Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Melduję że byłam na becie. Upuściłam krwi.

    Wyniki mają być na 12:00 na emaila.

    We shall see.

    Póki co, idę sobie zrobić herbaty, położyć się z psem do łóżka i przemyśleć to wszystko.

    To będę zaglądać w pracy ...

    Mimbla lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    inaczej się przyjmuje te "niedogodności" jak się musiało o nie robić szpagaty na drążku i ściągać majtki u lekarzy tak często, że w zasadzie nie opłacało się ich nakładać z powrotem...;)
    Elfik, wyjdziesz za mnie? Prosze cie!

    Bozia3, moremi, BISCA, Elfik, iwcia77, Dziobak, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni coś dla Ciebie:

    http://noizz.pl/zwierzeta/maly-szop-zostal-uratowany-przez-rodzine-teraz-mysli-ze-jest-psem/tmhm81k

    Miłego dnia wszystkim :), wpadnę później (z wynikami)....
    Kometa trzymam kciuki, żeby dużo jajek było w tych pęcherzach.

    nick nieaktualny, pierwiastka, Simba, ComeToMeBaby, moremi, BISCA, Reni, Elfik lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki dziewczyny &&&&&&
    A Kajtek śpi tak koło 3 usnął porządnie.
    Ale będzie głodny!
    Kapcia ekspertko czemu on się nie śmieje...
    Gada tylko ciągle uaaa i eeaa. Kostkę tarmosi i miętoli. A śmieje się jakby się wstydził ;) rzuci uśmiechem i koniec. I strasznie się ślini,czy to zęby już? Czytasz jaki poradnik dzieciowy? Daj namiar na coś normalnego.
    Aaa co z jedzeniem? Jakiś sok z marchewki,jabłka? I kiedy? Nie chcę być h...nie matka

    Elfik, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Melduję że byłam na becie. Upuściłam krwi.

    Wyniki mają być na 12:00 na emaila.

    We shall see.

    Póki co, idę sobie zrobić herbaty, położyć się z psem do łóżka i przemyśleć to wszystko.
    Nie sikalas?

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry cieplo jest i slonecznie :-) milego dnia

    kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla - za betę! :-D

    Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Kciuki dziewczyny &&&&&&
    A Kajtek śpi tak koło 3 usnął porządnie.
    Ale będzie głodny!
    Kapcia ekspertko czemu on się nie śmieje...
    Gada tylko ciągle uaaa i eeaa. Kostkę tarmosi i miętoli. A śmieje się jakby się wstydził ;) rzuci uśmiechem i koniec. I strasznie się ślini,czy to zęby już? Czytasz jaki poradnik dzieciowy? Daj namiar na coś normalnego.
    Aaa co z jedzeniem? Jakiś sok z marchewki,jabłka? I kiedy? Nie chcę być h...nie matka
    Kajtek sie bedzie smial w glos jak do tego dojrzeje.Jedne dzieciory robia to wczesniej a inne pozniej.U nas pierwszy raz na glos rozesmial sie jak zaczelam sie wyglupiac z minami.No i poszlo i teraz chichra sie bardzo czesto.Doda;lam filmik na fb kiedys jak robi zaciesz przy dziubdzianiu(Renek :P ).Z tym,ze po takich akcjach walczymy z czkawka ;)
    Ślini sie bo nasze dzieci sa na etapie wzmozonej produkcji slinianek i nie bardzo sobie z tym radza.Równie dobrze moga to byc zeby.
    Co do jedzenia ,wiekszosc lekarzy zaleca przy KP wprowadzanie czegokolwiek najwczesniej w 5tym miesiacu i wg najnowszych danych powinno sie zaczac od glutenu i warzyw a potem owoce. Jesli dzieci na piersi przybieraja na wadze i ladnie rosna to po co tak wczesnie obciazac ich zoladki? Ja tez tak mysle i bede wprowadzac najwczesniej cokolwiek dopiero w 5tym miesiacu albo nawet po ;) Inaczej sie ma sprawa przy MM zalecaja wprowadzac po4tym miesiacu kaszki, kleiki .





    Poczytaj tu http://www.dzieciakizklasa.pl/rozszerzanie-diety-niemowalaka/#

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 09:33

    moremi, Elfik, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ovu szaleje przez ten letrozol. Tzn nie szaleje bo jej nie ma póki co. Czy wam też wydłużal cykle? Dopiero dziś mam śluz płodny. Łods de fak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 09:44

    moremi, Elfik lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Mimbla - za betę! :-D
    Jak tam Kometa?
    Kiedy idziesz spac?

    Bozia3, BISCA, Elfik, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Co do jedzenia ,wiekszosc lekarzy zaleca przy KP wprowadzanie czegokolwiek najwczesniej w 5tym miesiacu i wg najnowszych danych powinno sie zaczac od glutenu i warzyw a potem owoce. Jesli dzieci na piersi przybieraja na wadze i ladnie rosna to po co tak wczesnie obciazac ich zoladki?

    Myślę, że można wierzyć swemu dziecku - jak już podpatrzy, że inni coś jedzą i wyciąga łapki i koniecznie chce, wtedy można spróbować. I to i tak przecież jest do pomemłania w buzi i ćwiczenia koordynacji rączka buzia, a nie do jedzenia. Dla jednych to będzie trochę wcześniej, dla innych później...

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ciebie to akurat pytałam o ciuchy ciążowe :-P

    Bry :-)
    nie rozdawaj może na razie ciążowych...bo co to- za kilka miesięcy masz zamiar dla siebie kupować nowe? ;)

    Simba, BISCA, Elfik, iwcia77, ComeToMeBaby, beates lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O czesc Bozia :) Jak tam postepy domu w brzuskach? ;)

    moremi, Elfik, iwcia77, gretka lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole to gdzie jest Asiula? Tensknie

    BISCA, moremi, Elfik, iwcia77, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Myślę, że można wierzyć swemu dziecku - jak już podpatrzy, że inni coś jedzą i wyciąga łapki i koniecznie chce, wtedy można spróbować. I to i tak przecież jest do pomemłania w buzi i ćwiczenia koordynacji rączka buzia, a nie do jedzenia. Dla jednych to będzie trochę wcześniej, dla innych później...
    No a jak wyciagnie rece do kiełbasy to tez dasz pomemlac bo zawierzysz dziecku ? :)
    Nie mowimy tu o kilkumiesiecznym dziecku , ktoremu juz wolno podawac duzo rzeczy a o 3miesiecznych niemowletach.
    Napisalam co ja o tym sadze i co ja zrobie i jakie sa wytyczne przy karmieniu piersia.
    A kazdy robi co chce.Mozna przeciez paść dziecie i w 2gim miesiacu kaszkami, kleikami ,zupkami itd i nic mu nie bedzie. Pytanie tylko po co ? ;)

    ivf-ivf, moremi, Elfik, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No a jak wyciagnie rece do kiełbasy to tez dasz pomemlac bo zawierzysz dziecku ? :)
    Nie mowimy tu o kilkumiesiecznym dziecku , ktoremu juz wolno podawac duzo rzeczy a o 3miesiecznych niemowletach.
    Napisalam co ja o tym sadze i co ja zrobie i jakie sa wytyczne przy karmieniu piersia.
    A kazdy robi co chce.Mozna przeciez paść dziecie i w 2gim miesiacu kaszkami, kleikami ,zupkami itd i nic mu nie bedzie. Pytanie tylko po co ? ;)


    O bigosiku i boczusiu zapomniałaś ;-)

    Bry.

    kapturnica, moremi, Elfik, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    O bigosiku i boczusiu zapomniałaś ;-)

    Bry.
    Fak .Rzeczywiscie ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimbla...babo powodzenia!!!

    Simba, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia Kajtek jest piekny :) I jaki czarus na tym zdjeciu :D

    sandra80, Bozia3, Elfik, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    O bigosiku i boczusiu zapomniałaś ;-)

    Bry.
    Święta przed nami to eszcze se przypomni :-)

    kapturnica, Elfik lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
‹‹ 12685 12686 12687 12688 12689 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ