Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    jest cien cienia drugiej, ale nie wiadomo czy to "to", oby bylo TO
    a który dzień cyklu ma Efcia?

    efcia lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 października 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    oj, znam to uczucie piachu, paskudne, ale jesli ma kaca i zajmuje sie malym to bedzie wystarczajaca "kara" ;)
    Moj maz doprowadzil nowa kuchnie do ruiny swoim gotowaniem...
    znaczy co? blaty nie teges?

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 października 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    a który dzień cyklu ma Efcia?
    a skad ja moge wiedziec?

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 17 października 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera, życzyłaś jednej, proponowałaś innej. Czy to nie jest jasne dla twojego...czegokolwiek?
    Czytasz się czasem? Bo poziom twoich wypowiedzi jest na poziomie przedszkolaka.
    No i taka uwaga - na przyjemność to trzeba sobie zasłużyć, jak to głosi pewne powiedzenie.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    a skad ja moge wiedziec?
    no bo jezeli w okolicy okresu to krecha powinna byc wyrazna

    efcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 17 października 2015, 18:33

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    znaczy co? blaty nie teges?
    blaty? blaty zaje...ane! smieci na blatach, naczynia rozpieprzone po calej kuchni, zadnego czystego, kafelki na scianie zaje...ne ronzego rodzaju plamami, niektore nieznaneg mi komletnie pochodzenia, Kafelki na podlodze zaj...ne f a r b a ktorej nie chcialo mu sie zmyc, szafki slywaja rowniez jakas ciecza...ale to tylko czesc opisu tego co sie tam dzieje, przyszlo mi zamykac oczy rowniez i w kuchni, placze sie po domu jak ociemniala, znowu sie trzeba bedzie rozwodzic....

    Bozia3, nick nieaktualny, efcia, kapturnica, SolarPolar, ania.g, Mega, Mimbla lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 października 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    no bo jezeli w okolicy okresu to krecha powinna byc wyrazna
    ale czasami nie jest, albo nie ma jej wcale, a ciaza jest, chyba nie ma reguly, na szczescie

    kapturnica lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 października 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    blaty? blaty zaje...ane! smieci na blatach, naczynia rozpieprzone po calej kuchni, zadnego czystego, kafelki na scianie zaje...ne ronzego rodzaju plamami, niektore nieznaneg mi komletnie pochodzenia, Kafelki na podlodze zaj...ne f a r b a ktorej nie chcialo mu sie zmyc, szafki slywaja rowniez jakas ciecza...ale to tylko czesc opisu tego co sie tam dzieje, przyszlo mi zamykac oczy rowniez i w kuchni, placze sie po domu jak ociemniala, znowu sie trzeba bedzie rozwodzic....
    o matko...a co to się porobiło? może przed rozwodem jeszcze się uda posprzątać..;) - on do sprzątania niechętny?

    Bursztyn, nick nieaktualny, efcia, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    blaty? blaty zaje...ane! smieci na blatach, naczynia rozpieprzone po calej kuchni, zadnego czystego, kafelki na scianie zaje...ne ronzego rodzaju plamami, niektore nieznaneg mi komletnie pochodzenia, Kafelki na podlodze zaj...ne f a r b a ktorej nie chcialo mu sie zmyc, szafki slywaja rowniez jakas ciecza...ale to tylko czesc opisu tego co sie tam dzieje, przyszlo mi zamykac oczy rowniez i w kuchni, placze sie po domu jak ociemniala, znowu sie trzeba bedzie rozwodzic....
    ale przeciez on tak z miłości gotuje DLA CIEBIE!

    Bursztyn, SolarPolar lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 17 października 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    moge pisac i zyczyc i penis wie jeszcze co , co mi sie żywnie podoba
    nikt mnie nie bedzie ograniczał
    klar ? :)
    Żyj w tej świadomości.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 października 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    o matko...a co to się porobiło? może przed rozwodem jeszcze się uda posprzątać..;) - on do sprzątania niechętny?
    ale po co sprzatac przed rozwodem? ;) on twierdzi ze sprzata...a jest wirtuozem syfu, jest w tym tak dobry, ze czystosc i porzadek ktory czasem mi sie uda zaprowadzic- pod jego nieobecnosc- znika mniej wiecej w pol godziny po jego przyjezdzie, ustepujac miejsca wszechogarniajacemu i postepujacemu z predkoscia swiatla dziadostwu

    Bozia3, SolarPolar, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 października 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    ale przeciez on tak z miłości gotuje DLA CIEBIE!
    hahaha!
    raczej w pierwszej kolejnosci dla siebie, pochlaniajac ogromne ilosci jadla, fakt- zawsze cos tam dla mnie zostanie ;)

    nick nieaktualny, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Żyj w tej świadomości.
    dzięki za pozwolenie :)

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 października 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, gdzie ta Efcia ze szczancem? Bo musze z jeszcze-mezem pojechac na zakupy

    Bozia3, efcia, kapturnica lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ale po co sprzatac przed rozwodem? ;) on twierdzi ze sprzata...a jest wirtuozem syfu, jest w tym tak dobry, ze czystosc i porzadek ktory czasem mi sie uda zaprowadzic- pod jego nieobecnosc- znika mniej wiecej w pol godziny po jego przyjezdzie, ustepujac miejsca wszechogarniajacemu i postepujacemu z predkoscia swiatla dziadostwu

    ale wiesz że dobrzy kucharze zawsze tak syfią? mój brat robi to samo, bratowa po 15 latach przestała z tym walczyć

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 października 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    ale wiesz że dobrzy kucharze zawsze tak syfią? mój brat robi to samo, bratowa po 15 latach przestała z tym walczyć
    to mit usprawiedliwiajcy syfiarzy
    dobrzy kucharze potrafia tez za soba posprzatac
    zostalo mi jeszcze 5 lat walki

    nick nieaktualny, efcia, kapturnica, SolarPolar, Luna76, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 17 października 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    wg mnie na teście niczego nie ma....sorry Efcia

    ja widze, ale pewnie jakis felerny mi sie trafil, bo na tym etapie to krecha powinna razic po oczach :-)

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 października 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    ja widze, ale pewnie jakis felerny mi sie trafil, bo na tym etapie to krecha powinna razic po oczach :-)
    Ty tu nie dyskutuj, tylko sikaj na inny test i wstawiaj fotę....

    efcia, kapturnica, malgos741, Mega, Mimbla lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    ja widze, ale pewnie jakis felerny mi sie trafil, bo na tym etapie to krecha powinna razic po oczach :-)
    a spoznia ci sie okres?

    efcia lubi tę wiadomość

‹‹ 11841 11842 11843 11844 11845 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ