X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 4 września 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Agniś zawieszenie broni się udało,więc zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.Pozdrawiam,a kiedy robiłaś hsg,bo ja słyszałam ,że w 3 cyklach po się często udaje.?

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to prawda mi sie udało w drugim cyklu po hsg, niestety nie do konca...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, co tam u was????
    ja dziś mam wolne, muszę parę spraw załatwić, powiem wam że teraz tak sobie rozmyślałam przed wstaniem z wyrka że już aż dziwne ze się tak nie nakręcam na te dziecko, okres mi sie zbliża i nawet zapomniałam że musze hormony zbadać w drugim dniu, dobrze ze mnie oświeciło.
    albo praca mnie pochłania albo zmieniłam myślenie.
    a tak na marginesie to zaraz ide kupić sobie całą pake ptasiego mleczka z milki(moje ulubione) bo mam takiego smaka

    MariaAntonina, MalutkaEve, kaarolaa, Anutka lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 4 września 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To smacznego!
    Ja myślę,że takie napięcie na ciąże jest na początku starań ,bo u mnie po roku już mniejsze a teraz po 2 to będzie jak będzie,robię wszystko co możliwe i nic więcej nie jestem wstanie zrobic.

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    a tak na marginesie to zaraz ide kupić sobie całą pake ptasiego mleczka z milki(moje ulubione) bo mam takiego smaka

    a ja ma ochotę na czekoladę milki karmelową :D

    Aniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    To smacznego!
    Ja myślę,że takie napięcie na ciąże jest na początku starań ,bo u mnie po roku już mniejsze a teraz po 2 to będzie jak będzie,robię wszystko co możliwe i nic więcej nie jestem wstanie zrobic.
    prawda ja wczesniej tez miałam taki ciag na ciaze, a teraz po ponad 2 latach i tych wszystkich badaniach i wynikach odpuscilam sobie. jest prawie pewne ze bez pomocy medycznej nie zajde w ciaze. a jesli bede tak myslała to moze mi sie uda :)

    Andzia33, MalutkaEve, Anutka lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 września 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w 27 dc pojawiły się u mnie niebieskie żyłki na piersiach... czy to jakiś nowy objaw zbliżającej się @ ???

    wredota powinna przyjść 33 dc - 34 dc mniej więcej.

    Proszę o pomoc :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 5 września 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To często objaw malutkiej fasolki!
    Kiedy robisz test?

    Andzia33
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 września 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    To często objaw malutkiej fasolki!
    Kiedy robisz test?


    po ostatniej 1 kresce i tonie wylanych łez obiecałam sobie, że test zrobię dopiero 7 dni po spodziewanej @ czyli w 41 dc :) czyli dopiero 19 września :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2013, 11:24

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 5 września 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia, świetne wiadomości. Teraz do boju! :)
    Anutka nie pomogę, nawet w ciąży nie miałam żadnych żyłek, co podobno występuje często. Piszesz że to 'nowy' objaw- skoro u ciebie wystpił pierwszy raz to może akurat... Ale ciii, lepiej nie zapeszać;)

    Mam wisielczy nastrój dziś, bratowa mojego M m już taaaki brzuszek, za tydzień ma termin. Pomyśleć że jakby mi się udało za pierwszym razem to też teraz bym tak wyglądała...
    I jeszcze znajomi przyjechali tutaj, do rodziców, żeby ochrzcić dzieciątko. Prawie się popłakałam jak nas odwiedzili, ja z dzidzią na rękach a koleżank mówi do mnie żebym się na dziewczynkę nie zapatrywała bo bym się mogła o chłpoczyka postarać. Zacisnęłam zęby i strzeliłam uśmiech, bo nie chciałam się jej tłumaczyć.
    Aaaaaaaaa
    znowu marudzę.

    Ide obiad gotować, może się odstresuje troche.


    P.S. Aniqa strasznego smaka mi narobiłaś...

    Aniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 września 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi wrote:
    Andzia, świetne wiadomości. Teraz do boju! :)
    Anutka nie pomogę, nawet w ciąży nie miałam żadnych żyłek, co podobno występuje często. Piszesz że to 'nowy' objaw- skoro u ciebie wystpił pierwszy raz to może akurat... Ale ciii, lepiej nie zapeszać;)

    Mam wisielczy nastrój dziś, bratowa mojego M m już taaaki brzuszek, za tydzień ma termin. Pomyśleć że jakby mi się udało za pierwszym razem to też teraz bym tak wyglądała...
    I jeszcze znajomi przyjechali tutaj, do rodziców, żeby ochrzcić dzieciątko. Prawie się popłakałam jak nas odwiedzili, ja z dzidzią na rękach a koleżank mówi do mnie żebym się na dziewczynkę nie zapatrywała bo bym się mogła o chłpoczyka postarać. Zacisnęłam zęby i strzeliłam uśmiech, bo nie chciałam się jej tłumaczyć.
    Aaaaaaaaa
    znowu marudzę.

    Ide obiad gotować, może się odstresuje troche.


    P.S. Aniqa strasznego smaka mi narobiłaś...


    mała mi rozumiem Cię doskonale, w moim otoczeniu przybywa "brzuchatek" a ja jak ten odludek i pytania ciotek 'kiedy my'... jakaś masakra :) jestem z Tobą :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2013, 11:40

    Andzia33, mała_mi lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i stało się!!!!
    dzień cierpień nastał!!!!
    to dlatego miałam takiego smaka, że pożarłam ptasie mleczko, popiłam sokiem, i leżałam do góry brzuchem ale co tam, należy się, to nagroda za dzisiejsze cierpienia,
    ale już bedzie spokój z ty przynajmniej na msc albo może się uda że nawet na 9 msc,
    kaarolaa zbliżają dzień starań, jeszcze 10 dni do przyjazdu chłopiny (+ prezentów dla żonki ), rocznicy ślubu, i potem działań o dziecko hehe:)

    kaarolaa, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ha
    jutro robie badanie hormonów
    FSH, LH, I ESTRADIOL

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 września 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa o jakich cierpieniach mówisz ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    i stało się!!!!
    dzień cierpień nastał!!!!
    to dlatego miałam takiego smaka, że pożarłam ptasie mleczko, popiłam sokiem, i leżałam do góry brzuchem ale co tam, należy się, to nagroda za dzisiejsze cierpienia,
    ale już bedzie spokój z ty przynajmniej na msc albo może się uda że nawet na 9 msc,
    kaarolaa zbliżają dzień starań, jeszcze 10 dni do przyjazdu chłopiny (+ prezentów dla żonki ), rocznicy ślubu, i potem działań o dziecko hehe:)
    u mnie zostało 6 dni do przyjazdu meza :) a @ chyba pojawi sie szybciej, dzisiaj zaczeło sie plamienie, dziwne bo dopiero 23 dc a ja cykle co 26-28 dni. hmmm ale chyba przez to plamienie własnie test kupiłam i nie wiem czy go jutro robic czy do niedzieli poczekac na termin @. chociaz pewnie i tak przyjdzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dorwiecie tych swoich mężów to będą wióry lecieć :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja tam takiej potrzeby wielkiej nie mam :) gorzej z mezem...oj jak on sie dorwie to cała noc nie da mi spac :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    hehe ja tam takiej potrzeby wielkiej nie mam :) gorzej z mezem...oj jak on sie dorwie to cała noc nie da mi spac :)


    tak Ci się wydaje, że nie masz, ale jak się zrobi miło to..... ;D ;P hihih;D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy co ten moj wymysli jak przyjedzie... mam nadzieje ze cos ciekawego i romantycznego to moze sie skusze ;)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będziesz przecież musiała jakos podziękować za prezenty ;P

    kaarolaa lubi tę wiadomość

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ