Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez bedzie problem z imieniem. Dla chlopca to juz calkiem nie mamy powyslu.
    I nasze dziecko bedzie nosilo dwa nazwiska, moje i chuopa. Typowo francuskie i typowo polskie. Dobrac odpowiednie imie bedzie nie lada misja.
    Na razie z zenskich podoba nam sie Julia (ale trzeba bedzie pisac Yulia)
    Sie zobaczy ;)

    efcia, Simba, ania.g, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biszkopt kazde bedzie dobre jesli nie bedzie mialo polskich znakow óęą heheheh

    BISCA, efcia, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Mi tam nie przeszkadzają żadne imiona, ważne coby się rodzicom podobało i do dziecka pasowało ;)


    dla mnie bylo wazne, zeby bylo uniwersalne, bo ja tam nie wiem, gdzie moje dziecko bedzie zylo.. a z typowo polskim to moj maz wie jak jest - nikt tego nie wypowie, plus polscy jechowi Cie znajda ;) ja nazwisko przy slubie zmienilam na meza, bo typowo polskie tez bylo niewypowiadywalne dla obcokrajowcow.
    naszego Adama narodowosci po imieniu i nazwisku nikt nie zgadnie ;)

    efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Gzie??wsrod chorych???Kurwa dzien szczepien od 8do10 nie powinno nikogo z chorymi dziecmi byc a przyszli!!
    Spierdalalam szybko stamtad


    na laweczce przed? giggle.gif

    efcia, Bozia3, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    U nas tez bedzie problem z imieniem. Dla chlopca to juz calkiem nie mamy powyslu.
    I nasze dziecko bedzie nosilo dwa nazwiska, moje i chuopa. Typowo francuskie i typowo polskie. Dobrac odpowiednie imie bedzie nie lada misja.
    Na razie z zenskich podoba nam sie Julia (ale trzeba bedzie pisac Yulia)
    Sie zobaczy ;)


    O Biszkopt, na Julke sa zapisy! Ani zaraz bedzie, ja sie zapisalam sto lat temu, Jastra chyba wczoraj, wiec wiesz..
    A co z Magdalenka?

    nick nieaktualny, BISCA, efcia, ania.g, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    O Biszkopt, na Julke sa zapisy! Ani zaraz bedzie, ja sie zapisalam sto lat temu, Jastra chyba wczoraj, wiec wiesz..
    A co z Magdalenka?

    Magdalenke ja biore. ;-)

    Dobry :-)

    Aasiula, nick nieaktualny, sandra80, BISCA, nick nieaktualny, efcia, ania.g, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry, znowu szaro, mokro i ponuro

    wczoraj przyszła franca eh, ale mam plan :-)
    moim 2 koleżankom ( w realu, w tym jedna w moim wieku, starała sie 11 lat ) pomógł
    jak to mówią tonący...

    Morcia <3 czy to dziś? a może już? ide doczytać

    Aasiula, ania.g, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Magdalenke ja biore. ;-)

    Dobry :-)

    Magdalenka mi się podoba, ale zarezerwowana już w naszej rodzinie :(

    efcia lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Magdalenka mi się podoba, ale zarezerwowana już w naszej rodzinie :(

    moja na drugie tak ma
    Nikola Magdalena i zapewniam ze do nazwiska pasuje :-)

    sandra80, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    O Biszkopt, na Julke sa zapisy! Ani zaraz bedzie, ja sie zapisalam sto lat temu, Jastra chyba wczoraj, wiec wiesz..
    A co z Magdalenka?

    Wczoraj bylo ustalone,ze bedziemy numerki dawac dzieciom forumowym.
    Chociaz ta Madelaine .... ;)

    Obawiam sie jednak, ze z naszym szczesciem, bedzie chlopak. I nazwiemy go X bo nie mamy zadnego pomyslu ! Chociaz Adam ... :P

    nick nieaktualny, efcia, Aasiula, paszczakin, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    moja na drugie tak ma
    Nikola Magdalena i zapewniam ze do nazwiska pasuje :-)

    Super :)
    Mój synek ma na imię Alan :) Miał być Dawid, Maksymilian albo Natan, także mam w razie co z czego wybierać, z córeczką będzie większy problem, bo mi się więcej imion podoba, ale damy radę ;)Aby tylko zajść i donosić.

    efcia, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    Bry, znowu szaro, mokro i ponuro

    wczoraj przyszła franca eh, ale mam plan :-)
    moim 2 koleżankom ( w realu, w tym jedna w moim wieku, starała sie 11 lat ) pomógł
    jak to mówią tonący...

    Morcia <3 czy to dziś? a może już? ide doczytać

    zdradzisz ten plan?

    efcia, BISCA lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek, mam strasznie duzo roboty. Nie powinno mnie tu wcale byc, ale zagladam czekaja na wiesci <3

    nick nieaktualny, Aasiula, Mega, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Co do tych dziwnych imion 26 lat temu znajoma dala (bo on chcial ) synom :Tajfun i Orkan ,w gazecie ich opisali :-),Taji i Ori wolaja na nich :-)

    orginał mi sie nie podoba, ale zdrobnienie fajne - Tajl i Ori

    nick nieaktualny, anna maria, sandra80, Aasiula lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Super :)
    Mój synek ma na imię Alan :)


    yyy, Edytka? ;)

    sandra80, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    yyy, Edytka? ;)

    nie ona ma przez dwa ll, ja wole prostotę ;)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga komunikat

    Morek tu nie będzie nadawać, bo za dużo roboty.
    Całą noc nie spała ma dosyć.
    Dane z 8 rano
    skurcze co 3 min
    rozwarcie 3 cm
    mąż na warcie
    emocje: nie może się doczekać
    zmęczenie: jest
    wody: nadal zasysa, nie odeszły
    Dane z teraz: rozwarcie:5 cm

    nick nieaktualny, sandra80, ivf-ivf, efcia, Simba, BISCA, Magdala, Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, pierwiastka, paszczakin, megan8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, beates, ania.g, Mimbla, Mega, malgos741, satori, iwcia77, gretka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    zdradzisz ten plan?

    nie wiem na czym to ma polegać nie dopytałam, ale ona tak zaszla, zdradzila koleżance ten patent i ta też w cionży, moze zbieg okoliczności, a może coś w tym jest, wiec co mi tam spróbuje

    lekarz zalecił jej tabletki anty tylko na 5 dni, czekała na drugą @ i przy najbliższych płodnych zaszła O.o
    czy ktoś cos wie ? czy taki sposób ma oszukać organizm czy o co chodzi? co lekarz miał na mysli zalecając taki sposób?

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    orginał mi sie nie podoba, ale zdrobnienie fajne - Tajl i Ori

    No jednak są imiona które mi się nie podobają, Tajfun? Toż to zapowiedź katastrofy ;)

    Simba, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Wczoraj bylo ustalone,ze bedziemy numerki dawac dzieciom forumowym.
    Chociaz ta Madelaine .... ;)

    Obawiam sie jednak, ze z naszym szczesciem, bedzie chlopak. I nazwiemy go X bo nie mamy zadnego pomyslu ! Chociaz Adam ... :P

    xmen ładnie

    Simba, BISCA, Mimbla, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 12274 12275 12276 12277 12278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ