Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 11 października 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    :)
    Myślisz że ten wynik AHM jest bardzo zły? Znasz się trochę na tym ?

    AMH jest adekwatne do wieku, niestety (bo Ty 35+ jestes?), ale z nizszym kobity zachodza.
    FSH masz wysokie, co tez potwierdza malejaca rezerwe jajnikowa.
    TSH tez do korekty, bo przy staraniu ponizej 2 jest wymagane.

    Nie znam Twojej historii, ale czasami ciaza zdaza sie I przy najgorszych wynkach, czasami jej nie ma przy najlepszych.
    Na kogo wypadnie..;-)

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, BISCA, ComeToMeBaby, moremi lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    AMH jest adekwatne do wieku, niestety (bo Ty 35+ jestes?), ale z nizszym kobity zachodza.
    FSH masz wysokie, co tez potwierdza malejaca rezerwe jajnikowa.
    TSH tez do korekty, bo przy staraniu ponizej 2 jest wymagane.

    Nie znam Twojej historii, ale czasami ciaza zdaza sie I przy najgorszych wynkach, czasami jej nie ma przy najlepszych.
    Na kogo wypadnie..;-)
    Jeszcze 34 + :) Tsh dokładnie od roku nie mogę obniżyć, teraz biorę euthyrox 88 Już teraz dałam sobie spokój z lekarzami, pilnuję tylko tarczycy, zrobiłam wszystko co mogłam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .... Odezwe sie jak sie ogarne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 13:59

    Aasiula, malgos741, BISCA, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peppa współczuję Ci :( trzymaj się kochana . Najważniejsze że Wam nic się nie stało!!

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 11 października 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szajse Pepa strasznie Ci wspolczuje .

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    :)
    Myślisz że ten wynik AHM jest bardzo zły? Znasz się trochę na tym ?
    ja sie nie znam ani tez żadna na tym forum
    ale sa lekarze specjalisci i do takiego radze sie udać
    nie wiem na co czekasz?

    Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Co dziewczyny wam napisze..mieliśmy pożar..wszystko prawie czego sie dorobiliśmy poszło w pizdu..dobrze że mamy gdzie mieszkać. Odezwe sie jak sie ogarne.
    a mieliście ubezpieczenie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    ja sie nie znam ani tez żadna na tym forum
    ale sa lekarze specjalisci i do takiego radze sie udać
    nie wiem na co czekasz?
    Przestałam chodzić do lekarzy bo zrobiłam już wszystko co mogłam, zresztą nie było pytania ok?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Przestałam chodzić do lekarzy bo zrobiłam już wszystko co mogłam, zresztą nie było pytania ok?
    nie sadze żebys zrobiła wszystko.....no ale skoro twierdzisz że zamiana lekarza na ovufriend to jest klucz do sukcesu to życze powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam hsg, laparoskopię, stymulację owulacji, została inseminacja albo in vitro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 13:57

    kapturnica, malgos741, efcia lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 11 października 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, Peppa... Współczuje Ci bardzo :( nawet nie wiem co napisać, najważniejsze ze wam sie nic nie stało...

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz chciałam starać się bez stresu, bez chodzenia do lekarza i robienia tego akurat dziś bo zaraz będzie owulacja, tak nie daje się normalnie żyć. Pogodziłam się już z tą całą sytuacją z tym że mogę nie mieć drugiego dziecka... wszystko teraz zależy od Tego na Górze :)

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 października 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka gratulacje !
    Kolejnych wielu lat razem !!!

    Natka_79 lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany Pepa przykro mi bardzo ! <3
    Duzo siły i wytrwałości zycze !

    Mega lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę miłego popołudnia i zmykam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Teraz chciałam starać się bez stresu, bez chodzenia do lekarza i robienia tego akurat dziś bo zaraz będzie owulacja, tak nie daje się normalnie żyć. Pogodziłam się już z tą całą sytuacją z tym że mogę nie mieć drugiego dziecka... wszystko teraz zależy od Tego na Górze :)
    taaaa.....ostrzegam że możesz sie mu nie spodobać i czekać do usranej menopy

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 października 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko jedyna Peppa, powiedz czego brak. Zaraz jakąś zbiórkę zorganizuję.

    Aasiula, kapturnica, nick nieaktualny, Dziobak, ComeToMeBaby, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    a mieliście ubezpieczenie?
    Mieliśmy cxekamy na decyzje,to skompliowana sprawa.
    Dziewcxyny nie chce swojej sprawy roztrząsać,stało sie damy rade,musimy. Moje pieprzone szczęscie..

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 11 października 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Matko jedyna Peppa, powiedz czego brak. Zaraz jakąś zbiórkę zorganizuję.
    Ja tez !
    Pepa mow co potrzeba .

    Dziobak, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Matko jedyna Peppa, powiedz czego brak. Zaraz jakąś zbiórkę zorganizuję.
    Dom jest ok tylko to nasza praca..Liczymy straty,musimy szybko kryć dach..dziekuje za pomoc.

‹‹ 11715 11716 11717 11718 11719 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ