Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Witam
    Piątek, będę żyć ;)
    Jestem w pracy. Chodze i wstaje bez problenu. Gorzej z siedzeniem i siadaniem, ale zapodalam sobie nospe i paracetamol.

    A tu jak na złość ludzi tłumy. Czy oni nie rozumieją, ze potrzebuje wypocząć? ;)

    Kaszlnij im w twarz Sabcia. jak Carol z Little Britain ;)

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Elfik, Simba, Mimbla, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Czesc,
    Nie rodzę i nic nie wskazuje zeby miało sie to zmienić w najbliższym czasie. Mam przeczucie ze to bedzie przyszły tydz. Po południu ide na kolejne ktg ale sama nie czuje skurczy takze nie spodziewam sie że coś sie tam zapisze. Straszne nastroje mnie łapią na tej końcówce :( wczoraj przepłakałam całe popołudnie, wszystko powodowało u mnie ryk :/
    Kometa, trzymam kciuki za wizytę
    Moremi, Ignacy śliczny :) jak ja ci zazdroszczę ze masz juz to wszystko za soba
    Kciuki za potrzebujące oczywiście trzymam

    Ide po kawę :) zrobic więcej?

    Miłego dnia!!!

    No wiesz... skoro Morek czekał ponad tydzień, ja też tydzień po rodziłam, to dlaczego masz mieć lepiej od nas??? ;)
    Trzymaj się Kochana <3

    nick nieaktualny, Natka_79, nick nieaktualny, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza, normalnie kocham Cię za to motto życiowe w stopce :) <3
    Za każdym razem powoduje u mnie uśmiech, jak mi się rzuca w oczy :)

    paszczakin, nick nieaktualny, Mimbla lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Aaa Kometka! Już dzisiaj? To powodzenia!
    To pisanie na fejsie nie jest dobre. Wazne informacje umykają.


    no wlasnie! a niektorzy sie konfuduja! Kometa- na co Ci czarne wdzianko (wczoraj pisalas)? Ja myslam, ze Wy na kwalifikacje jedziecie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 09:14

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa, kciukasy:-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra, jakby co, to jeszcze nie wysłałam, poczatek tygodnia na pewno wyślę :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    No wiesz... skoro Morek czekał ponad tydzień, ja też tydzień po rodziłam, to dlaczego masz mieć lepiej od nas??? ;)
    Trzymaj się Kochana <3
    Dzięki :)
    Ten tydzień to jeszcze dla mnie norma, tym bardziej ze pierwsze usg pokazywały termin na 25go, ja nawet nie czuje sie gotowa na ten poród. Jedynie bym chciała zeby wystartowało bez wspomagania. Boje sie indukcji, jeszcze bardziej cc i to powoduje u mnie rozchwianie. Zawsze mi sie wydawało ze kolejne porody to przed terminem, ze na bank złapie mnie szybko a tu niespodzianka :) jak juz czekam to fajnie by było zeby młodszy nie był skorpionem :D czyli od niedzieli niech sie dzieje :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ale w tym roku jeszcze jednej rzeczy nie było

    co robimy na Sylwka?

    My pewnie pojechalibyśmy na noc saunową, ale teraz trzeba będzie wymyślić coś innego... i pojęcia nie mam, póki co, co to miałoby być. Pewnie skończy się na imprezie z rodzeństwem i znajomymi...

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Paszcza, normalnie kocham Cię za to motto życiowe w stopce :) <3
    Za każdym razem powoduje u mnie uśmiech, jak mi się rzuca w oczy :)

    A kocham Waciakowy ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, paszczakin, Elfik, Mimbla lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czujesz Bisca? Nerwy przed jutrem? :)

    BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa, po wizycie zamelduje, ze po kolejnej @ ruszja. Inaczej, niech sie tu nawet nie pokazuje ! ;)

    nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, paszczakin, nick nieaktualny, Mimbla, Mega, efcia, malgos741 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    A kocham Waciakowy ;)

    <dumna> :-)

    Aasiula, BISCA, Bozia3, Mimbla, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca to już jutro będziesz w ciąży? Ale fajnie!

    BISCA, paszczakin, iwcia77, Mega, malgos741, moremi lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piątek, piątuś, piątunio
    Cieszycie sie?

    wstajemy i robimy skłony

    zarządzam
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4d1baf68b413.jpg

    BISCA, Bozia3, nick nieaktualny, Dziobak, Simba, Mimbla, iwcia77, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Piątek, piątuś, piątunio
    Cieszycie sie?

    wstajemy i robimy skłony

    zarządzam
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4d1baf68b413.jpg

    A może być na fotelu?

    Simba lubi tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Jak się czujesz Bisca? Nerwy przed jutrem? :)

    Dziekuje, ze pytasz. Ciesze sie, ze to juz :) istaram sie byc kwiatem lotosu na spokojnej tafli jeziora. Taaaa

    Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, Reni, ComeToMeBaby, Simba, satori, Mimbla, iwcia77, beates, Mega, efcia, sandra80 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Dziekuje, ze pytasz. Ciesze sie, ze to juz :) istaram sie byc kwiatem lotosu na spokojnej tafli jeziora. Taaaa

    Mi hormony zaczynają trochę szaleć, bo jak przeczytałam to powyżej i uświadomiłam sobie cud Twojego jutrzejszego dnia, to się poryczałam...
    Dobrze że siedzę sama w biurze, ale by był fstyt

    BISCA, ComeToMeBaby, iwcia77, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Bisca to już jutro będziesz w ciąży? Ale fajnie!

    Teoretycznie jestem w ciazy juz od 02/11 O.o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 09:28

    nick nieaktualny, Bozia3, Reni, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Elfik, paszczakin, Simba, satori, megan8, Mimbla, iwcia77, beates, efcia, malgos741 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Mi hormony zaczynają trochę szaleć, bo jak przeczytałam to powyżej i uświadomiłam sobie cud Twojego jutrzejszego dnia, to się poryczałam...
    Dobrze że siedzę sama w biurze, ale by był fstyt

    A jak sie czujesz ogolnie ? Masz jakies dokuczajace objawy ?

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na jakie badania w ciąży się zdecydowałyście, które są zalecane w ciąży po 35?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

‹‹ 12331 12332 12333 12334 12335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ