Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 13 października 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien bry bardzo!

    Jessu jak mi sie nie Kcialo z łózka wyjsc.Ale przyzwoitosc nakazala mi podniesc 4litery
    Mały w nocy nie mogl sie wysrac i zaczelam mu masowac tyłek.No i poszła taka fanga ,ze mnie cala pokrył musztarda. Dziekuje za uwage 8)

    Ps. a tak wogóle to kciuki za Fszystkie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 07:31

    SolarPolar, Aasiula, ania.g, Reni, sandra80, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, paszczakin, Magdala, efcia, Luna76, Mega, Mimbla lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 13 października 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry,

    W kurwidolku zawialo zimna depresja. To zima tak dziala ?

    Glowy do gory wiedzmole, jutro bedzie lepiej.

    Polar, nie poddawaj sie jeszcze, walcz <3

    kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, SolarPolar, nick nieaktualny, malgos741, Simba, efcia, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 13 października 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Jesli mozna miec PMS zaraz po zakonczonej @, to mam go. Mam zmarchy, nie mam czasu na maseczke, nie mam sily na cwiczenia, nie mam czasu, prostytutka, na nic! Przychodze zjechana z roboty ( dzis malo nie zasnelam na lekcji... ), obiad na stole, chlop usmiechniety, dziecka zadowolone, a ja jak chmura gradowa. Adas nie chce jesc kaszki, to od razu wchodze na wysokie obroty. Wieczorem nie mam ochoty na nic, wiec siadam i wpierdaczam slodycze.
    Kuzwa, moze to tarczyca?? ;)

    Ja pierdziu, ale jestem miekka faja...
    Dziobak to jest zmęczenie po kokardę ;) Prędko pewnie nie minie ale w końcu dołek się spłyci i będzie lepiej.

    kapturnica, SolarPolar, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, Simba lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 13 października 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia, Cos chyba przeoczylam z ta Twoja trzustka. Kciuki , zeby diagnoza pierwszego lekarza sie potwierdzila <3

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 13 października 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Uciekam , ide sie bzyknac dla przyjemności :)
    Dzisiaj juz mozna hyhyhyhy :)
    Owocnej nocy :)
    A mówiła że nie ma ochoty po owu ;)

    Aasiula, kapturnica, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 13 października 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Siema wiedzmy :)

    Z emocji i nerwów wstawałam w nocy jak pokręcona co 2 godziny o.O
    Kkisiel , to trzymam mocno !!! <3
    Powodzenia tam !!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 13 października 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    A mówiła że nie ma ochoty po owu ;)
    No tak po ovu jak trzeba jeszcze poprawić hehehe ;)
    Inaczej jest jak juz nic nie trzeba. :)

    kapturnica lubi tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 13 października 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam powiem ,ze moje zainteresowanie sexemw skali 1do10 na ten moment mam na poziomie -12.Kompletne zero libidowe.Kurcze chyba sie przyzwyczailam przez czas ciazy ,ze sex wirtualnie se moge jedynie poogladac i kompletnie mnie nie ciagnie.A i sie pewnie nie wyrobimy zanim chUop pojedzie to poczekam do grudnia.Moze wtedy jak zjedzie na swieta sie cos ruszy u mnie.Na razie prolaktyna rulezz 8)

    SolarPolar, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, Magdala, efcia, Mega, Mimbla lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 13 października 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam szacowne grono
    Kisiel, ściskam co się da <3
    Iwcia kochana, won z takimi czarnymi scenariuszami <3

    kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, efcia, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 13 października 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A ja Wam powiem ,ze moje zainteresowanie sexemw skali 1do10 na ten moment mam na poziomie -12.Kompletne zero libidowe.Kurcze chyba sie przyzwyczailam przez czas ciazy ,ze sex wirtualnie se moge jedynie poogladac i kompletnie mnie nie ciagnie.A i sie pewnie nie wyrobimy zanim chUop pojedzie to poczekam do grudnia.Moze wtedy jak zjedzie na swieta sie cos ruszy u mnie.Na razie prolaktyna rulezz 8)
    Nie wiem czy się znajdzie jakaś która miała by ochotę na sexy po niecałym miesiącu od porodu.

    SolarPolar, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, Magdala, efcia, Mimbla lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 13 października 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Nie wiem czy się znajdzie jakaś która miała by ochotę na sexy po niecałym miesiącu od porodu.
    No jak poczytam wrzesniowki to kipia i ociekają sexem i ochota młode szczochy ...Ale to pewnie starosc kuVa starosc u mnie 8)

    paszczakin, nick nieaktualny, Magdala, BISCA, efcia lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 października 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :-)
    Chociaz po opisie Kapty o musztardzie juz nie jest taki dobry.
    Kisiel, kciuki zaciśnięte :-)

    SolarPolar, nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, malgos741, nick nieaktualny, Magdala, Simba, BISCA, efcia, Mimbla lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 13 października 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Bry :-)
    Chociaz po opisie Kapty o musztardzie juz nie jest taki dobry.
    Kisiel, kciuki zaciśnięte :-)

    dobry dobry, swojska musztarda nie jest zła ;)
    przyzwyczaisz się :)

    SolarPolar, nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, efcia lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Bry :-)
    Chociaz po opisie Kapty o musztardzie juz nie jest taki dobry.
    Kisiel, kciuki zaciśnięte :-)
    Ma co chciała ;-) mnie w życiu Młoda się obsikala ani nie obkupila XD
    Witam szacowne grono podstarzalych frustratek :-)
    u mnie nadal śnieg. Trzeba prezentów szukać jak nic ;-)

    Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, SolarPolar, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Magdala, efcia, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia bedzie dobrze, zobaczysz <3

    Aasiula, SolarPolar, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polar czarne mysli wsadz do koperty i wyslij bez adresu zwrotnego. Trzymam kciuki, żeby było jedno piękne jajco, jak nie w tym to w kolejnym cyklu <3

    Aasiula, nick nieaktualny, SolarPolar, efcia, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Tez je lubie , i mam :)
    Wygodne , ciepłe bambosze :)

    Ja kupiłam je swojej babci. W końcu jej w nogi ciepło. Dla mnie te buty to taka współczesna wersja dziadów. :-)

    kapturnica, nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Simba, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzien dobry bardzo kochany kurwidołku!

    Zaspałam dzisiaj. Zebrać cztery osoby w 20 minut łacznie z robieniem sniadania i kanapek i nie spóźnić się - to jest wyczyn. Jestem zajebista!

    SolarPolar, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, kapturnica, iwcia77, Simba, efcia, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 13 października 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Ja kupiłam je swojej babci. W końcu jej w nogi ciepło. Dla mnie te buty to taka współczesna wersja dziadów. :-)
    No wieszszsz..... pfff
    No ja wiem ze mam juz swoje lata ,ale z samego rana ,tak od dziadow fochchchchchc :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 08:43

    SolarPolar, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, malgos741, kapturnica, efcia, Mega lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    No wieszszsz..... pfff
    No ja wiem ze mam juz swoje lata ,ale z samego rana ,tak od dziadow fochchchchchc ;P

    Dziady to taki rodzaj obuwia. :-)

    Kiedyś wszyscy na wsiach takie mieli. Ja tez jako dziecko. Idealne na zimę. :-)

    Kurcze, nie mogę znaleźć zdjęcia.

    Kto wie jak wygladają dziady?

    ComeToMeBaby, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 11739 11740 11741 11742 11743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ