Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Nawet nie chodzi o to. Ale jakos sobie nie wyobrazam, ze jade na wakacje z walizka pelna pieluch!! Bo dziecie zuzyje 5 dziennie do plywania + 3 zwykle, to przez 7 dni daje nam 46 kartonow pieluch ;)
    wloszki susza huggisy na sloncu :)- sama widzialam..no jakas oszczednosc to jest poki kupy niie zrobi :D ;D, czy na teneryfie nie ma sklepow? tam tez pewnie kupisz huggisy do plywania :)dla porownania u mnie 20 huggisow do plywania kosztuje 10 euro. a w norge?

    Dziobak, Alis lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla- oczekuje wiec mimblatka na swieta :) kciuki zaciskam <3

    Mimbla, malgos741, Mega, pierwiastka, BISCA, satori, paszczakin lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Nie wiem, gdzie lecicie, ale twój kraj do najtańszych nie należy, więc chyba nie powinno być tak źle. Poza tym w każdej większej wsi jest zazwyczaj jakiś supermarket, jeśli tylko będzie wieś przy hotelu. Wzięłabym może te do pływania, a zwykłe powinno się dać praktycznie wszędzie kupić.
    Lecimy na Teneryfe, a pieluchy w No sa wlasnie dosc tanie, bo sa dotowane. Nie wiem jak w Hiszpanii i nie wiem jak na wyspie.
    W No Huggiesy swimmersy kosztuja 12 zet ( 12 sztuk w paczce ), Pampersy zwykle ( rozmiar 4 i 5) 86 sztuk ok. 40 zet, co czwarta paczka jest gratis. Wolalabym nie kupowac za wiele na miejscu, ale jechac z pieluchami za granice?

    iwcia77, Alis, moremi lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuje w De Huggiesy za nie Cale 6 euro ,ale widze ze u Italiancow drogo :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 23:04

    iwcia77, Dziobak, moremi lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzibak wez dwie paczki z soba przeciez one nie zakmuja duzo miejsca ,widze ze Cie dopadla sraczka przed wyjazdowa ;-)

    iwcia77, Dziobak, BISCA, efcia, Bozia3, Mimbla, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja Hela sie dzisiaj uwiezila miedzy rura od ogrzewania a sciana ,glowe tam wsadzila .Dobrze ze moj byl w domu i z calej sily pociagna rure a ja Helke :-) ale i tak ma skore zdarta na czoleiguza ,a ryczala w nieboglosy ,mam nadzieje ze tam juz nie wejdzie :-)

    Dziobak, Mimbla, szeptu, moremi, pierwiastka, BISCA, satori, paszczakin, efcia, caffe, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Ja kupuje w De Huggiesy za nie Cale 6 euro ,ale widze ze u Italiancow drogo :-)
    bo u nas zawsze wszystko najdrozsze :( jak ja widze te same produkty w dm za pol ceny to mnie jasny szlaG ( Moreslawo ! czy widzisz?) trafia !

    anna maria, malgos741, moremi, BISCA, satori, efcia, Simba, Mega lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzi i nie grzmi ;-)
    iwcia77 wrote:
    bo u nas zawsze wszystko najdrozsze :( jak ja widze te same produkty w dm za pol ceny to mnie jasny szlaG ( Moreslawo ! czy widzisz?) trafia !

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Dzibak wez dwie paczki z soba przeciez one nie zakmuja duzo miejsca ,widze ze Cie dopadla sraczka przed wyjazdowa ;-)
    Bez kitu, dopadla mnie. Bo ja tak sie jaram tym wyjazdem, jalbysmy jechali z duzym dzieckiem. Teraz czytam sobie jakies blogi o podrozowaniu z maluchem i uswiadamiam sobie, ze ja bede trzymac Adasia w samolocie na swoich kolanach ponad 5,5 godz. Do Gdanska w 1 strone bylo ciezko ( w 2 spal ) a lecielismy tylko godzine i 20 min... O reszcie atrakcji nie wspomne. A jak jesc nie bedzie w hotelu, bo zupki pomidorowej nie bedzie? A jak woda w basenie bedzie miala duzo chloru, a on alergik?
    Sraczka na zakrecie...

    anna maria, Mimbla, moremi, ivf-ivf, Aasiula, BISCA, efcia, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziobak - a jak ci sie huggisy skoncza to worek nylonowy adasia przewiazesz najwyzej ;D

    anna maria, Dziobak, efcia lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Bez kitu, dopadla mnie. Bo ja tak sie jaram tym wyjazdem, jalbysmy jechali z duzym dzieckiem. Teraz czytam sobie jakies blogi o podrozowaniu z maluchem i uswiadamiam sobie, ze ja bede trzymac Adasia w samolocie na swoich kolanach ponad 5,5 godz. Do Gdanska w 1 strone bylo ciezko ( w 2 spal ) a lecielismy tylko godzine i 20 min... O reszcie atrakcji nie wspomne. A jak jesc nie bedzie w hotelu, bo zupki pomidorowej nie bedzie? A jak woda w basenie bedzie miala duzo chloru, a on alergik?
    Sraczka na zakrecie...
    o w morde! to rzeczywiscie wez sie zorientuj co masz obok hotelu??? jak masz apteke to sloiczki dostaniesz..i huggisy tez ;D

    a w samolocie to przeciez chodzic wolno ...

    jeny ja tez teraz lece z mlodym - wenecja- berlin , berlin - gdansk

    problem mam w berlinie bo jak mi spacerowki nie wydadza to jestem udupiona. mam 5 h czekania na nastepny samolot i bez spacerowki slabo to widze :(

    anna maria, Dziobak, efcia lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Bez kitu, dopadla mnie. Bo ja tak sie jaram tym wyjazdem, jalbysmy jechali z duzym dzieckiem. Teraz czytam sobie jakies blogi o podrozowaniu z maluchem i uswiadamiam sobie, ze ja bede trzymac Adasia w samolocie na swoich kolanach ponad 5,5 godz. Do Gdanska w 1 strone bylo ciezko ( w 2 spal ) a lecielismy tylko godzine i 20 min... O reszcie atrakcji nie wspomne. A jak jesc nie bedzie w hotelu, bo zupki pomidorowej nie bedzie? A jak woda w basenie bedzie miala duzo chloru, a on alergik?
    Sraczka na zakrecie...
    nie dziwie Ci sie ,moj syn jak lecial z Poznania do DE (1,5 h) z malym (byl w tedy w wieku Adama) to tak Kopal w siedzenie babie przed nimi ze ta caly czas uwage im zwracala :-) moj Michal powiedzial to bylo ostatni raz jak leciale z dzieciakiem :-)

    Dziobak, moremi, efcia lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze mieszkam daleko od Berlina bo bym Ci naprzeciw wyszla z jakos sportka :-)
    iwcia77 wrote:
    o w morde! to rzeczywiscie wez sie zorientuj co masz obok hotelu??? jak masz apteke to sloiczki dostaniesz..i huggisy tez ;D

    a w samolocie to przeciez chodzic wolno ...

    jeny ja tez teraz lece z mlodym - wenecja- berlin , berlin - gdansk

    problem mam w berlinie bo jak mi spacerowki nie wydadza to jestem udupiona. mam 5 h czekania na nastepny samolot i bez spacerowki slabo to widze :(

    iwcia77, efcia, Bozia3 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    problem mam w berlinie bo jak mi spacerowki nie wydadza to jestem udupiona. mam 5 h czekania na nastepny samolot i bez spacerowki slabo to widze :(
    Puscisz do na podloge i bedzie ganial. A jak sie zmeczy, to padnie na twoich kolanach i bedzie spal. ;)

    iwcia77, anna maria, moremi, BISCA, efcia, megan8 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Szkoda ze mieszkam daleko od Berlina bo bym Ci naprzeciw wyszla z jakos sportka :-)
    moglabys se wycieczke zrobic do berlina- na pewno Helka lotniska nie widziala ;D

    anna maria, efcia, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mozesz sie w Dortmudzie przesiasc :-) to bym byla na 100

    iwcia77, efcia, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Puscisz do na podloge i bedzie ganial. A jak sie zmeczy, to padnie na twoich kolanach i bedzie spal. ;)
    wez mnie nie dobijaj - ide pisac maila do tych co mi bilet sprzedali - czy w berlinie mi dadza wozek? czy dopiero w gdansku? :-O

    anna maria, Dziobak, efcia lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc ,bety mnie wzywaja :-) ,,,

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    A nie mozesz sie w Dortmudzie przesiasc :-) to bym byla na 100
    jak bede w Kolonii to dam ci cynk :) tylko ty bedziesz musiala sie bujnac . bo mi ciotka merca nie pozyczy ;D

    pierwiastka, efcia lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra- wystosowalam maila i moge isc spac :) dobranoc baby

    moremi, efcia lubią tę wiadomość

‹‹ 12571 12572 12573 12574 12575 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ