X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    dziewczyny strasznie mnie bolą plecy :-(. Nałaziłam się dzisiaj w szpilach. Zachciało mi się, cholera, lansować :-( NIe macie jakiegoś sposobu, zeby ten ból jakiś uśmierzyć?

    dodam, ze popieram lansowanie ;D mam zamiar zrobic to samo w piatek :)

    Tylko, ze pod koniec dnia miałam już łzy w oczach :-) I tak się skończyło moje rumakowanie...

    inessa, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas dzis snieg pada znowu, zimno, ponuro i z tym lansowaniem ja miałabym dziś problem, ale tez je popieram. Chociaż ja sama żadko tak robię bo mój mąż jest taki mały jak ja i jak ide z nim to nie mogę we wszystko się ubrać ale bez niego ;) !!!!!

    Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    inessa wrote:
    MartaDidinio wrote:
    inessa wrote:
    grosza wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    witajcie dziewczyny, Angela bardzo pamiętam o Tobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja własnie wróciłam i chyba ten cykl to juz koniec bo psuje mi się termometr do tego dziś około południa w lepkim śluzie miałam troche krwi jasnoczerwonej, poza tym nie ma praktyczne, żadnych objawów zwykle miałam ich bardzo dużo nawet przed okresem tydzień a teraz troche jajniki mnie bola i kłują troszke piersi po bokach. Cóż takie życie jutro dalszy ciąg remontu uffff
    Samira a wiesz,ze ja chodziłam też dwie klasy do l.medycznego potem zmieniłam na L.O. i troche żałuje ale kocham to co robie.

    Inessa a może to o czym piszesz to dobry znak??? :-)

    Inessa - a miałaś już tak kiedyś ? bo jeśli nie to może to dobry objaw .... :D

    miała ostatnio ale większe plamienie ale przy tym miałam dużo innych objawów. A tak czuje się nadzwyczaj dobrze tylko spałabym i spałabym ale nie ze zmęcznia.Do tego nie wiem co z temperaturą bo tym termometrem nie da się dobrze jej juz zmierzyć.

    MOże po prostu w ciąży jesteś :-)

    kocha super by było ale ja nie mam innych objawów poza tymi co pisałam ja już nic nie wiem aale dzięki :)

    ja w zadnej ciązy nie miałam objawów. w pierwszej, szczesliwie donoszonej, nawet nie wiedziałam ze jstem do 4 m-ca ponieważ krwawiłam co miesiąc.... a poszłam do ginekologa z bólem podbrzusza :-)

    dziewczyny dzięki za słowa otuchy! ja nawet nie ma nerwów jak zwykle przed okresem wiecie "agresja" itp.itd. no jak na razie ;)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz nie wiem co ci mężowie na to, chociaz ja i tak to lubie robic zwłaszcza od wiosny ach kiedy ona w końcu przyjdzie :)

    MartaDidinio, Bursztyn, bliska77, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    dziewczyny strasznie mnie bolą plecy :-(. Nałaziłam się dzisiaj w szpilach. Zachciało mi się, cholera, lansować :-( NIe macie jakiegoś sposobu, zeby ten ból jakiś uśmierzyć?

    dodam, ze popieram lansowanie ;D mam zamiar zrobic to samo w piatek :)

    Tylko, ze pod koniec dnia miałam już łzy w oczach :-) I tak się skończyło moje rumakowanie...

    musisz czesciej sie lansowac, wtedy stopki i plecki sie przyzwyczaja ;)
    Na mnie lansik na szplkach dziala antydepresyjnie ;)

    powiem szczerze, ze jeszcze latem szpila obowiązkowo! a teraz to już tylko walonki emu i do roboty.... Czekam na wiosnę, to i obcas się odkurzy... I spódniczka z szafy mruga...

    Bursztyn, inessa, bliska77, samira, megan8, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kocham sukienki poprostu je uwielbiam nonstop bym w nich chodziła ;)
    też już tęsknie za słońcem chociaz nie za upałem tak do 25 stopni

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak. Święta prawda. Trochę słońca i już życie staje się prostsze! Mój mąż jest sukienkowy strasznie :-) u niego kobieta to musi mieć na głowie wianek, w ręku zielony badylek, przed nią baranek a nad nią motylek jak śpewał Kazik :-))))

    Bursztyn, inessa, samira, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpila i kiecka to jest nasz ostatni bastion kobiecości!

    Bursztyn, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że tematy prawdziwie babskie :-)
    ja co prawda na obcasie nie chodzę w ogóle ale do wiosny i słoneczka strasznie tęsknię, promyczki sprawiają ze człowiek momentalnie zupełnie inaczej funkcjonuje, naprawdę

    inessa, Bursztyn, MartaDidinio, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż chce żebym tylko w sukienkach chodziła. Też uważam,że w sukience kobiecie najładniej no i sexownie ;)

    bliska77, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zamówiłam nowy termometr owulacyjny,mam nadzieję że będzie ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się zawijam Dziewczyny... Do tej kąpieli, rzecz jasna! Buziaki na dobranoc dla wszystkich. Angela trzymaj się!!!

    inessa, samira, angela, bliska77 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwintesencją kobiecości podobno jest uległość wedle Starowicza ;)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starowicz się starzeje... ;_) Buziaki :-)

    angela, inessa, Bursztyn, bliska77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa nie pamietam czy się tobą witałam, miałam ciężki tydzien, jezeli nie to witam :)

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    kwintesencją kobiecości podobno jest uległość wedle Starowicza ;)

    eee tam starzeje....to tak jakby powiedziec ze kwintesencja meskosci sa spodnie....to chyba bardziej skomplikowane ;)
    hej Inessa

    inessa lubi tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 lutego 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama siebie cytuje....chyba mnie juz to serduszkowanie zmeczylo-5ty dzien przejrzystego śluzu pod rzad

    inessa, bliska77, samira lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapytalam męża - wedlug niego kwintesencja kobiecosci jest macierzyństwo....no i masz babo placek!

    inessa, bliska77, samira, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki! widze ze wszystkim wiosna sie marzy. ja wlasnie ze Szczyrku wrocilam. caly tydzien z m na nartach jezdzilismy. aktywny wypczynek dobrze nam zrobil.

    Bursztyn, bliska77, inessa, samira, grosza, MartaDidinio, angela lubią tę wiadomość

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 18 lutego 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    MartaDidinio wrote:
    agafbh wrote:
    Angela jesteśmy z Tobą, mocno wierzę że będzie dobrze

    Podpisuję się po tym postem. Trzymam kciuki!!!

    ja też trzymam mocno &&&

    Angela ja rowniez trzymam kciuki mocnooooooooooooo

    bliska77, angela lubią tę wiadomość

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ