Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny :)
    własnie co z morką? od wczoraj jej nie widac,może choć na fb jest aktywna?

    Kisia ,fajnie ze nie schizujesz,bez testów,zajmij się czymś pozytecznym i spokojnie do bety czekaj

    Luna trzymam kciuki za wasze potomstwo.

    Efcia,dziwnie z tym testem

    nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co,jakiś czas temu zlikwidowałam fb,jako ze ktoś mi się na niego włamał
    rozwazam ponowne założenie,
    dajcie mi jakies namiary na siebie,co ? :)

    ania.g, malgos741, iwcia77, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 października 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    wiecie co,jakiś czas temu zlikwidowałam fb,jako ze ktoś mi się na niego włamał
    rozwazam ponowne założenie,
    dajcie mi jakies namiary na siebie,co ? :)
    Zaproś się do przyjaciółek na ovu to dam Ci namiar :)

    malgos741, BISCA, iwcia77, efcia lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 18 października 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ,teraz na fb,zajarzyjam kim Jest Twoj tata ,moja Mama jest jego fanka :-),naprawde

    ania.g, iwcia77, efcia lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 18 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    A tam ciulowo,jakie ciulowo? ;)z opieki (około)medycznej jestem bardzo zadowolona,jedyny minus ze czekac trzeba było .
    Wszyscy dookoła mili i pomocni,prywatnośc też zachowana.Po porodzie co mi się bardzo podobało pokazali mi lozysko,worek owodniowy,pepowinę-ponoć bardzo krótka miałam,pozwolono wyczuć tętno pepowiny.
    Co najwazniejsze nie meczono dziecka po porodzie badaniami ,testami tylko lekko wytarto i polożno mi przy piersi na około godzinę.
    Bolalo. Znaczy ciulowo. Bo przy porodzie nie musi bolec.
    Cala reszta, ktora wymienilas, to standarty. Normalne rzeczy przy porodzie. CHociaz wiem, ze nie w kazdym kraju.

    nick nieaktualny, paszczakin lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 października 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Ania ,teraz na fb,zajarzyjam kim Jest Twoj tata ,moja Mama jest jego fanka :-),naprawde
    Ok, ale nie mówmy tu o tym.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    ok ,sorry ze napisalam dziobakowi nie wiedzialam
    W naszym gronie co siedzi na fb to nie mam nic na przeciwko.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, efcia lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 18 października 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz wykasowal post

    nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 października 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor

    Magda, gratuluje synka, piekny :)
    Kiska, za Ciebie nadal trzymam co moge
    Bisca, za Ciebie tez
    Za Wszystkie wlasciwie trzymam co sie da

    Dowiedzialam sie dzis, ze moja kumpela jest w ciazy, w piatym miesiacu, ma 40 lat
    Jak tak mozna? Jakos mozna.... ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, nick nieaktualny, Alis, BISCA, Reni, nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, satori, Bozia3, efcia lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 października 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie brawo , mdli mnie zapach kiełbasy ...
    Jezdem w ciONzy ??? Hehehehehe :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, ania.g, Mimbla, nick nieaktualny, Dziobak, BISCA, nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Drogie brawo , mdli mnie zapach kiełbasy ...
    Jezdem w ciONzy ??? Hehehehehe :D


    Wszystko jest mozliwe :)
    Mi dzis wszystko w lodowce smierdzi i mnie mdli
    Tylko u mnie to efekt uboczny ogromnych ilosci progesteronu ;)


    Dzieki za wasze kciuki i wsparcie
    Bardzo mi to duzo daje <3

    Bursztyn, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, Mimbla, nick nieaktualny, BISCA, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, satori, efcia lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 października 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Drogie brawo , mdli mnie zapach kiełbasy ...
    Jezdem w ciONzy ??? Hehehehehe :D
    wreszcie! prawidlowa reakcja na zapach trupa 07icon_smile4.gif
    a w ciazy jestes przy okazji ;)

    Aasiula, malgos741, nick nieaktualny, BISCA, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, efcia lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 października 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Wszystko jest mozliwe :)
    Mi dzis wszystko w lodowce smierdzi i mnie mdli
    Tylko u mnie to efekt uboczny ogromnych ilosci progesteronu ;)
    A jaka dawke masz ?

    Dzieki za wasze kciuki i wsparcie
    Bardzo mi to duzo daje <3
    U mnie pewnie tez :/
    Kkisiel a jaka masz dawkę ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2015, 19:51

    malgos741 lubi tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 października 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    wreszcie! prawidlowa reakcja na zapach trupa 07icon_smile4.gif
    a w ciazy jestes przy okazji ;)
    :D


  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 18 października 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochane u mnie dzień roboty w domu, poszłam na piechotę do practikera kupiłam drzwiczki montażowe do toalety i zamontowałam (wreszcie nie mam dziury w toalecie ;) , kupiłam do zepsutej rolety to coś co montuje się roletę bo stare się połamało i zamontowałam ;) auta nie uruchomiłam ale zadzwoniłam do kumpla aby jutro dzwonił do swojego mechaniora bo tam gdzie naprawiałam to nie pojadę (mam ich serdecznie dość), jutro wieczorem postaram się go uruchomić na pych... pranie wstawione i jestem zadowolona
    ps. paznokcie umalowane, włosy tylko muszę umyć i wykąpać i gotowa na wizytę jutrzejszą ;)
    aaa zachaczyłam do sansey i kupiłam szary sweterek dłuższy i spodnie błękitne ;) to se humor poprawiłam...
    załatwiłam transport z powrotem od lekarza podwiezie mnie koleżanka, która wybiera się do mnie na wizytę i akurat będzie jechała po drodze...

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, ania.g, BISCA, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, satori, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 października 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    No kochane u mnie dzień roboty w domu, poszłam na piechotę do practikera kupiłam drzwiczki montażowe do toalety i zamontowałam (wreszcie nie mam dziury w toalecie ;) , kupiłam do zepsutej rolety to coś co montuje się roletę bo stare się połamało i zamontowałam ;) auta nie uruchomiłam ale zadzwoniłam do kumpla aby jutro dzwonił do swojego mechaniora bo tam gdzie naprawiałam to nie pojadę (mam ich serdecznie dość), jutro wieczorem postaram się go uruchomić na pych... pranie wstawione i jestem zadowolona
    ps. paznokcie umalowane, włosy tylko muszę umyć i wykąpać i gotowa na wizytę jutrzejszą ;)
    aaa zachaczyłam do sansey i kupiłam szary sweterek dłuższy i spodnie błękitne ;) to se humor poprawiłam...
    załatwiłam transport z powrotem od lekarza podwiezie mnie koleżanka, która wybiera się do mnie na wizytę i akurat będzie jechała po drodze...
    Brawo Ty !!!! :)

    malgos741, nick nieaktualny, kapturnica, efcia lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    U mnie pewnie tez :/
    Kkisiel a jaka masz dawkę ?



    3 razy dziennie po 2 tabletki 100 o.O
    Wiec w uj :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Bolalo. Znaczy ciulowo. Bo przy porodzie nie musi bolec.
    Cala reszta, ktora wymienilas, to standarty. Normalne rzeczy przy porodzie. CHociaz wiem, ze nie w kazdym kraju.
    a tam,mogłam poprosić wcześniej,ale się wahałam czy w ogóle brać,
    dobrze że nie za późno poprosiłam :)

    Dziobak, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 października 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    3 razy dziennie po 2 tabletki 100 o.O
    Wiec w uj :)
    Ja mam tez 3x dziennie ale po jednej .


  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 18 października 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    a tam,mogłam poprosić wcześniej,ale się wahałam czy w ogóle brać,
    dobrze że nie za późno poprosiłam :)
    Nastepnym razem bierzesz od razu i masz porod marzenie! :)

    nick nieaktualny, BISCA, iwcia77, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

‹‹ 11851 11852 11853 11854 11855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ