Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Àle znajac zycie i moje szczescie w tej dziedzinie, to za prosty scenaruisz...
    masz rozpisane badania do zrobienia?
    zrobisz, przeanalizujesz (uwaga: z lekarzem :P ), przystąpisz do działania - ma się udać! :)

    BISCA, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    taki boss to ja rozumiem....super i takie miejsce pracy powinien mieć każdy...:)
    jeszcze ją musimy zapytać czy każe im przychodzić do pracy jak są zasmarkani :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś wkurzyli w pracy. Siedzę sobie po godzinach ( pracuje do 15) i przychodzi do mnie szefowa i pyta, czemu nie jestem na zebraniu. Zanim wyjaśniłem o co cho, to zdążyła mnie opierdolic. No co za czasy!
    Musi panie zwolnienie jakieś wezmę...

    BISCA, moremi, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    A mnie dziś wkurzyli w pracy. Siedzę sobie po godzinach ( pracuje do 15) i przychodzi do mnie szefowa i pyta, czemu nie jestem na zebraniu. Zanim wyjaśniłem o co cho, to zdążyła mnie opierdolic. No co za czasy!
    Musi panie zwolnienie jakieś wezmę...


    No pewnie! Nie będzie Norweg pluł nam w twarz! ;-)

    Idź odpoczniesz przed Kanarami :-)

    Dziobak, BISCA, moremi, Mega, Mimbla, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    masz rozpisane badania do zrobienia?
    zrobisz, przeanalizujesz (uwaga: z lekarzem :P ), przystąpisz do działania - ma się udać! :)


    Kometa nie podgryzaj koleżanek ;-)

    ComeToMeBaby, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    No pewnie! Nie będzie Norweg pluł nam w twarz! ;-)

    Idź odpoczniesz przed Kanarami :-)
    No! Bo jeszcze całe 3 dni muszę pracować! Bez jaj, zmęczona na wyjazd pojadę??

    ivf-ivf, BISCA, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Kometa nie podgryzaj koleżanek ;-)
    taka natura...:)

    ComeToMeBaby, ivf-ivf lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    jeszcze ją musimy zapytać czy każe im przychodzić do pracy jak są zasmarkani :)

    Się mi przypomniało jak razu pewnego przechodziłam infekcję. Leki jakieś tam miałam ale do pracy trzeba było chodzić bo akurat czas egzaminów wypadł a zmiana składu komisji to strasznie dużo roboty. Po ostatnim dniu egzaminów, (posadzili mnie już z tyłu żeby nie straszyć uczniów- praktycznie nic z tego nie pamiętam), pojechałam prosto do lekarza. Tam elegancko zemdlałam. W Ekg wyszedł stan przedzawałowy a ja po raz pierwszy w zyciu zdałam sobie sprawę, że mogę umrzeć.

    Nigdy więcej nie narażę własnego zdrowia przez pracę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 17:02

    ComeToMeBaby, ivf-ivf, gretka, BISCA, moremi, beates, kapturnica, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    A mnie dziś wkurzyli w pracy. Siedzę sobie po godzinach ( pracuje do 15) i przychodzi do mnie szefowa i pyta, czemu nie jestem na zebraniu. Zanim wyjaśniłem o co cho, to zdążyła mnie opierdolic. No co za czasy!
    Musi panie zwolnienie jakieś wezmę...
    musiała Cię mocno wkurzyć - może nawet obudziła Twój testosteron....bo piszesz o sobie w formie męskiej...;)

    ivf-ivf, BISCA, Mimbla, caffe, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    taka natura...:)
    Langue31.gif
    natury nie oszuuuuuukasz

    ivf-ivf, BISCA, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacia- zgadzam się.

    ivf-ivf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    musiała Cię mocno wkurzyć - może nawet obudziła Twój testosteron....bo piszesz o sobie w formie męskiej...;)
    No widzisz?? I jeszcze przez tą robotę włosy mi na klacie wzrosną!! Ja pierdziu, muszę wyczilałtowac!

    Bozia3, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    No widzisz?? I jeszcze przez tą robotę włosy mi na klacie wzrosną!! Ja pierdziu, muszę wyczilałtowac!


    Na klacie to jeszcze a broda? Łysieć jeszcze zaczniesz od testosteronu...

    BISCA, Bozia3, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    masz rozpisane badania do zrobienia?
    zrobisz, przeanalizujesz (uwaga: z lekarzem :P ), przystąpisz do działania - ma się udać! :)

    Nie mam jeszcze. To znaczy mam wszystkie badanie podstawowe jak przed IVF: hormony, morfologie, wirusy, cytologie, nasianie i po pierszym poronieniu kariotypy. Wszystkie badanie OK.
    Mysle, ze teraz skieruja badania w kierunku krzepliwosci a jesli to nic nie wykaze, to po transferze zaplnuejmy histeroskopie i pojde w rece specjalisty od NK (ta sama klinika)
    Tak bym chciala rzucic okiem w przyszlosc i wiedziec, kiedy zajde w ta szczesliwa ciaze :)

    ComeToMeBaby, moremi, Dziobak, iwcia77 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Tak bym chciala rzucic okiem w przyszlosc i wiedziec, kiedy zajde w ta szczesliwa ciaze :)
    E tam... Jak ja rzuciłam i mi wróżka powiedziała że w sierpniu będę w ciąży to zapomniała dodać w którym roku... więc wiesz ;)

    moremi, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    komunikat:
    cycki mnie bolą. 29icon_woot.gif

    koniec komunikatu.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    komunikat:
    cycki mnie bolą. 29icon_woot.gif

    koniec komunikatu.


    Już w ciąży jestes? :-)

    Pewnie od szprycowanka hormonalnego te bóle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 18:39

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja cię.... forum umarło...
    kaplan.gif

    wszystkie w kuchni??? :)

    malgos741, nick nieaktualny, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wieczór ja zgubiłam dowód rejestracyjny, żesz kurna...

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja mam swoją zasadę - przede wszystkim nie idę do pierwszego lepszego lekarza...przyglądam się im, czytam opinie w necie, pytam znajomych....jak już wybiorę ( jak na razie hehe nie potrzebuję wielu specjalistów ) trzymam się ich i ufam im. Bardzo ufam swojej gince, bardzo ufam pediatrze, która prowadzi również moje drugie dziecko....
    Nie widzę powodów, dla których miałabym podważać jej zalecenia co do rodzaju szczepień i daty.. i naprawdę nie skupiam się na tym - co dziś szczepimy a co jutro...od tego mam ją i ona tym kieruje...
    Szczerze mówiąc dla mnie osobiście bardziej niebezpieczne są domorosłe znawczynie ulotek, leków i objawów, które próbują ustawiać swoich lekarzy...bo się naczytały u wujka google i mądrzejsze od wszystkich.....wprowadzają zamęt i niezdrową atmosferę podszytą brakiem zaufania do własnego lekarza oraz nieracjonalnym lękiem, który w sobie noszą....tyle w temacie...

    Dobrze, że możesz wybierać z tych najlepszych specjalistów, w małych miastach nie ma takiej możliwości. Ja tam się skupiam na wszystkim co dotyczy mojego dziecka, mów mi: niebezpieczna domorosła znawczyni ulotek, leków i objawów ;)

    ComeToMeBaby, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
‹‹ 12645 12646 12647 12648 12649 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ