X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu macie coś miłego na początek dnia :D

    cala prawda:P

    - Jeśli pracujesz zbyt wiele, to znaczy, że nie masz dla niej czasu.
    - Jeśli pracujesz zbyt mało, jesteś nicponiem i obibokiem.

    - Jeśli ona ma nudną i monotonną pracę z niską pensją, to jest wyzysk
    - Jeśli ty masz nudną i monotonną pracę z niską pensją, powinieneś ruszyć swoją leniwą du** i znaleźć coś lepszego.

    - Jeśli awansujesz przed nią, to jest faworyzowanie.
    - Jeśli ona awansuje przed tobą, to jest wyrównanie szans.

    - Jeśli mówisz, że ładnie wygląda, to jest molestowanie seksualne.
    - Jeśli zachowujesz spokój, to jest to męska obojętność.

    - Jeśli płaczesz, jesteś mięczakiem.
    - Jeśli tego nie robisz, jesteś nieczuły.

    - Jeśli podejmujesz decyzję bez porozumienia z nią, jesteś szowinistą.
    - Jeśli ona podejmuje decyzję bez radzenia się ciebie, to znaczy, że jest wyzwoloną kobietą.

    - Jeśli prosisz ją o coś czego ona nie chce zrobić, to jest dominacja.
    - Jeśli ona chce tego od ciebie, to jest przysługa.

    - Jeśli ona podoba ci się w samej seksownej bieliźnie, jesteś zboczeńcem.
    - Jeśli ci się nie podoba, jesteś homoseksualistą.

    - Jeśli każesz kobiecie wydepilować nogi, jesteś seksistowski.
    - Jeśli tego nie robisz, nie warto się dla ciebie starać.

    - Jeśli dbasz o siebie i swój wygląd, jesteś próżny.
    - Jeśli nie dbasz, jesteś prostakiem.

    - Jeśli kupujesz jej kwiaty, pewnie piłeś.
    - Jeśli nie kupujesz, to znaczy, że w ogóle się o nią nie troszczysz.

    - Jeśli jesteś dumny ze swoich osiągnięć, to jesteś zarozumiały.
    - Jeśli nie jesteś dumny, to znaczy, że jesteś zakompleksiony.

    - Jeśli boli ją głowa, to jest to po prostu ból głowy.
    - Jeśli ciebie boli głowa, to znaczy, że jej nie kochasz.

    - Jeśli chcesz często uprawiać seks, jesteś maniakiem seksualnym.
    - Jeśli niezbyt często - masz inną kobietę.

    KaRa, inessa, Bursztyn, angela, MartaDidinio, megan8, polarmiś lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no super :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne i cóz jako kobieta powiem prawdziwe ;-))

    inessa, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka71 wrote:
    witam
    czy brałyście castagnus?chyba naczytałam się za dużo i już sama nie wiem...zaczęłam eksperymentować po 10 nieudanych cyklach, ale bez ingerencji "twardej". Po dwóch udanych ciążach i obu w pierwszym cyklu byliśmy pewni że tak mamy i już a tym czasem...lipa

    witaj,
    ja brałam jeden cykl, zmniejszył mi objawy PMS ale wydłużył o kilka dni cykl :-)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowy cykl odpuszczam troche bo za duzo to obciąża moja psychikę ostatnio, masakra nie daje sobie rady :(

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    nowy cykl odpuszczam troche bo za duzo to obciąża moja psychikę ostatnio, masakra nie daje sobie rady :(

    ja już nawet testów owu nie robię i mojemu nie klepie cały czas o jednym i nawet ładnie nam to wychodzi ;)

    Bursztyn, inessa, KaRa lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Inessa to podobnie jak ja ....
    Angela odezwij się


    Psychicznie słabo - w nocy skurcze macicy i krwawienia, nospa rozkurczowo, dzisiaj od rana brązowe plamienia, mniejsze niż wczoraj, ale są - gin jeszcze nie odpisał na mojego maila - czekam, ale sama zdecydowałam i wzięłam dodatkowo luteinę pod język, jeśli plamienia jeszcze bardziej ustąpią to będę ją brać - mam nadzieję,że sobie nie zaszkodzę. A tak w ogóle to mam kiepskie przeczucia - wydaje mi się ,że nic z tego - chyba mocno zobojętniałam na wszystko. Zaczynam myśleć o adopcji i mój mąż też patrząc na to co się dzieje...



    Wyślij

    samira, inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka71 wrote:
    witam
    czy brałyście castagnus?chyba naczytałam się za dużo i już sama nie wiem...zaczęłam eksperymentować po 10 nieudanych cyklach, ale bez ingerencji "twardej". Po dwóch udanych ciążach i obu w pierwszym cyklu byliśmy pewni że tak mamy i już a tym czasem...lipa

    wczoraj byłam u gina i powiedział żebym brała mastodynon ( na ból piersi), juz kupiłam w składzie vitex agnus - castus czyli jak wyczytałam w necie :-) niepokalanek...
    tyle że gin powiedział że to ani nie pomaga ani nie zaszkodzi jeśli chodzi o dzidziusia :-))
    ale może ten mój gin czegoś nie wie

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana pamiętam o tobie i nadal trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    angela, bliska77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Inessa to podobnie jak ja ....
    Angela odezwij się


    Psychicznie słabo - w nocy skurcze macicy i krwawienia, nospa rozkurczowo, dzisiaj od rana brązowe plamienia, mniejsze niż wczoraj, ale są - gin jeszcze nie odpisał na mojego maila - czekam, ale sama zdecydowałam i wzięłam dodatkowo luteinę pod język, jeśli plamienia jeszcze bardziej ustąpią to będę ją brać - mam nadzieję,że sobie nie zaszkodzę. A tak w ogóle to mam kiepskie przeczucia - wydaje mi się ,że nic z tego - chyba mocno zobojętniałam na wszystko. Zaczynam myśleć o adopcji i mój mąż też patrząc na to co się dzieje...



    Wyślij

    dobrze zrobiłaś z ta luteiną ,jestem z tobą myślami cały czas :*

    a kiedy masz zrobić siekańca czy betę ??

    inessa, Bursztyn, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Inessa to podobnie jak ja ....
    Angela odezwij się


    Psychicznie słabo - w nocy skurcze macicy i krwawienia, nospa rozkurczowo, dzisiaj od rana brązowe plamienia, mniejsze niż wczoraj, ale są - gin jeszcze nie odpisał na mojego maila - czekam, ale sama zdecydowałam i wzięłam dodatkowo luteinę pod język, jeśli plamienia jeszcze bardziej ustąpią to będę ją brać - mam nadzieję,że sobie nie zaszkodzę. A tak w ogóle to mam kiepskie przeczucia - wydaje mi się ,że nic z tego - chyba mocno zobojętniałam na wszystko. Zaczynam myśleć o adopcji i mój mąż też patrząc na to co się dzieje...



    Wyślij

    Angela,myślę, że progesteronem raczej nie zaszkodzisz, szkoda, ze lekarz nie odpisał, myślę o Tobie, oby wszystko było dobrze

    angela, inessa lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Inessa to podobnie jak ja ....
    Angela odezwij się


    Psychicznie słabo - w nocy skurcze macicy i krwawienia, nospa rozkurczowo, dzisiaj od rana brązowe plamienia, mniejsze niż wczoraj, ale są - gin jeszcze nie odpisał na mojego maila - czekam, ale sama zdecydowałam i wzięłam dodatkowo luteinę pod język, jeśli plamienia jeszcze bardziej ustąpią to będę ją brać - mam nadzieję,że sobie nie zaszkodzę. A tak w ogóle to mam kiepskie przeczucia - wydaje mi się ,że nic z tego - chyba mocno zobojętniałam na wszystko. Zaczynam myśleć o adopcji i mój mąż też patrząc na to co się dzieje...



    Wyślij

    dobrze zrobiłaś z ta luteiną ,jestem z tobą myślami cały czas :*

    a kiedy masz zrobić siekańca czy betę ??

    w przyszły poniedziałek 14dpt i wtedy dopiero sikaniec , a więc we wtorek, ale mam przeczucie,że wcześniej pojawi się @ , betę mam dopiero zrobić wtedy gdy pojawią się II kreski, a na to już nie liczę...

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    samira wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Inessa to podobnie jak ja ....
    Angela odezwij się


    Psychicznie słabo - w nocy skurcze macicy i krwawienia, nospa rozkurczowo, dzisiaj od rana brązowe plamienia, mniejsze niż wczoraj, ale są - gin jeszcze nie odpisał na mojego maila - czekam, ale sama zdecydowałam i wzięłam dodatkowo luteinę pod język, jeśli plamienia jeszcze bardziej ustąpią to będę ją brać - mam nadzieję,że sobie nie zaszkodzę. A tak w ogóle to mam kiepskie przeczucia - wydaje mi się ,że nic z tego - chyba mocno zobojętniałam na wszystko. Zaczynam myśleć o adopcji i mój mąż też patrząc na to co się dzieje...



    Wyślij

    dobrze zrobiłaś z ta luteiną ,jestem z tobą myślami cały czas :*

    a kiedy masz zrobić siekańca czy betę ??

    w przyszły poniedziałek 14dpt i wtedy dopiero sikaniec , a więc we wtorek, ale mam przeczucie,że wcześniej pojawi się @ , betę mam dopiero zrobić wtedy gdy pojawią się II kreski, a na to już nie liczę...

    jejku Angela, cały czas mam nadzieje :-)

    angela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    samira wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Inessa to podobnie jak ja ....
    Angela odezwij się


    Psychicznie słabo - w nocy skurcze macicy i krwawienia, nospa rozkurczowo, dzisiaj od rana brązowe plamienia, mniejsze niż wczoraj, ale są - gin jeszcze nie odpisał na mojego maila - czekam, ale sama zdecydowałam i wzięłam dodatkowo luteinę pod język, jeśli plamienia jeszcze bardziej ustąpią to będę ją brać - mam nadzieję,że sobie nie zaszkodzę. A tak w ogóle to mam kiepskie przeczucia - wydaje mi się ,że nic z tego - chyba mocno zobojętniałam na wszystko. Zaczynam myśleć o adopcji i mój mąż też patrząc na to co się dzieje...



    Wyślij

    dobrze zrobiłaś z ta luteiną ,jestem z tobą myślami cały czas :*

    a kiedy masz zrobić siekańca czy betę ??

    w przyszły poniedziałek 14dpt i wtedy dopiero sikaniec , a więc we wtorek, ale mam przeczucie,że wcześniej pojawi się @ , betę mam dopiero zrobić wtedy gdy pojawią się II kreski, a na to już nie liczę...

    jejku Angela, cały czas mam nadzieje :-)

    będzie dobrze :-)
    myślę że gin odpisałby od razu gdyby objawy były niepokojące

    inessa, angela, bliska77 lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 19 lutego 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    samira wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Inessa to podobnie jak ja ....
    Angela odezwij się


    Psychicznie słabo - w nocy skurcze macicy i krwawienia, nospa rozkurczowo, dzisiaj od rana brązowe plamienia, mniejsze niż wczoraj, ale są - gin jeszcze nie odpisał na mojego maila - czekam, ale sama zdecydowałam i wzięłam dodatkowo luteinę pod język, jeśli plamienia jeszcze bardziej ustąpią to będę ją brać - mam nadzieję,że sobie nie zaszkodzę. A tak w ogóle to mam kiepskie przeczucia - wydaje mi się ,że nic z tego - chyba mocno zobojętniałam na wszystko. Zaczynam myśleć o adopcji i mój mąż też patrząc na to co się dzieje...



    Wyślij

    dobrze zrobiłaś z ta luteiną ,jestem z tobą myślami cały czas :*

    a kiedy masz zrobić siekańca czy betę ??

    w przyszły poniedziałek 14dpt i wtedy dopiero sikaniec , a więc we wtorek, ale mam przeczucie,że wcześniej pojawi się @ , betę mam dopiero zrobić wtedy gdy pojawią się II kreski, a na to już nie liczę...

    jejku Angela, cały czas mam nadzieje :-)

    będzie dobrze :-)
    myślę że gin odpisałby od razu gdyby objawy były niepokojące

    a ja myślę,że nie sprawdzał poczty, bo zawsze odpisuje bez problemu - czekam

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 lutego 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:36

    angela, inessa lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 lutego 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:36

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 lutego 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:37

    inessa, bliska77, angela, grosza lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 lutego 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:37

    inessa, bliska77, MartaDidinio lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn te torebki to wszystkie są szyte z eko-skóry :) :) :)

    A mnie moje drogie zalało :( kolejny cykl 25 dniowy :) starośc ma i dobre strony he he tzn więcej szans :) :) :)

    Angela bedzie dobrze ssaj tę lutke :) tempka wyżej :) będzie dobrze :) :) :)

    inessa, angela lubią tę wiadomość

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ