Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    A jak sie czujesz ogolnie ? Masz jakies dokuczajace objawy ?

    Nie, kompletnie nic. No, może poza piersiami, które robią mi się coraz wrażliwsze i zaczyna mi to przeszkadzać momentami, kiedy np. Igor nagle się rzuci do przytulania i czasem śpiąc na brzuchu jest mi przez nie niewygodnie

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ale w tym roku jeszcze jednej rzeczy nie było

    co robimy na Sylwka?
    ja lubię chodzić na bale..ale wyjazdówki też się zdarzają...W tym roku rodzinnie - z dziećmi i jeszcze 3 pary z rodziny wynajęliśmy dom na 4 dni w Piwnicznej....także ten...kuligi, kiełbasy, lasy....:)

    ivf-ivf, BISCA, paszczakin, Dziobak, Simba, megan8, iwcia77, beates, Mega, efcia lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Dzięki :)
    Ten tydzień to jeszcze dla mnie norma, tym bardziej ze pierwsze usg pokazywały termin na 25go, ja nawet nie czuje sie gotowa na ten poród. Jedynie bym chciała zeby wystartowało bez wspomagania. Boje sie indukcji, jeszcze bardziej cc i to powoduje u mnie rozchwianie. Zawsze mi sie wydawało ze kolejne porody to przed terminem, ze na bank złapie mnie szybko a tu niespodzianka :) jak juz czekam to fajnie by było zeby młodszy nie był skorpionem :D czyli od niedzieli niech sie dzieje :)

    No to trzymam za strzelca :)

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Dziewczyny na jakie badania w ciąży się zdecydowałyście, które są zalecane w ciąży po 35?
    Ja tylko to, co w pakiecie było od państwa. Na NFZ po 35 roku życia przysługują Ci dwa badania prenatalne (w 12 tyg. z PAPP-A) i potem chyba drugie w 19? - kurcze już nie pamiętam - ale na drugim podają płeć...no i oprócz tego co miesiąc USG u swojej ginki i podstawowe badania, które zlecała - morfologie, mocze itp.....

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Jastra, jakby co, to jeszcze nie wysłałam, poczatek tygodnia na pewno wyślę :-)

    Nie ma sprawy :)
    Właśnie się zastanawiałam wczoraj czy już szukać awizo, bo z pocztą nigdy nic nie wiadomo, hihihihh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja tylko to, co w pakiecie było od państwa. Na NFZ po 35 roku życia przysługują Ci dwa badania prenatalne (w 12 tyg. z PAPP-A) i potem chyba drugie w 19? - kurcze już nie pamiętam - ale na drugim podają płeć...no i oprócz tego co miesiąc USG u swojej ginki i podstawowe badania, które zlecała - morfologie, mocze itp.....

    A te badania to jest usg czy jeszcze coś robią?

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ja lubię chodzić na bale..ale wyjazdówki też się zdarzają...W tym roku rodzinnie - z dziećmi i jeszcze 3 pary z rodziny wynajęliśmy dom na 4 dni w Piwnicznej....także ten...kuligi, kiełbasy, lasy....:)

    À le super ! Marzy mi sie kulig i ognisko z kielbasa.

    My idziemy do znajomych. Kazdy Sylwester w tym samym gronie. 3 pary i rodzina tej, ktora przyjmuje. 2 late temu, bylismy poprzebierani a w tatmtym roku byly fajerwerki i szampan na tarasie o 24h00.

    Bozia3, nick nieaktualny, Dziobak, Simba, megan8, iwcia77, Mega, efcia, malgos741 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa trzymam, wiesz o tym <3

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    no wlasnie! a niektorzy sie konfuduja! Kometa- na co Ci czarne wdzianko (wczoraj pisalas)? Ja myslam, ze Wy na kwalifikacje jedziecie..
    Tak, ale też na pogrzeb. Zmarł dziadek m. W poniedziałek go chowamy :-(

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    A te badania to jest usg czy jeszcze coś robią?
    Pytasz o badania prenatalne te za friko? Obydwa są bardzo dokładne - pierwsze między 11-14 tygodniem - to badanie USG (ale dokładnie przebadali mnie ze wszystkimi możliwymi pomiarami główek, nóżek i innych członków ;)) plus w tym samym dniu robią Ci test PAPP-A z krwi (wypełniasz też taką dłuugaśną ankietę - wywiad). Wynik dostajesz jeden - jako połączenie testu z krwi i USG i tam masz wtedy podane stosunki ryzyka chorób (ja np. ZD miałam 1:750, reszty nie pamiętam. Hera ma dziecko z ZD - u niej wyszło 1:300).
    Drudie badanie - to tylko USG - ale znów bardzo długo i dokładnie - ja obydwa robiłam w Szpitalu Uniwersyteckim - dodatkowo więc byli obecni studenci, którzy się na mnie uczyli - więc to trwało chyba z godzinę - ale ja się cieszyłam- bo omawiali każdy szczegół).

    nick nieaktualny, BISCA, ComeToMeBaby, Elfik, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, sylwester. O jak bym chciała jeszcze być w dwupaku. My nie przepadamy za balami i wystawnymi imprezami. Sylwester zwykle to jakaś domówka w gronie najbliższych i zazwyczaj u nas. Do tego dochodzi opieka nad zestresowanymi psami od wystrzałów petard i sztucznych ogni.

    Bozia3, paszczakin, Simba, megan8, iwcia77, Mega, efcia lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa, umknelo mi to. Wspolczuje

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my po iluś tam latach sylwestrowych szaleństw (bale, kuligi, fajerwerki, wracanie nad ranem z pieśnią na ustach), ostatnie dwa spędziliśmy w domu.
    I chyba teraz też tak będzie.
    Jak sobie pomyslę, że o 19 trzeba wyjśc i co najmniej do drugiej, trzeciej w nocy ślęczeć za stołem to mam dreszcze zgrozy. Brrrr....

    Chyba się robię aspołeczna.

    Poza tym tak jak pisałam 19 grudnia mamy wesele, potem święta, imieniny mojego taty obchodzone hucznie.
    Za dużo imprez jak na jedną Wacię.

    ivf-ivf, Bozia3, BISCA, Reni, kapturnica, Elfik, Dziobak, Simba, satori, nick nieaktualny, megan8, Mimbla, iwcia77, efcia, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Dziekuje, ze pytasz. Ciesze sie, ze to juz :) istaram sie byc kwiatem lotosu na spokojnej tafli jeziora. Taaaa
    :-D Cieszę się

    BISCA lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, podjelas decyzje o 3 konsultacji ?
    Jak sie czujesz ?

    ania.g, iwcia77 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Kometa, umknelo mi to. Wspolczuje
    no bo pisała o tym na FB....mylące jest teraz to bardzo, bo się gubią informacje....

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, BISCA, paszczakin, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Ania, podjelas decyzje o 3 konsultacji ?
    Jak sie czujesz ?

    Podłaczam się do pytania.

    BISCA, ania.g lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa, powodzenia i szybkich decyzji w klinice.

    Wyrazy współczucia dla męża, my też mieliśmy niedawno pogrzeb :-(

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    A my po iluś tam latach sylwestrowych szaleństw (bale, kuligi, fajerwerki, wracanie nad ranem z pieśnią na ustach), ostatnie dwa spędziliśmy w domu.
    I chyba teraz też tak będzie.
    Jak sobie pomyslę, że o 19 trzeba wyjśc i co najmniej do drugiej, trzeciej w nocy ślęczeć za stołem to mam dreszcze zgrozy. Brrrr....

    Chyba się robię aspołeczna.

    Poza tym tak jak pisałam 19 grudnia mamy wesele, potem święta, imieniny mojego taty obchodzone hucznie.
    Za dużo imprez jak na jedną Wacię.
    może nie tyle aspołeczna, co zwyczajny SKS...;)

    BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Pytasz o badania prenatalne te za friko? Obydwa są bardzo dokładne - pierwsze między 11-14 tygodniem - to badanie USG (ale dokładnie przebadali mnie ze wszystkimi możliwymi pomiarami główek, nóżek i innych członków ;)) plus w tym samym dniu robią Ci test PAPP-A z krwi (wypełniasz też taką dłuugaśną ankietę - wywiad). Wynik dostajesz jeden - jako połączenie testu z krwi i USG i tam masz wtedy podane stosunki ryzyka chorób (ja np. ZD miałam 1:750, reszty nie pamiętam. Hera ma dziecko z ZD - u niej wyszło 1:300).
    Drudie badanie - to tylko USG - ale znów bardzo długo i dokładnie - ja obydwa robiłam w Szpitalu Uniwersyteckim - dodatkowo więc byli obecni studenci, którzy się na mnie uczyli - więc to trwało chyba z godzinę - ale ja się cieszyłam- bo omawiali każdy szczegół).

    Dzięki Bozia, właśnie to takie szczegóły mi chodziło :)
    Ja się tylko zastanawiam czy chodząc do prywatnego gina będę mogła iść np. do rodzinnego i poprosić o skierowanie na te badania z NFZ

    Bozia3 lubi tę wiadomość

‹‹ 12332 12333 12334 12335 12336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ