Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga bede sie madrzyc.

    Nie moge pojac, no nie moge. Jak dorosly facet, ktory ogarnia swoja prace, obowiazki, wszystkie chlopskie sprawy ( jakze wazne) nie potrafi dziecku porzadnie obiadu podac lub dupy umyc.

    Mam dwa pomysly.
    1. Teoria "Nie umiem wbic gwozdza", ktora stosuja kobiety
    2. Oni wykorzystuja fakt, nam przeogromnie mocno na sercu lezy dobro dziecka

    Mojego ojca w ogole nie interesowaly przyziemne sprawy domowe. Dawal kase i czul sie rozgrzeszony. Dam sobie reke uciac, ze nie wie ile z siostra mamy lat

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, ComeToMeBaby, Mimbla, Elfik, Bozia3, ania.g lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pieeeeekny skok lh. Kreska az krzyczy.

    Kiedy najlepiej seks? Dzis, jutro. Pojutrze? Czy codziennie??

    moremi, nick nieaktualny, iwcia77, BISCA, ComeToMeBaby, efcia, Mimbla, pierwiastka, nick nieaktualny, malgos741, Elfik lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Mam pieeeeekny skok lh. Kreska az krzyczy.

    Kiedy najlepiej seks? Dzis, jutro. Pojutrze? Czy codziennie??
    Dwa razy dziennie :-)

    nick nieaktualny, Magdala, BISCA, ComeToMeBaby, efcia, Mimbla, pierwiastka, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam z tureckiej knajpy. Przyjechalismy z Waciakiem odreagować. Jest dobrze. :-)

    ivf-ivf, Magdala, beates, caffe, gretka, nick nieaktualny, BISCA, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, efcia, Dziobak, Mimbla, pierwiastka, anna maria, Elfik, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Dwa razy dziennie :-)

    Do pojutrz slepaki zostana w worku.
    Przeciez ovu moze byc nawet pojutrze.

    Ale jak moja komorka dycha tylko 6 godzin to nie ma to tamto. Wybredna moze i na swiezynki czeka.

    nick nieaktualny, iwcia77, ComeToMeBaby, moremi, efcia, Mega lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i testy Facelle jak dla mnie sa najczulsze. Z Rossmana.

    iwcia77, moremi, efcia, malgos741 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Pozdrawiam z tureckiej knajpy. Przyjechalismy z Waciakiem odreagować. Jest dobrze. :-)

    Smacznego :)

    iwcia77, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Mam pieeeeekny skok lh. Kreska az krzyczy.

    Kiedy najlepiej seks? Dzis, jutro. Pojutrze? Czy codziennie??


    Codziennie. Moj M teraz z tęsknotą wspomina te czasy gdy wołałam " chodź stary , robota czeka " :)
    Teraz ni ma seksa

    iwcia77, BISCA, Magdala, moremi, nick nieaktualny, efcia, Mimbla, pierwiastka, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Mam pieeeeekny skok lh. Kreska az krzyczy.

    Kiedy najlepiej seks? Dzis, jutro. Pojutrze? Czy codziennie??
    szybko!

    Magdala, ComeToMeBaby, moremi, efcia, pierwiastka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates, to juz 15-ty tydzien !
    Zazdroczcze ;)

    moremi, beates, efcia, malgos741 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witalam sie juz dzisiaj ?

    W razie czego, dobry wieczor :)

    moremi, iwcia77, efcia, Dziobak, nick nieaktualny, Mimbla, pierwiastka, nick nieaktualny, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do urlopu (22/12) mam w pracy ostra jazde
    Spotkania, raporty, spotkania, oferty. Camy czas w trasie i wszystko szybko. Lubie swoja prace ale nie w tym tempie ;)

    Wieczorem idziemy na zebranie do szkoly syna chuopa. Po raz pierwszy. Bardzo sie sie ciesze, ze mnie poprosil, zebym z nim poszla :)
    Ciekawa jestem, czy sie dowiemy czegos ciekawego ;)

    moremi, iwcia77, nick nieaktualny, Magdala, beates, ComeToMeBaby, efcia, Dziobak, Mimbla, pierwiastka, caffe, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaptur, wspolczuje ujowego samopoczucia.
    Nie staram sie rozumiec, wspieram.

    Swoja droga, "ten stan" Cie trzyma juz kilka tygodni. Myslalas o konsultacji ze specjalista ? Albo sciagnac meza wczesniej i na dluzej ?

    W kazdym razie, trzymaj sie !

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Magdala, efcia, Mimbla lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    szybko!

    Pod reka tylko nieletni. :-)
    Zupe ugotowal. Jak gotowal wyszlam z kuchni...
    Zjadlam, bo jak nie zjesc jak z serca robil.
    Taki jakby rosol z plywajaca w nim cebula, kawalkami makaronu, zielonym groszkiem i mortadela. O.o
    A drugie danie ma byc lekkie bo przeciez juz sie najedlismy starterem.

    A co Wacia je u Turka ciekawam?

    moremi, iwcia77, nick nieaktualny, caffe, malgos741, paszczakin lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia <3 <3 <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm hmmm hmmm
    cuda na kiju. zaledwie po dwóch dawkach menopuru chyba zakończę @ w 3cim dniu cyklu... Zajebjoza! :) podoba mnie się to.

    gretka, iwcia77, efcia, Mimbla, malgos741 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młody właśnie zaliczył nowy smaczek ;-) Nasikal sobie na twarz i się rozplakal :-)

    iwcia77, nick nieaktualny, BISCA, ComeToMeBaby, Natka_79, efcia, kapturnica, Dziobak, moremi, Mimbla, pierwiastka, caffe, Reni, malgos741, Elfik, paszczakin, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Pod reka tylko nieletni. :-)
    Zupe ugotowal. Jak gotowal wyszlam z kuchni...
    Zjadlam, bo jak nie zjesc jak z serca robil.
    Taki jakby rosol z plywajaca w nim cebula, kawalkami makaronu, zielonym groszkiem i mortadela. O.o
    A drugie danie ma byc lekkie bo przeciez juz sie najedlismy starterem.

    A co Wacia je u Turka ciekawam?
    kebaba pewnie :D

    Magdala, efcia lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Młody właśnie zaliczył nowy smaczek ;-) Nasikal sobie na twarz i się rozplakal :-)
    hahahahah padlam , dobry jest! nam sie nie zdarzylo nigdy :D

    ComeToMeBaby, efcia, Mega lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tych waszych dzisiejszych "rozterkach" dochodze do wniosku, ze taki krotki macierzynski jak tu (4 miesiace) ma tez swoje zalety.

    Szybko wraca sie do pracy, miedzy ludzi. Dziecko pod opieka specjalistow a wieczorem z utesknieniem wracamy do malucha i domowych obowiazkow.

    Takie tam przemyslenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 18:15

    ivf-ivf, ComeToMeBaby, Magdala, iwcia77, beates, efcia, moremi, Mimbla, pierwiastka, malgos741 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
‹‹ 12599 12600 12601 12602 12603 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ