Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 15 października 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evans wrote:
    Eeeee nie sprawdzilo sie , ja bede twarda :D
    jakbym siebie slyszala :D

    Evans, kapturnica, BISCA lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 15 października 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    ale na podróż dokąd? U nas teściowa ma jedno krzesełko, moi rodzice drugie, a my trzecie, a w restauracjach też są krzesełka... A w pozostałych styuacjach karmiliśmy dziecko w wózku. Nie odczułam braku krzesełka podróżnego.
    Alis a mała ile waży? Macie ikeowy plastik w którejś lokalizacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 23:09

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 15 października 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    Pieczęć gminy Limanowa jest okrągła, o średnicy 36 mm, przedstawia bezpośrednio w polu pieczęci godło herbu gminy.
    W otoku znajduje się napis: GMINA LIMANOWA a wyrazy rozdzielone są dywizorami
    w postaci gwiazd.
    a to na jaki temat dyskusja?...

    iwcia77, paszczakin, Mimbla, gretka, Aasiula, moremi, Reni, BISCA, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 15 października 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Wchodzo. Krzeselko jest obszerne. Mozna je przyblokowac tacka z przodu, ale jak mlode jest kombinujace, to wylezie samo. Adas jest w stanie wyjsc, wiec jest tam raczej sporo miejsca na wykonanie obrotu. Ale mowie o Antilop, a ty chyba o jakims innym.
    No o tym najtańszym, z tacka za dyche..
    Ja go na żywo nie widzialam, chłop dzisiaj tylko. I stwierdził, że dla Adacha na swieta będzie za mały.. Zakładam, że Adaś będzie ważył 10-11kg..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 23:12

    iwcia77, Dziobak lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 października 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    No o tym najtańszym, z tacka za dyche..
    Ja go na żywo nie widzialam, chłop dzisiaj tylko. I stwierdził, że flagi Adk
    No to Antilop. Klasyk z knajp i makdonaldow. Jest obszerne, Adasie w nie wchodza spokojnie ;)

    paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 15 października 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    No o tym najtańszym, z tacka za dyche..
    Ja go na żywo nie widzialam, chłop dzisiaj tylko. I stwierdził, że dla Adacha na swieta będzie za mały.. Zakładam, że Adaś będzie ważył 10-11kg..
    a nie mozesz jechac do ikea z Adamem i go tam sprobowac przymierzyc ;D?

    paszczakin lubi tę wiadomość

  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 15 października 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bawcie siem dopsz wiedzmy ja tymczasem oddalam siem celem realizacji obiecanego masaża, cycki mnie bolom, chyba mam zakwasy albo skurcz mienśnia ;D

    dobrej nocy

    kapturnica, Aasiula lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 października 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak, mozesz na swieta wziac moje krzeselko z Przymorza. Chyba, ze chcesz miec swoje.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 15 października 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a nie mozesz jechac do ikea z Adamem i go tam sprobowac przymierzyc ;D?
    Taki mam plan ;) Ale co szkodzi zapytać doświadczonych frustratek..
    Poza tym nie mam pojęcia, ile on urośnie. Odkąd zaczął się przemieszczać juz tak nie leci. Znaczy w górę tak, wszerz mniej

    iwcia77, kapturnica, Aasiula, ania.g lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 15 października 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Paszczak, mozesz na swieta wziac moje krzeselko z Przymorza. Chyba, ze chcesz miec swoje.
    A Ty dla Adasia nie poczebujesz?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Evans Autorytet
    Postów: 400 538

    Wysłany: 15 października 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a jak widzisz karmienie w nocy? co 2 h wstawac , leciec, karmic 15 min i wracac do sypialni i po 2 h apjac abarotno ?- dasz se na luz, bedziesz chciala pospac, bedziesz zmeczona gonieniem z jednego pokoju do drugiego...padniesz po prostu i ktorejs nocy wezmiesz syna do waszego lozka na karmienie i prawdopodobniej zasniesz pierwsza :D
    Nie ma mowy !!! Bede karmic na fotelu bujanym , bo taki do synka wstawiam , bedzie wygodny I tam bede sie bujac , takie mam postanowienia :) jestem zimna I twarda :D

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    f2wle6ydurxmnzb6.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 15 października 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e8fbfb5fce35.jpg

    Alis lubi tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 15 października 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Alis a mała ile waży? Macie ikeowy plastik w którejś lokalizacji?

    Waży 9. U mojej mamy to jest taki plastik najtańszy, ale chyba z Tesco. Z wkładaną poduszką (?). Jest dosyć wąskie to krzesełko, ale po wyjęciu wkładu dziecko się wciąż bez problemu mieści i wygląda na to, że jeszcze trochę poużywa.
    Szczerze mówiąc w przypadku podróży nie wiem, jak byśmy mieli takie krzesełko wozić - wózek plus walizki i jeszcze taki grat...

    moremi lubi tę wiadomość

    aY05p2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 15 października 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evans wrote:
    Nie ma mowy !!! Bede karmic na fotelu bujanym , bo taki do synka wstawiam , bedzie wygodny I tam bede sie bujac , takie mam postanowienia :) jestem zimna I twarda :D
    Tia, to już nie chodzi o dziecko, tylko o własne 'spaaac'. No chyba, że planujesz karmić butla, to co innego..

    iwcia77, kapturnica, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a to na jaki temat dyskusja?...
    też chciałam napisać coś interesującego ..

    iwcia77, Simba, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evans wrote:
    Nie ma mowy !!! Bede karmic na fotelu bujanym , bo taki do synka wstawiam , bedzie wygodny I tam bede sie bujac , takie mam postanowienia :) jestem zimna I twarda :D
    to za kare że sie urodzi?

    iwcia77, SolarPolar, kapturnica, Bursztyn, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 15 października 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest siedzenie turystyczne, skladane do wielkosci laptopa , z materialu ktory sie sciaga i pierze- super! u nas uzywany juz za 15 euro dostaniesz a ostatnio nowy byl na promocji za 29 euro :)

    Alis, Simba lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 15 października 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Waży 9. U mojej mamy to jest taki plastik najtańszy, ale chyba z Tesco. Z wkładaną poduszką (?). Jest dosyć wąskie to krzesełko, ale po wyjęciu wkładu dziecko się wciąż bez problemu mieści i wygląda na to, że jeszcze trochę poużywa.
    Szczerze mówiąc w przypadku podróży nie wiem, jak byśmy mieli takie krzesełko wozić - wózek plus walizki i jeszcze taki grat...
    Nie no ja też chcę mieć podróżne w stylu 'jedno u rodzicow', 'jedno u tesciow'.
    Dlatego pytam, bo jak ok, to pojadą i kupia

    iwcia77, Alis, moremi lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 15 października 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evans wrote:
    Nie ma mowy !!! Bede karmic na fotelu bujanym , bo taki do synka wstawiam , bedzie wygodny I tam bede sie bujac , takie mam postanowienia :) jestem zimna I twarda :D
    mozesz byc zimna i twarda ale z wlasnym zmeczeniem nie wygrasz , bedziesz albo spala w bujanym fotelu cala noc albo z synem w sypialni :)

    Dziobak, Simba, SolarPolar, nick nieaktualny, Bozia3, kapturnica, moremi, Bursztyn, caffe, nick nieaktualny, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 października 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    A Ty dla Adasia nie poczebujesz?
    Po swietach mozesz oddac albo kulnac je dalej. My bedziemy pewnie dopiero w wakacje w Gd.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

‹‹ 11805 11806 11807 11808 11809 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ