwiek nie będę.
    Obecnie jestem na urlopie- byłam tak wykończona mdłościami i zawiłościami w pracy, że musiałam odpocząć i koniec. Tak więc siedzę sobie w domku, sprzątam tu i ówdzie i rozkoszuję się muzyką z radia. Nawet nie myślę o tym, żeby wracać do pracy- dziś idę po zwolnienie.
    4 dni zajęło mi dojście do siebie...

    Dziś po fali upałów znów czuję, że żyję.

    Witam nowe Koleżanki i uściskowuję stare :-)
    Podczytuję Was w międzyczasie.

    Powodzenia w drodze do celu Kochane :)

    Ps. Już czas powiedzieć w pracy, obgryzam wszystkie paznokcie ze stresu.
    W życiu tak się nie bałam....

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 lipca 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starające się i zafasolkowane 2013/2014

    Instruktaż: Jeśli chcesz być na liście to proszę o namiary na priv..każde zmiany i aktualności też proszę kierować na priv.

    Tabelka będzie uzupełniana i aktualizowana . Jeśli dam to ogarnąć..

    Zawsze aktualna wklejona w tym poście.

    Forum > Starając się - ogólne > Lista starajacych sie...2013/2014

    Dziękuje :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf69b6fba8477106.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2013, 11:32

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 30 lipca 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny szukam dobrego gina we wrocku, onkologa bądź kogoś kto zna się na endometriozie???
    Mam podwyższony marker ca 125 :(

    atdc8iikup31msj2.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 lipca 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Hej dziewczyny szukam dobrego gina we wrocku, onkologa bądź kogoś kto zna się na endometriozie???
    Mam podwyższony marker ca 125 :(


    Hej kobieto.. głowa do góry

    bedzie dobrze..:)

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 30 lipca 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny witam Was wszystkie i każdą z osobna :D

    Jak myślicie kiedy mogę testować? ;)

  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 30 lipca 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Starające się i zafasolkowane 2013/2014

    Instruktaż: Jeśli chcesz być na liście to proszę o namiary na priv..każde zmiany i aktualności też proszę kierować na priv.

    Tabelka będzie uzupełniana i aktualizowana . Jeśli dam to ogarnąć..

    Zawsze aktualna wklejona w tym poście.

    Forum > Starając się - ogólne > Lista starajacych sie...2013/2014

    Dziękuje :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf69b6fba8477106.html
    No ja bym się chętnie dopisała,ale nawet nie wiem kiedy @ będzie,bo ovu wyznaczyło na 5.08,tylko ja licze,że dostane później,bo nie chce mieć znowu 19 d.c i mam nadzieje,że się wydłuży i wróci do normy.Pozatym w środe ide na usg,bo 27.07 miałam jajeczko dopiero 11 mm i licze,ze owulka będzie później niż ovu pokazało.Wiem,ze tempki źle mierze,ale nie da rady inaczej,bo tak czy siak zawsze wypadnie mi jakaś w środku nocy lub ok.południa przy mojej pracy.Pozatym chłop mi wyjeżdża do pracy do Niemiec i średnio bedzie co 6 tyg przyjeżdżał.No i co 2 cykl mi wypada,bo nie mam lewego jajowodu i nie zaciąże jak owulka bedzie z lewego jajnika.Do bani....

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 30 lipca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Hej Dziewczyny witam Was wszystkie i każdą z osobna :D

    Jak myślicie kiedy mogę testować? ;)


    No jeszcze troche bo to dopiero 8 dco wiec najbliżej jest około 12 dnia od owulacji ale to z bety sikanca robiłabym 2 dni przed spodziewana @.. nie predzej .. chyba zem lubisz hard core i stres:)

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Hej Dziewczyny witam Was wszystkie i każdą z osobna :D

    Jak myślicie kiedy mogę testować? ;)
    zależy czy beta czy test :D ale test to tak najwcześniej chyba piątek sobota

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Witajcie moje drogie Koleżanki :)
    Kupę czasu mnie nie było, ale samopoczucie wstrętne, więc zmuszać się do czegokolwiek nie będę.
    Obecnie jestem na urlopie- byłam tak wykończona mdłościami i zawiłościami w pracy, że musiałam odpocząć i koniec. Tak więc siedzę sobie w domku, sprzątam tu i ówdzie i rozkoszuję się muzyką z radia. Nawet nie myślę o tym, żeby wracać do pracy- dziś idę po zwolnienie.
    4 dni zajęło mi dojście do siebie...

    Dziś po fali upałów znów czuję, że żyję.

    Witam nowe Koleżanki i uściskowuję stare :-)
    Podczytuję Was w międzyczasie.

    Powodzenia w drodze do celu Kochane :)

    Ps. Już czas powiedzieć w pracy, obgryzam wszystkie paznokcie ze stresu.
    W życiu tak się nie bałam....
    Kochana ten Twoj wykres napawa mnie optymizmem, bo tez bardzo pozno Ci wyszlo ze zostaniesz mamusia:)

    nika86 lubi tę wiadomość

  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie:)

    Mam takie samo pytanie jak Wirbażka - Jak myślicie kiedy mogę testować?

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pismak wrote:
    Witam Was wszystkie:)

    Mam takie samo pytanie jak Wirbażka - Jak myślicie kiedy mogę testować?



    kochana a jak długie masz cykle ? wydaje mi się że już jutro rano możesz :)

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ