Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 października 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    A dużo płacą? Weez, kariera czeka a ty co? ;-)
    w waszym dobrobycie, to pewnie marne grosze - dla mojego dziecka to niemało...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 23:34

    ania.g, nick nieaktualny, Dziobak, moremi, efcia, kapturnica, nick nieaktualny, megan8, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 12 października 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    w waszym dobrobycie, to pewnie marne grosze - dla mojego dziecka to niemało...za bycie tłem dostaje 45 zeta plus całodzienne wyżywienie, za role główna - x10
    No to jest trochę siana! Kurde, parę dni roboty w tle i wypasione ciuchy można sobie kupić, i jeszcze mieć na kino. ;-)
    Ale kumam, że zarywanie szkoły jest słabe, chociaż młody pewnie ma nerwa, że matka zarabiać nie daje.

    efcia, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 12 października 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    W temacie czapek - a to dla Dziobakowgo Adasia
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4ce25eca5b2c.jpg
    O zesz ty w życiu...

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 października 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry. Jestem już prawie chora. Chłop mnie zaraził. Walczę. Byłam w aptece i u Pana warzywniaka. Zrobiłam syrop z cebuli i syrop z czosnku, miodu i cytryny. Będziemy porażać oddechem w promieniu całego mieszkania. Nie planuje się skażać okolicy dlatego najpierw jedziemy do miasta coś załatwić, a potem będziemy się kurować. Dziś mnie tak gardło boli, że w końcu doszłam do wniosku, że się jednak przemogę i zrobię sobie solną płukankę.

    Co to ja chciałam... Solar - szkoda, ale się nie łam. Lekarz pewnie wystartował z najsłabszym stymulantem, żeby stopniowo wzmacniać dawkę. Niech się uda! <3
    Trzymam kciuki za resztę potrzebujących. Ja czekam na @. Wieczorem powinna się przywitać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 19:20

    SolarPolar, BISCA, kapturnica, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    No to jest trochę siana! Kurde, parę dni roboty w tle i wypasione ciuchy można sobie kupić, i jeszcze mieć na kino. ;-)
    Ale kumam, że zarywanie szkoły jest słabe, chociaż młody pewnie ma nerwa, że matka zarabiać nie daje.
    no ma...ale ja nie mogę sie na to godzić....bo może mu się spodoba i przestanie się uczyc - bo poleci na parę groszy - to jeszcze dziecko...jak chce - to niech dorabia w wakacje...

    SolarPolar, efcia, BISCA, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 12 października 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    Polarku clo jest do dupy, nie poddawaj sie

    do dupy O.o
    ha to dlatego nie zadziałało

    SolarPolar, nick nieaktualny, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam. Wieści raczej średnie.
    Pechole od wtorku urosły li i jedynie 4mm każdy. Endometrium 7-8 mm czyli ani drgnęlo. To 14 dc. Zawsze już pekały i miały około 24 mm.

    Mam pojechać znowu w piątek. :-/

    SolarPolar, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741, Simba lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 października 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Wracam. Wieści raczej średnie.
    Pechole od wtorku urosły li i jedynie 4mm każdy. Endometrium 7-8 mm czyli ani drgnęlo. To 14 dc. Zawsze już pekały i miały około 24 mm.

    Mam pojechać znowu w piątek. :-/
    Nie łam się. To wcale nie musi byc źle. Po prostu dojrzewają wolniej.
    Podobnie Misiek - ponoc najlepsze efekty są po trzech miesiącach stymulacji. Femara jest polecana do monoowulacji, a clo jak sama wiesz uposledza endometrium. Jeszcze są gonadotropiny.
    Ciekawa jestem jak tam Małgoś hoduje te jaja ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, kapturnica, Aasiula, malgos741, iwcia77, SolarPolar, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 października 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest stymulowany cykl?
    Moze po prostu slabszy. Gin cos mowila? Czemu nie rosna np?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 12 października 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Wracam. Wieści raczej średnie.
    Pechole od wtorku urosły li i jedynie 4mm każdy. Endometrium 7-8 mm czyli ani drgnęlo. To 14 dc. Zawsze już pekały i miały około 24 mm.

    Mam pojechać znowu w piątek. :-/

    Moje też słabo rosły (na menopurze), 15 dnia cyklu miały 20-21 mm. - czyli nie tak całkiem były dojrzałe, a ginka zdecydowała, że zrobi IUI. Obawiam sie, że nic z tego nie będzie z tego m.in. powodu.
    Wiecie... jakoś mam przeczucie, że bedę musiała sie szykować do kolejnego IUI :-/
    Brzuch boli jak na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    To jest stymulowany cykl?
    Moze po prostu slabszy. Gin cos mowila? Czemu nie rosna np?

    Nic nie mówiła. Pierwszy raz u niej byłam. Mojego gina nie ma w Polsce. Wróci za tydzień.

    efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 października 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Moje też słabo rosły (na menopurze), 15 dnia cyklu miały 20-21 mm. - czyli nie tak całkiem były dojrzałe, a ginka zdecydowała, że zrobi IUI. Obawiam sie, że nic z tego nie będzie z tego m.in. powodu.
    Wiecie... jakoś mam przeczucie, że bedę musiała sie szykować do kolejnego IUI :-/
    Brzuch boli jak na @
    U mnie też słabo rósł na letrozolu, a i tak mnie zaskoczył. Trochę za wcześnie na bóle @.

    Ja nie wiem, nie znam się... Trochę mnie brzuch tak @ pobolewa. Juz mam się pakować?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, BISCA, efcia, ComeToMeBaby, kapturnica, caffe, nick nieaktualny, Mega, malgos741, iwcia77, SolarPolar, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 października 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-/

    Nie lubie.

    U mnie tak bylo, ze jak poszlam na monit to powiedzial, ze on nic nie bedzie mowil, bo to tylko podglad. Tez byl to gin zastepczy. To jakas regula?

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 października 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    U mnie też słabo rósł na letrozolu, a i tak mnie zaskoczył. Trochę za wcześnie na bóle @.

    Ja nie wiem, nie znam się... Trochę mnie brzuch tak @ pobolewa. Juz mam się pakować?

    Podobno bylas spakowana??

    Spakowac, torbe pod drzwi postawic, usiasc na stolku i czekac.
    I wez telefon nie zapomnij.
    :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, moremi, efcia, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, iwcia77, SolarPolar, Simba lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    U mnie też słabo rósł na letrozolu, a i tak mnie zaskoczył. Trochę za wcześnie na bóle @.

    Ja nie wiem, nie znam się... Trochę mnie brzuch tak @ pobolewa. Juz mam się pakować?
    Morka, moga Ci się stawy rozluźniac do porodu, to tak boli, to jeszcze nie poród, spokojnie

    moremi, efcia, nick nieaktualny, kapturnica, Mega lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia widzialam ,podoba mi sie fajnie wygladal jakby nie mial tremy :-).Jak bedzie kiedys aktorem wielkiego ekranu to powiedz mu ze bylam jego fanka jak zaczynal :-)

    BISCA, efcia, ania.g, nick nieaktualny, kapturnica, Magdala, iwcia77, Bozia3, Simba lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 października 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapitan rozluznia sie do porodu ,dobrze trza byc wyluzowanym ;-)
    dorbie wrote:
    Morka, moga Ci się stawy rozluźniac do porodu, to tak boli, to jeszcze nie poród, spokojnie

    moremi, BISCA, efcia, nick nieaktualny, Dziobak, kapturnica, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 października 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Podobno bylas spakowana??

    Spakowac, torbe pod drzwi postawic, usiasc na stolku i czekac.
    I wez telefon nie zapomnij.
    :-)
    Byłam. Ale dzisiaj robiłam pranie porejsowe, bo wszystko śmierdzi ropą, olejem i zęzą. Specyficzny zapach.

    efcia, nick nieaktualny, anna maria, Dziobak, kapturnica, nick nieaktualny, Magdala, Mega, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 października 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Morka, moga Ci się stawy rozluźniac do porodu, to tak boli, to jeszcze nie poród, spokojnie
    Wiem że nie poród, ale podejrzewałam, że coś w okolicy. Brzuch jeszcze wysoko.

    efcia, anna maria, kapturnica, BISCA, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 12 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Nic nie mówiła. Pierwszy raz u niej byłam. Mojego gina nie ma w Polsce. Wróci za tydzień.

    a moze twoje pecherzyki czekaja na niego ;D

    anna maria, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 11733 11734 11735 11736 11737 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ