X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak włąsnie słyszałam... kurde czesto łapie się na tym, że moja nadzija wygrywa ze zdrowym rozsądkiem i wmawiam sobie, że może jeszcze mam szanse:)

    20120602580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardziej prawdopodobne jest to ze test nie wykryje ciazy a beta tak, niz bedziesz miala normlane krwawienie w ciazy. plamienia owszem... ale normlanie krawiwnie jak na @ to nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uderzenia gorąca, i zalewa mnie kremowy śluz, masakra jakas:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hormony szaleja! bo sie dzidzia zagniezdza :P

  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 28 lipca 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuje tych uderzeń gorąca sama czasem mam i wiem ze strasznie meczące:)

    20120602580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak mialam...

  • Ala29 Przyjaciółka
    Postów: 87 77

    Wysłany: 28 lipca 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Ja rozpoczynam właściwie starania. Mam 29 lat i staram się z mężem o nasze pierwsze dziecko :-).Rozpoczął się drugi mój cykl. Przyznam szczerze, że miałam wielką nadzieję, że będzie to wyglądało tak, że postanawiamy mieć dziecko i już za pierwszym razem się uda, heh. . . :-) pozdrawiam Was wszystkie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala witaj :) powiedz mi gdzie mierzysz tempke ze masz taka wysoko? i jak zaobserwowalas sluz wodnisty w czasie @?

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 28 lipca 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo dziewcyzny ..masakra dzisiaj sie rozpływam 48 stopni ciepła w słońcu ..cały dzień nad wodą .. dzis towarzyszyly mi pierwszy raz mdłości...ale idzie oszaleć z takiego ciepła..a u was jak tam ???

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 28 lipca 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha! ja wlasnie wykápalam malego smierdzacego kocurka, mamy taki domek dla dzieci na dworze ktorego juz nie uzywaja i tam kocisko spi. a teraz zabieram sie ogarnac troche dom. wiem ze pozno, ale przy naszych goraczkach i moim trybie zycia tylko wieczorami moge cos ogarnac... kurde, a jutro do roboty, buuu

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 28 lipca 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odchodzę, dziękuję Wam za wsparcie i pamięć, test negatywny...

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka....kochana... tak mi przykro

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 29 lipca 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj szkoda :(

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki, znów wchodzę i znów mam do nadrobienia troszkę, ale to dobrze,
    co do moich starań to czekam na odpowiedni czas żeby zrobić test, kurcz ale jestem ciekawa czy się udało czy nie. ale jeszcze z 2 tyg poczekam, i zobaczymy.
    upały nieziemskie, o bardzo dużo turystów, miałam jechac na baseny ale nie dopcham się na razie wiec odpuszczam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i oczywiście witam nowe dziewczyny :)

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 lipca 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety

    Ja dziś byłam u gin.. udało mi sie bo Ona po urlopie

    A wiec pęcherzyk 2,16 bardzo ładny dominujący z prawego jajnika...śluzik też.. serduszkowianie wczoraj na dzis czyli godzina 24 do 1 w nocy.
    Jak wkładała wziernik to myslałam ze bebde krzyczec ratunku.. tak bolało , bo ja jeszcze po odczuwałam dyskomfort bo wczoraj poszaleliśmy.. tak jak nigdy ostatnio, bez parcia na dziecko..

    Wyniki mojego N dobre .. wszystko w porządku u niego...:) huraaaa..
    jeszce tylko musi odwiedzic urologa ( wizyta zalatwiona ) ale mnie to kosztowała nerwów...


    Wiec teraz w srode jade serduszkowac bo wtedy ma byc owu.. ale bez mysli ze musze i ma byc .. raczej przyjemne z pozytecznym


    No i jak sie nie uda w tym cyklu to nastepny z HSG.. Pani doktor zaproponowała...a ja sie ciesze , bo to znaczy ze jestesmy dalej....


    Wiec wszytsko idzie w dobrym kierunku .. najwazniejesze jest to , że wrociły dobre relacje i pozytywne myslenie .. i kochamy sie bardzo...:)


    Tyłek wczoraj wymoczyłam w wodzie , było supper...opalaiłam sie jak czekolada .. łazienka juz prawie skonczona .. DOM juz praiwe skonczony .. teraz szykujemy sie na parapetówke .. to mnie przeraza...:)

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny


    glowa mnie boli, spac nie moglam :( raz pada raz nie pada... a ja dzis na miasto i zastanawiam sie czu juz budzic mojego czy dac mu jeszcze z pol godziny...

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 29 lipca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)

    MariaAntonina 3mam kciki oby się udało :) u mnie dziwny wykres i temperatura niska, może spowodowana jest tym, że wcześnie ją mierzę - bo jak prowadziłam obserwacje w styczniu i mierzyłam godzinę później to miałam normalnie 35-36st a po ovu ok 37... Kupię sobie nowy termoetr i od przyszzłego cyklu nowym będę badać ;)

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Hej kobiety

    Ja dziś byłam u gin..

    Fajnie ze wszystko idzie w dobrym kierunku. I parapetówka tez na pewno bedzie udana. Kiedy planujecie?

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 29 lipca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    około 17 sierpien lub tydzien pozniej bo ludzi trzeba zgrac .. to 1 dla rodziny pozniej dla znajomych .. ehh nie ogarniam tego ...ale trzeba sie zintegrowac i wg...:)

    Ale jak widze ta moja przyszła szwagierke to az mi sie odechciewa .. tak pała od nije zazdrosica i zawiscia ze mam nadzije ze ogfarne tego gbura ...:)

    Juz przerabiałam taka w poprzednim zwiazku i powiem wam szczerze obrałam za PLAn .. nic nie robic a robic tyle by ja tak w doopie strzykało ze bedzie miała zatwardzenia co dzień..:)

    kalitria lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ