Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 2 października 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    chyba tak to musi działać. Bo jakims niewyjaśnionym sposobem często zdarza się tak, że te zacionżone idom ku fioletowi prosto z różu. To musi być jakieś ułatwienie, na bank! :)

    U gory po lewej masz logo ovu i belly. Klikasz na belly i jestes tam .

    Magdala, moremi, iwcia77, Mimbla lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 2 października 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Poszłam do wyra z zamiarem pójścia spać, bo plecy mnie bolą i migrena do wyrzygania. Przyszedł mój mąż, zasnął zanim położył głowę na poduszce i się zaczęło
    Wytrzymałam 10 min i wstałam
    qrwa w takim hałasie to nawet głuchy nie zaśnie
    To co tam dzisiaj w tv mamy?
    .......ooo cisza..nie to chwilowe. ....ooo coś się dzieje. ...pies ewakuował się z sypialni..

    WWywalilismy kanapę z salonu i od 3 tyg czekamy na narożnik. . Masakra nie mam gdzie się uwalić spać
    Myślicie, że pies odpali mi swoje posłanie?
    To jest straszne, wiem o czym mówisz. Łączę się z Tobą w bólu.

    Reni, anna maria, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 2 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniek, bidoku, rozumiem cie, moj maz tez chrapie.
    Ja go kopie,ale to pomaga tylko na chwile

    nick nieaktualny, Bozia3, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uświadomilismy sobie z mężem, że mamy dzisiaj 16 rocznicę ślubu! :-)

    ComeToMeBaby, ComeToMeBaby, kapturnica, malgos741, nick nieaktualny, anna maria, SolarPolar, Bozia3, Magdala, nick nieaktualny, Bursztyn, moremi, iwcia77, Mega, caffe, satori, Mimbla, paszczakin lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 października 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Uświadomilismy sobie z mężem, że mamy dzisiaj 16 rocznicę ślubu! :-)
    hahahaa no pięknie :) to idźcie i świętujcie!
    na zdrowie! sto lat! balloons.gif winiaknm1.gif

    nick nieaktualny, Bozia3, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 października 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm, bardzo mi się ta wiadomość Waciu spodobała, dałam Ci dwa lajki. Jednego dla Ciebie, drugiego dla Waciaka :)

    nick nieaktualny, malgos741, Aasiula, moremi, iwcia77, Mimbla lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 2 października 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna M super ,ze Helciowy sikaczowy otworek jest ok.
    Hera dobre wiadomości o Tupku.Mam nadzieje ,że po jutrzejszych badaniach też będe mogła napisac ,że Maksa serducho jest zdrowe.Denerwuje się w środku i mam trzęsawke na samą mysl brrr.
    A ja myslalam ,ze tylko mi sie rzuciło w oczy ,ze Paszcza ma brzydka wadżajne XD

    nick nieaktualny, anna maria, Bozia3, Aasiula, Bursztyn, moremi, iwcia77, Reni, Mega, paszczakin lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 2 października 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Uświadomilismy sobie z mężem, że mamy dzisiaj 16 rocznicę ślubu! :-)
    Widzisz i tak na czasie.Myśmy o naszej 15tej przypomnieli sobie 3dni po rocznicy 8)

    nick nieaktualny, pierwiastka, Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 2 października 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Uświadomilismy sobie z mężem, że mamy dzisiaj 16 rocznicę ślubu! :-)
    gratulacje i Wasze zdrowie!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 2 października 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macdu gratulacje rocznicy <3 <3 <3
    Ania m i Hera super wieści niech dzieci się zdrowo chowają...
    Kapta u ciebie też trzymam wszystko co się da ;)

    nick nieaktualny, anna maria, kapturnica, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 2 października 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten antyk za jedyne 50tys euro ,napewno im tylko zagracal mieszkanie ;-)
    Dziobak wrote:
    Ello, dziecko spi, matka nadrabia, no bo jak to, wolne miec i nie przeczytac 194 stron?? Klapsa bym od pani w dziaslo dostala albo co...
    Bylismy u znajomych, wyprasowalam duza chmielowa koszulke i normalnie zrobiona bylam na maxa... A z dzieckami bylam... Duza pilnowala mlodszego tak skutecznie, ze mlodszy zdolal zbic wielki szklany wazon stojacy na podlodze. Znajomi twierdzili, ze to niby nic takiego, ze i tak wazonu nie lubili, ze zagracal tylko... Ale kto tam wie?
    Tera jem rolade ostrzycka ( jak mi brakuje takich rzeczy w No ) i zbieram sily przed jutrem. Jutro spotykam sie z Morkiem. ;)

    Bozia3, ComeToMeBaby, iwcia77, Mega, Dziobak lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 2 października 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze z Maksem .
    kapturnica wrote:
    Anna M super ,ze Helciowy sikaczowy otworek jest ok.
    Hera dobre wiadomości o Tupku.Mam nadzieje ,że po jutrzejszych badaniach też będe mogła napisac ,że Maksa serducho jest zdrowe.Denerwuje się w środku i mam trzęsawke na samą mysl brrr.
    A ja myslalam ,ze tylko mi sie rzuciło w oczy ,ze Paszcza ma brzydka wadżajne XD

    iwcia77, kapturnica lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 2 października 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duska gratulacje :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 2 października 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Maria i Hera- zdrowie waszych dzieciaków prasuje dziś....mam do wyprasowania kilka kawałków żółtych koszulek w kolorze pigwy...:)

    ComeToMeBaby, anna maria, Bursztyn, iwcia77, Mega, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 2 października 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duska i Wasze zdrowie !! Kolejnych rocznic w zdrowiu, miłości i dobrobycie (chodzi mi o ten sos borowikowy...khy khy...) :)

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Duska i Wasze zdrowie !! Kolejnych rocznic w zdrowiu, miłości i dobrobycie (chodzi mi o ten sos borowikowy...khy khy...) :)
    Borowiki za darmoche z lasu. :-)

    Ach jakie pyszne były...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 22:19

    Bozia3, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wznoszę toast za Wasze dzieci, facetów i za Was drogie moje wiedźmy.
    W szczególnosci za Helę i Tomka z racji dobrych wyników badań oraz za Maxa z racji jutrzejszej wizyty.

    <3 <3 <3

    nick nieaktualny, Bozia3, Aasiula, anna maria, Bursztyn, iwcia77, pierwiastka, kapturnica, nick nieaktualny, beates lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 2 października 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A ja myslalam ,ze tylko mi sie rzuciło w oczy ,ze Paszcza ma brzydka wadżajne XD

    Poczekajcie, przyjdzie Paszcza i wam nastuka za te animozje.

    kapturnica, Mimbla lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 2 października 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    znacie jakąś dobrą komedyję na wieczór?

    Wymarzony domek. :-)

    Jakis czas temu byly podawane tytuly, ale kto to teraz znajdzie. :-)

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 2 października 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Wznoszę toast za Wasze dzieci, facetów i za Was drogie moje wiedźmy.
    W szczególnosci za Helę i Tomka z racji dobrych wyników badań oraz za Maxa z racji jutrzejszej wizyty.

    <3 <3 <3
    Piekny toast :) i ja się dołaczam :)


    anna maria, kapturnica lubią tę wiadomość


‹‹ 11593 11594 11595 11596 11597 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ