Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 października 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz skończycie przebierać futra, to dajcie znać.
    Pa!

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie juz z domu :)

    Chyba dziś wiadro melisy wypiję :)
    Żeby się bardziej nie stresować nie pytałam o zarodki
    Wszystkiego dowiem się jutro :)

    BISCA, moremi, nick nieaktualny, paszczakin, Aasiula, efcia, ania.g, ComeToMeBaby, caffe, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 12 października 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    mysle, ze to troche za male na pieslawa.. une som na misie ;)

    Ja do mojego kota mowie misiu. Zamawiam ! ;)

    Reni, Aasiula, Simba lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z Borów Tucholskich - mamuniu - jak w raju....mamy mnóstwo grzybów - a podobno już tam po wysypie - to ja nie wiem, co się tam dzieje, jak jest wysyp....mam dwie wielkie michy juz ususzonych borowików - bo tam na miejscu są olbrzymie suszarnie....
    W każdym razie - wieczorem poprasowaliśmy przepalankę z pomarańczami, cynamonem i goździkami - bo piździło niemiłosiernie....
    Acha - test mam ujemny - tak więc kolejny cykl...:)
    Tu jedna fotka - byle jaka - bo na razie z komórki....

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9c403196d4ae.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, paszczakin, Reni, anna maria, nick nieaktualny, Aasiula, efcia, ania.g, Magdala, moremi, Simba, SolarPolar, BISCA, megan8, Dziobak, Luna76, ComeToMeBaby, gretka, caffe, Mega, beates, malgos741, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie zima - Kajtek zachwycony śniegiem - prychał jak mały konik.....bo mu płatki siadały na nosie..:) Czad :)

    paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, efcia, moremi, Simba, BISCA, Dziobak, ComeToMeBaby, caffe, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 12 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jako, ze do pracy wdrazam sie powoli (bo i tak wpadam w depresje dziecko w domu zostawiajac) robie sobie kreatywne przerwy w pracy. I zaczynam kombinowac kalendarz dla dziadkow (wiem, wiem, oklepane, i co?!) ze zdjeciami Adasia.
    oczywiscie- Adas w czapkach na kazdy miesiac roku.. i mam braki, licze jak zwykle na wasza kreatywnosc w zagospodarowaniu sensownym 3 miesiecy ;) ;)

    maj moze furazerka jakas?


    styczen- karnawalowa czapka
    luty- zwykla zimowa czapka
    marzec - wielkanocna czapka
    kwiecien- urodzinowa czapka
    maj-
    czerwiec-
    lipiec- zwykla czapka na lato
    sierpien- kapelusz slomkowy
    wrzesien- berecik szkolny
    pazdziernik-
    listopad - czapka dyniowa
    grudzien- czapka swiateczna

    kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, efcia, Simba, BISCA, Dziobak, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 12 października 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Jak juz skończycie przebierać futra, to dajcie znać.
    Pa!


    obawiam sie morek, ze to sie szybkonie skonczy ;) :D
    swieta sa kilka razy w roku co roku ;)

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 października 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszcza - maj - może zamiast czapki - wianek na głowie z kwiatów wiosennych? ;)albo jakaś czapko pszczółka?

    Reni, efcia, Dziobak, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 12 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    paszcza - maj - może zamiast czapki - wianek na głowie z kwiatów wiosennych? ;)albo jakaś czapko pszczółka?


    hmm, do rozwazenia.. tylko ze ja zdjecia bede robic w listopadzie, moze byc trudno o wiosenne kwiaty ;) chiba, ze sztuczne..

    albooo:

    http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00KKKZUUU?keywords=bee%20hat&qid=1444644391&ref_=sr_1_3&sr=8-3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 12:08

    Reni, Bozia3, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    ja tez uwielbiam! i bedziemy puszczac "last christmas" i wymieniac sie przepisami i pokazywac dekoracje i zdjecia piernikow i skladac zyczeniuniuniunia, az Hera sie porzyga!

    http://emoticoner.com/files/emoticons/onion-head/cheer2-onion-head-emoticon.gif

    I awatar zmieniać?!:-)

    nick nieaktualny, kapturnica, paszczakin, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Waciura o której masz randkje? o której rozkładasz nogi?

    Około 16. Idę do ginki bo mój doktorek w Kanadzie się edukuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 12:17

    kapturnica, Aasiula, Reni, efcia, nick nieaktualny, malgos741, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Około 16. Idę do ginki no mój doktorem w Kanadzie się edukację.
    ??

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 października 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza super pomysl z tymi czapkami :-) ,pazdziernik czapka -grzybek :-)naten przyklad

    kapturnica, nick nieaktualny, paszczakin, efcia, nick nieaktualny, BISCA, Dziobak, iwcia77 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    ??


    Poprawiłam. Głupi smartfon.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 12:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Poprawiłam. Głupi smartfon.
    a co bedziesz robic? usg?

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 12 października 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Paszcza super pomysl z tymi czapkami :-) ,pazdziernik czapka -grzybek :-)naten przyklad


    biere! dzieki!

    to moge nawet sama zrobic

    http://allegro.pl/kapelusz-muchomora-grzybka-muchomorka-czapka-i5645419449.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 12:26

    efcia, anna maria, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 października 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na czerwiec..
    bo sezon na pływanie itp

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6fda2509f611.jpg

    paszczakin, kapturnica, nick nieaktualny, ania.g, Simba, BISCA, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 października 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa w ogóle na stronę główną powinien mieć taką jak Twoje jajo
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4bbe55b65072.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 12:29

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, BISCA, megan8, nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    a co bedziesz robic? usg?
    Tak.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 października 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Paszcza super pomysl z tymi czapkami :-) ,pazdziernik czapka -grzybek :-)naten przyklad
    o to to....grzyb, albo jakaś sowa, szyszka, liść żółty...;) - leśnie jesiennie....

    albo taka: - a potem wykorzystasz dla kota - bo Ty i Dziobak chore jesteście psychicznie z powodu okaleczania natury kociej..:)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c7e738c6075d.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 12:32

    nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, Alis, sandra80, kapturnica, ania.g, anna maria, moremi, Simba, Aasiula, malgos741, BISCA, nick nieaktualny, Dziobak, ComeToMeBaby, caffe, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 11727 11728 11729 11730 11731 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ