Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie piekne zdjecie szczesliwej rodziny :)

    nick nieaktualny, anna maria lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie, ślicznie wyglądacie <3

    anna maria lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Witam ostatnio slodki dołek:-)

    Iwo - sliczny klusek - lubie!
    Twixy "Stare" widzialam ale te nowych Rolexow nigdy - Simbo popraw sie bo ilez moge zachwycac sie niemowlakami.
    Dorbi - musisz zmienic kanape na wieksza:-) Najstarszy syn cala mala, sredni - tata, Adasko - nie wiem, ale sliczny.
    Morek - jak Twoj Ignas? Moze szybka prezentacja?
    Hi, hi, mamy jeszcze kanapę trójkę, fotel i podnóżek. Obicia do wymiany, bo to Ikeowy Ektorp jest, bawełniane obicia wytrzymują kilka lat tylko, mimo prania :-)

    SolarPolar, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie swietne Foto ,a starszy syn to juz ma pewnie powodzenie u dziewczyn :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam farta :) wchodzę na ovu a tym razem zdjęcie Dorbie z rodziną :) Pięknie razem wyglądacie <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Hej!
    Czy gdzieś można kupić bluzki do karmienia w takim fasonie jak w HM? Tylko żeby kolory były inne?
    Nigdzie... A w HM są 3 warianty kolorów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Nigdzie... A w HM są 3 warianty kolorów.
    Same szare, granatowe, czarne i w paski marynarskie, chyba mam dośc tych kolorów

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Same szare, granatowe, czarne i w paski marynarskie, chyba mam dośc tych kolorów
    Jeszcze był różowy w zestawie z szarym w białe paski. Ale gatunkowo wygrywają.

    nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Hi, hi, mamy jeszcze kanapę trójkę, fotel i podnóżek. Obicia do wymiany, bo to Ikeowy Ektorp jest, bawełniane obicia wytrzymują kilka lat tylko, mimo prania :-)
    E to spoko, mozesz jeszcze jakas Helenke urodzic.

    nick nieaktualny, moremi, gretka, ComeToMeBaby, Mimbla, BISCA lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Nigdzie... A w HM są 3 warianty kolorów.
    I w mathercare.

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Hi, hi, mamy jeszcze kanapę trójkę, fotel i podnóżek. Obicia do wymiany, bo to Ikeowy Ektorp jest, bawełniane obicia wytrzymują kilka lat tylko, mimo prania :-)
    My tez se kupilismy dwojke i trojke ektorpa bezowe i chcemy kupic jeszcze jakies w innym kolorze na wymiane :-)
    Waszej fotki nie widzialam

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    I w mathercare.
    Ale ceny są jak za suknie tkanka złotem, a nie jak za koszulkę z dziura na cyca. ;-)

    Mega, SolarPolar, nick nieaktualny, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Same szare, granatowe, czarne i w paski marynarskie, chyba mam dośc tych kolorów
    szwagierka w bonprix kupowała na poprzednią ciążę i karmienie i całkiem fajne te ciuszki mieli, ale nie wiem jak z cenami

    bry wieczorem

    nick nieaktualny, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeej i Dorbie tez przegapiłam.

    Misiek, robilam dzisiaj mlodemu sesję, ale jak go w Mikołaja przebrałam, to zasnął O.o

    Mega, kapturnica, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, SolarPolar, nick nieaktualny, malgos741, BISCA, Simba, efcia, Elfik lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Kisiel Przyjaciółka
    Postów: 72 713

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczór bry :)

    Choinki nam się już skończyły :)
    Jupi

    Dziś krócej pracowaliśmy ale żeby nie było za wesoło od jutra dalej maraton
    Teraz robie stroiki

    O coś takiego
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e29c1b1ff2f5.jpg

    anna maria, pierwiastka, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, moremi, SolarPolar, beates, Dziobak, Mega, Mimbla, gretka, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, malgos741, BISCA, caffe, Simba, sandra80, Bozia3, efcia, Elfik, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kisiel jestes a juz sie balam ze cie choinka jakas przydusila :-)
    Kisiel wrote:
    Wieczór bry :)

    Choinki nam się już skończyły :)
    Jupi

    Dziś krócej pracowaliśmy ale żeby nie było za wesoło od jutra dalej maraton
    Teraz robie stroiki

    O coś takiego
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e29c1b1ff2f5.jpg

    Kisiel, ComeToMeBaby, Mega, ania.g, nick nieaktualny, efcia, Elfik lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadrobiłam z grubsza ale żadne zdjęcia mi się nie wyświetliły, musi być jakiś chochlik ;)

    u nas ostatnie 5 dni roboczych i wszyscy dostają kociokwiku więc jak nigdy odliczam do poniedziałku :D

    piernik upiekłam ale przełożę jutro dopiero i niech dojrzewa dalej, nalewke zlałam ale taka franca mocna wyszła że nawet chuop zawyrokował żeby rozcieńczyć bo za szybko pod stołem skoczymy o.O ale reszta w powijakach: lampki w pudełku, bombki potłukłam więc na zasłonach nie mam co przypiąć, prezentu mąż nie schował więc już też widziałam, lypa jednym słowem :D jedyne co mam świąteczne to choinkę naklejoną na szybie

    nie zmienia to faktu że kciuki i kegla zaciskam nieustająco acz niezmiennie i wspieram wszelkie starania, zdrowienia, wizyty, punkcje, transfery, kłucia i ogarnianie domów, dzieciów i chuopów

    ja odliczam 3-4 cykle z progesteronem z kontrolą u gina po 2gim cyklu a potem klinika, no chyba że wcześniej jakiś chleb z tej mąki wyjdzie ;)


    to chyba wszystko, dzienkuje za uwagę :)

    ComeToMeBaby, moremi, Dziobak, Mega, anna maria, gretka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Simba, Bozia3, efcia, gosia7122 lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Hej!
    Czy gdzieś można kupić bluzki do karmienia w takim fasonie jak w HM? Tylko żeby kolory były inne?

    kupowałam wszystko na allegro, tylko się potem okazało, że większość materiałów było bardzo podłej jakości (ale nie wszystkie).

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, też się spóźniłam na zdjęcia Elfa, ale przynajmniej Iwo wciąż dostępny :) Super minki!

    Elfik lubi tę wiadomość

    aY05p2.png
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    O, też się spóźniłam na zdjęcia Elfa, ale przynajmniej Iwo wciąż dostępny :) Super minki!
    hmmmm, zakładam okulary i wracam szukać zdjęć :D

    BISCA lubi tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
‹‹ 12655 12656 12657 12658 12659 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ