Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 15 października 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide w rakiety tenisowe i kijki golfowe sie zanurzyc.

    Simba, efcia lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 października 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no własnie wiem, ale miałam nadzieję, że chociaż trochę drgnęło Twoje poczucie humoru
    no nic trudno
    co jemy?
    Nie drgnelo.
    Jogurt?
    (to bylo zabawne z tym jogurtem, prawda?)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 15:40

    Bozia3, Reni, BISCA, paszczakin, efcia, iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 października 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Powiedzmy, że dzień dobry.

    Doczytałam milion Waszych skrzacych intelelektem i dowcipem postów. Zwalniam się z pracy albo zarządam biurka, kompa i swiętego spokoju. Ja też chcę z Wami gadać!!!
    Padam dzisiaj na pysk. W pracy sajgon, w domu miast błogiej ciszy zastałam dwóch nastolatków żądnych jedzenia i zdajacych na wyprzódki relację pt. "Mój dzień w szkole" po której wpadłam w lekki stan przedzawałowy.

    A kiedy w poszukiwaniu ciszy poszłam na kanapę a narybek rozgoniłam do pokojów przyszła moja mama i zaczęła mi podlewać kwiaty, przy okazji udzielajac szeregu złotych rad odnosnie urządzenia mojego salonu jak też wychowania i odżywiania moich dzieci a jej wnuków.

    Źle ich wychowuję i są niedożywione- ofkors. Aha, a w salonie kanapa stoi krzywo.
    Taaaaa...

    Spokój i ukojenie zaznam tylko w mogile. Usypcie mi zgrabny kurchanik nad jeziorem.

    Może być Moszne.
    Wacia piekna relacja.
    Odkad Cie zobaczylam live, to mam wrazenie, ze Twoje zycie to takie prawdziwe wydanie Rodzinki.pl - tylko nie masz tak wkurwiajacego glosu jak Sw. Kozuchowska-od-Palca
    Czyli brakuje jednej pociechy. Nie, nie mowie ze chlopaka ;)

    Bozia3, nick nieaktualny, Reni, kapturnica, BISCA, efcia, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wacia piekna relacja.
    Odkad Cie zobaczylam live, to mam wrazenie, ze Twoje zycie to takie prawdziwe wydanie Rodzinki.pl - tylko nie masz tak wkurwiajacego glosu jak Sw. Kozuchowska-od-Palca
    Czyli brakuje jednej pociechy. Nie, nie mowie ze chlopaka ;)

    A wiesz, że coś w tym jest?
    Nie Ty pierwsza to mi mówisz. :-)

    Ps. Może być chłopak. Chłopaki fajne SOM!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 15:54

    Simba, kapturnica, BISCA, efcia, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 15 października 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    i całe szczęście ;-)

    ale brzmi tak samo
    A właśnie czy w Belgi zdrabnia się imiona?

    Victoria chyba na Viki

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba! wait.gif Ponawiam postulat odnośnie zdjęć!
    To już jest pogotowie strajkowe! Bo się oflaguję!

    BISCA, nick nieaktualny, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 października 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Victoria chyba na Viki
    No tak, to sie zdrobni, ale na przyklad Thierry? :)

    BISCA, promoszka lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 15 października 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Jogurt?
    (to bylo zabawne z tym jogurtem, prawda?)
    wielce

    mój mąż dzisiaj wybył z domu, wróci w weekend, bo ja jutro mam spęd bab z noclegiem
    Będziemy pić i takie tam
    wyjechał dzisiaj i zostawił mnie bez obiadu
    No wiecie co!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 16:04

    kapturnica, nick nieaktualny, Bozia3, BISCA, nick nieaktualny, Mimbla, ania.g, nick nieaktualny, efcia, iwcia77, moremi, Simba, megan8, Mega, malgos741, gretka lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 października 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide do domu.
    Jestem juz naprawde zmeczona tym nic nie robieniem.

    nick nieaktualny, Reni, BISCA, nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, efcia, iwcia77, moremi, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ide do domu.
    Jestem juz naprawde zmeczona tym nic nie robieniem.
    Idź, idź odpoczniesz w domu przy Twixach!

    paszczakin, efcia, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 15 października 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ide do domu.
    Jestem juz naprawde zmeczona tym nic nie robieniem.

    ja wręcz wycieńczona~!

    efcia, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 października 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nie. Chcę najpierw zobaczyc z która mi po drodze. Ale przymierzam się do little frog.
    Dziobak, to ja się nie dziwię, że było cięzko. W elastycznej nosi się tylko małe dzieci. Najczęściej te nieruchawe do 3 miesiąca. Nie powinno się tez na leżąco, a w pionie. Na leżaco to tylko w tkanej i na krótko jest zalecane właśnie dlatego, że jest obciążenie na jedno ramię.
    No ale do 5 miesiąca to był jeszcze mały, ważył niecałe 6 kg. I chusta fajnie go opinala, przez to ze była elastyczna, dopasowywala się fajnie do ciałka. Do mojego też. ;-)

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 15 października 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No tak, to sie zdrobni, ale na przyklad Thierry? :)

    titi ;)

    paszczakin, moremi, Simba lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 października 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, dzie Twixiakowa fota?
    Kapta, jak masz dobry bujaczek, to kładz, nic mu nie będzie, żadna pozycja po życiu plodowym nie jest mu obca. ;-)

    kapturnica, efcia, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tymczasem na innym wątku*....

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/rewolucja-pazdziernikowa-lista-testujacych-w-najdluzszym-miesiacu-w-roku,8204,115.html

    Patrz post autorstwa Takiejsobie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 16:22

    kapturnica, Mimbla, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 15 października 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    i to chcialam przeczytac !!!! Muahh Simbulo <3
    Oszywiscie ja jak Simba. Spał w nim jak złoto..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 16:39

    kapturnica, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 15 października 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Simba, dzie Twixiakowa fota?
    Kapta, jak masz dobry bujaczek, to kładz, nic mu nie będzie, żadna pozycja po życiu plodowym nie jest mu obca. ;-)
    Nie wiem czy dobry ale ma pozyszyn leżaca wiec chyba bedzie fisher price 8)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 15 października 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    No ale do 5 miesiąca to był jeszcze mały, ważył niecałe 6 kg. I chusta fajnie go opinala, przez to ze była elastyczna, dopasowywala się fajnie do ciałka. Do mojego też. ;-)
    To chyba byl szczuplutki Adamek ???Bo tak się zast skoro moj majac miech wazy 4350 to ciekawe ile dobije za 4miechy ??Dogoni Adaśka Paszczowego ??=D

    efcia, moremi, Mega, paszczakin lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 15 października 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Simba, dzie Twixiakowa fota?
    Kapta, jak masz dobry bujaczek, to kładz, nic mu nie będzie, żadna pozycja po życiu plodowym nie jest mu obca. ;-)

    Te Dziobak, a jej to nie kazesz kłaść dziecia na twardej matce..?

    kapturnica, Dziobak, efcia, moremi, Simba lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 15 października 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    A tymczasem na innym wątku*....

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/rewolucja-pazdziernikowa-lista-testujacych-w-najdluzszym-miesiacu-w-roku,8204,115.html

    Patrz post autorstwa Takiejsobie.
    hŁe hłe jak ja uwielbiam takie dziunie XD JPRDOLE!!!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, efcia, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 11796 11797 11798 11799 11800 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ