Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 9 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezki temat przerabiacie.

    Kazdy jest kowalem swojego losu, ok, ale tylko w miare swoich mozliwosci. Duzo zalezy od tego, jaki sie ma "bagaz" zyciowy, co sie odziedziczylo po rodzicach, jakie dzicinnstwo. Dodatkowo, czynniki "pech" albo "fart" na pewno czesciowo kieruja naszym losem. Jak ktos jest wychowany w trudnym srodowisku, bez edukacji i jest ponizany przez cale dziecinstwo i wszesna mlodosc, to trudno, zeby mail w sobie tyle perwnosci siebie i zasobow, zeby stawic czola wyjsc z tego lekka reka.

    Kapta, masz latwa krytyke wobec tej dziewczyny. To, ze jej sie powiodlo gorzej niz Tobie, nie oznacza, ze ona jest gorsza a Ty lepsza.

    iwcia77, ComeToMeBaby, Mimbla, satori, Dziobak, megan8, Simba lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 października 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    może w styczniu przyjedziesz, to mi złożysz, albo wyjasnimy przez messengera :-)
    miejmy nadzieje...ze jednak przyjade przed twoim porodem :)

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Ciezki temat przerabiacie.

    Kazdy jest kowalem swojego losu, ok, ale tylko w miare swoich mozliwosci. Duzo zalezy od tego, jaki sie ma "bagaz" zyciowy, co sie odziedziczylo po rodzicach, jakie dzicinnstwo. Dodatkowo, czynniki "pech" albo "fart" na pewno czesciowo kieruja naszym losem. Jak ktos jest wychowany w trudnym srodowisku, bez edukacji i jest ponizany przez cale dziecinstwo i wszesna mlodosc, to trudno, zeby mail w sobie tyle perwnosci siebie i zasobow, zeby stawic czola wyjsc z tego lekka reka.

    ..mysle dokladnie tak samo...

    .

    BISCA, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 9 października 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    zauważ że ofiary zawsze pozostaja ofiarami i zawsze wybieraja podobnych partnerów...
    Niestety coś w tym jest. Ja mam bliski przykład bo w mojej przyjaciółce.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 9 października 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko dzis w szkole.

    Ja nigdy nie moglam tego uzaleznienia od oprawcy zrozumiec.
    Wspolczuje, dziewczyny.

    Moj tatko tez lubil sobie drinknac, ale tak normalnie, jak wszyscy ojcowie. Swoja droga w tamtych czasach wszyscy ojcowie moich kolezanek chlali po pracy. Pamietam jak raz z przyjaciolka musialysmy wynosic jej ojca z jej sypialni, bo przyszedl I padl. Boze, my 12latki, a on kawal chlopa. Nameczylysmy sie ciagnac go za nogi..

    Znalazlam gina. Jakis niby spec od nieplodnosci I in-vitro. Jutro sie zobaczy. O 20 wieczor mam randke. Mam tylko nadzieje, ze mnie nie zaleje do tego czasu, bo musze zobaczyc co w jajnikach.

    iwcia77, nick nieaktualny, BISCA, ComeToMeBaby, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, satori, kapturnica, paszczakin, gosia7122, Mega, efcia, Luna76 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 października 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Ciezki temat przerabiacie.

    Kazdy jest kowalem swojego losu, ok, ale tylko w miare swoich mozliwosci. Duzo zalezy od tego, jaki sie ma "bagaz" zyciowy, co sie odziedziczylo po rodzicach, jakie dzicinnstwo. Dodatkowo, czynniki "pech" albo "fart" na pewno czesciowo kieruja naszym losem. Jak ktos jest wychowany w trudnym srodowisku, bez edukacji i jest ponizany przez cale dziecinstwo i wszesna mlodosc, to trudno, zeby mail w sobie tyle perwnosci siebie i zasobow, zeby stawic czola wyjsc z tego lekka reka.


    ..i chocbym nie wiem iloma wspanialymi ludzmi byla otoczona , ile sesji u psychologa przeplakala to nic nie jest w stanie zmienic faktu , ze pewnosc siebie nie jest moja mocna strona...musze nad tym stale pracowac ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry kurwidołku!

    Ciężkie tematy dzisiaj przerabiamy.

    Temat przemocy w rodzinie na szczęście nie jest mi znany z autopsji, ojciec pił umiarkowanie. Większość ojców tak wtedy miała, potem szedł grzecznie spać - to raczej moja babcia robiła mu awantury. :-)

    Z reguły to chował się w stodole i tam trzeźwiał.

    Z tematem patologii rodzinnej spotykam się w pracy. Smutne to bo często naprawdę ciężko pomóc tym kobietom tkwiacym w chorych, przemocowych zwiazkach. Nie potrafią nawet mysleć, że mozna inaczej. Tylko dzieci cierpią i bardzo często powielają takie postawy w dorosłym życiu.

    Z perspektywy czasu widać jednak, że coś się zmienia. Na szczęście.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2015, 19:09

    iwcia77, Magdala, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, kapturnica, Mega, efcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zagadnienie z przedmiotu - GOSPODARSTWO DOMOWE:

    Zepsuła mi się płyta gazowa.
    Zastanawiam się nad kupnem indukcyjnej.

    Będę wdzięczna za wszystkie za i przeciw.

    anna maria, iwcia77, Dziobak, Magdala, Mega lubią tę wiadomość

  • satori Autorytet
    Postów: 353 2138

    Wysłany: 9 października 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 12:05

    ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Magdala, kapturnica, Mega, efcia, Luna76, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    I zagadnienie z przedmiotu - GOSPODARSTWO DOMOWE:

    Zepsuła mi się płyta gazowa.
    Zastanawiam się nad kupnem indukcyjnej.

    Będę wdzięczna za wszystkie za i przeciw.
    chyba nie ma jeszcze badan o wpływie indukcyjnych na człowieka

    ania.g lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca jak z tym krwawieniem? Przeszło? Byłaś u gina?

    Ania - powtórzę za innymi- dbaj o siebie. To nie przelewki.

    ania.g, nick nieaktualny, Mega, efcia, BISCA lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 9 października 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    I zagadnienie z przedmiotu - GOSPODARSTWO DOMOWE:

    Zepsuła mi się płyta gazowa.
    Zastanawiam się nad kupnem indukcyjnej.

    Będę wdzięczna za wszystkie za i przeciw.
    To zależy jak często nie masz prądu.

    iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 9 października 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Większe od mojego 14 miesięcznego :)


    i mniejsze od mojego prawie 6-miesiecznego ;)

    iwcia77, sandra80, Alis lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    To zależy jak często nie masz prądu.

    Własnie tego się obawiam.
    Z tym, że mama na dole ma gazową. No i piec węglowy.

    Zastanawiam się jak to się przedstawia ekonomicznie.

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 października 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    i mniejsze od mojego prawie 6-miesiecznego ;)
    maly gigant ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam stresa lapac przed jutrem :(

    Najchetniej bym cos wyprasowala ;)

    sandra80, iwcia77, malgos741, paszczakin, Mega, efcia lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 9 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza dopiero zobaczylam Adaska,powiem Ci ze on jest do zacalowania :-)

    sandra80, paszczakin lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Zaczynam stresa lapac przed jutrem :(

    Najchetniej bym cos wyprasowala ;)

    Zapraszam do mnie. Mam górę suchego prania. :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, sandra80, efcia lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 9 października 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Własnie tego się obawiam.
    Z tym, że mama na dole ma gazową. No i piec węglowy.

    Zastanawiam się jak to się przedstawia ekonomicznie.
    Nie wiem jak ekonomicznie ale do indukcyjnej musisz chyba mieć odpowiednio dopasowane garnki. No i czas gotowania na pewno jest inny niż na gazowej.

    nick nieaktualny, kapturnica, efcia lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 9 października 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisska Ty nie mozesz ,ale ja moge,wiec zrobie to dzisiaj za Ciebie :-) zgadzasz sie ?
    kkisia wrote:
    Zaczynam stresa lapac przed jutrem :(

    Najchetniej bym cos wyprasowala ;)

    nick nieaktualny, kapturnica, paszczakin, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
‹‹ 11694 11695 11696 11697 11698 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ