Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Elfik, chcę zobaczyć zdjęcie Iwo - po tym opisie fałdek musisz koniecznie wkleić!

    przeguby udokumentuje osobno:)

    a to mój grubasek, jak zawsze w dobrym humorze, pod warunkiem, że nie leży sam ;)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe0af50693cc.jpg

    a jak tak czasem na mnie patrzy, to się obawiam chwili kiedy zacznie mówić...
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a4333b95f7e2.jpg

    sandra80, Simba, Bozia3, ivf-ivf, nick nieaktualny, beates, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, anna maria, iwcia77, Aasiula, Mega, ania.g, ComeToMeBaby, Magdala, BISCA, caffe, Dziobak, gretka, Niuta, Alis, malgos741, paszczakin, megan8, Reni, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Nie ma wyjścia. Jeśli nie da się zrobić razem (rodzice i teściowie), to u mnie jest na zmianę, raz u jednych raz u drugich.
    W pierwszym roku pamiętam chcieliśmy żeby nikt nie był pokrzywdzony, więc trochę u jednych, trochę u drugich siedzieliśmy. Maaaammmmo, co za gonitwa - nigdy w życiu więcej!
    no my tak gonimy.....z jednej strony super - bo bezkarnie mogę wpieprzać cały dzień...no a z drugiej trochę ciężko na żołądku...:) u jednych mamy o 15.00, u drugich o 19.00...:)

    Elfik, moremi, iwcia77, BISCA, efcia lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik bombowy jest!!! :) I kogos mi przypomina :)

    Elfik, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, efcia lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elfik cudny jest...:) charakterny....:)

    Simba, ivf-ivf, iwcia77, Mega, efcia lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik spojrzenie ma iście prezesowskie, no łatwo nie będzie ;)

    iwcia77, Mega, efcia lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    niestety nie ma...podobnie jak w LIDLU...;)
    Boziu ufam Tobie ;) :)

    ivf-ivf, Bozia3, Elfik, Mimbla, iwcia77, Mega, ComeToMeBaby, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    no my tak gonimy.....z jednej strony super - bo bezkarnie mogę wpieprzać cały dzień...no a z drugiej trochę ciężko na żołądku...:) u jednych mamy o 15.00, u drugich o 19.00...:)

    Jesli Wam to pasuje, to najważniejsze:)
    Ja miałam niedosyt bo ani z jednymi ani z drugimi nie można było dłużej posiedzieć. Także od następnego roku było juz na zmianę

    Elfik lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, cudnego masz synka, wypasiony ;-)

    nick nieaktualny, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, faktycznie będzie zdecydowanym facetem :)

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Elfik bombowy jest!!! :) I kogos mi przypomina :)

    ciasteczkowego potwora? ;)

    Simba, iwcia77, Mega, BISCA, efcia lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik -Ivo cudny <3. I taki juz duzy w porównaniu z tym zdjęciem w stopce.

    Witam !

    iwcia77, Mega, BISCA lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    elfik cudny jest...:) charakterny....:)

    no własnie tak mi się wydaje, że mój z Twoim to by pewnie niejeden plac zabaw rozmontowali...cały czas z tymi anielskimi spojrzeniami..:))))))))

    iwcia77, Mega, Bozia3, efcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Elfik bombowy jest!!! :) I kogos mi przypomina :)
    Mały Kalisz, nie?
    To już wiem kto jest żona Elfi XD

    moremi, iwcia77, Mega, gretka lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Elfik spojrzenie ma iście prezesowskie, no łatwo nie będzie ;)

    nasza firma rodzinna upadnie.. to już będzie czwarty prezes, tylko robić nie ma komu..;)

    nick nieaktualny, sandra80, iwcia77, Mega, BISCA, Dziobak, Bozia3, efcia lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Elfik, cudnego masz synka, wypasiony ;-)

    Prawde rzeczesz..na bogato go zrobiliśmy ;)
    :)))))))))))))

    nick nieaktualny, Simba, ivf-ivf, moremi, iwcia77, Mega, efcia lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja chyba zapomnialam moja adoracje do Kajtka wyrazic rowniez <3

    Elfik, moremi, iwcia77, Bozia3 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Elfik, faktycznie będzie zdecydowanym facetem :)

    w sumie to na razie jest samą słodyczą i nie marudzi dopóki jest cyc pod ręką.
    no to racja - facet :)

    ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, beates, iwcia77, kapturnica, Mega, BISCA, Bozia3, efcia lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Mały Kalisz, nie?
    To już wiem kto jest żona Elfi XD

    no i się wydało...

    a serio serio, jak Kalisz brał udział w Kawie na ławę to się okazało, że to inteligentny facet z fajnym poczuciem humoru :)
    ale ja chyba dla niego bym była za stara..;)

    nick nieaktualny, moremi, Simba, iwcia77, Mega, gretka, Bozia3, efcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Czy gdzieś można kupić bluzki do karmienia w takim fasonie jak w HM? Tylko żeby kolory były inne?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety , Simba oni za chwilę roczek będą mieli.
    Alez to przeleciało

    Elfik, Mega, BISCA, efcia lubią tę wiadomość

‹‹ 12651 12652 12653 12654 12655 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ