Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Iwcia, a możesz dać adres do
    Polski? Może dotrze na święta.

    Ania, popieram stanowisko Elfika. No goopia Ty! Masz leżeć i pachnieć. I dotrwać do stycznia w dwupaku.
    I tak samo Dorbie. Tak miało być i tyle. Nie ma już co zaprzatac sobie głowy.

    Dobra, to ja jeszcze z zapytaniem. Która spodziewa się chłopaka? Mam ciuchy na 50/56. I pomału pakuje ciuchy ciążowe rozmiar xs/s. Pomału, bo w niektórych jeszcze chodze.
    No Kometa, Gretka, Mimbla, Luna, Bisca, Reni?
    Parę ciuchow w rozmiarze m i unisex się znajdzie.
    No i część dla Magdali trzymam.
    o mamuniu! Ignacy do kolekcji dolaczy ! wielkie nieba- dziekowac :D <3 idem adresa pisac na privie i n fb :D

    moremi, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morek - tylko w 3 wresjach :D renifery tez ida z Mikolajem ;D

    Elfik lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    zawodnik w lewym rogu 12 kwietnia wazyl 6220 gr :)- wygrywa zatem zawodnik z prawego roga :) medal dla klopsa :D

    Idę się powiesić.
    A nie, bo dzieć z głodu padnie.. kto wyprodukuje tyle mleka co ja..;)

    Młody dostanie szlaban na cyca...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 01:11

    iwcia77, moremi, malgos741, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Idę się powiesić.
    A nie, bo dzieć z głodu padnie.. kto wyprodukuje tyle mleka co ja..;)

    Młody dostanie szlaban na cyca...
    Ale kto by potrafił odmówić?


    badz dumna matka z tlustym mlekiem w cycu :D masz super mleko! pozniej odczujesz to na kosciach i uzebieniu ale czego sie nie robi dla potomnych :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 00:14

    Elfik, BISCA, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    badz dumna matka z tlustym mlekiem w cycu :D masz super mleko! pozniej odczujesz to na kosciach i uzebieniu ale czego sie nie robi dla potomnych :D

    hihi, już czuję - włosy mi wypadają tak, że łatwo można mnie odnaleźć - podążaj za kłakami..
    całą wilgoć ze mnie wyciąga i pomarszczyłam się jak śliwka.

    Ale jakoś nie za bardzo się tym przejmuję.
    Nikomu źle nie życzę, ale każdy się powinien z rok o dziecia postarać.
    inaczej się przyjmuje te "niedogodności" jak się musiało o nie robić szpagaty na drążku i ściągać majtki u lekarzy tak często, że w zasadzie nie opłacało się ich nakładać z powrotem...;)

    iwcia77, moremi, BISCA, kapturnica, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, malgos741, Mimbla, Simba, nick nieaktualny, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek dzieć miesiąc przeżył, znaczy dobra matka jesteś!
    :)

    iwcia77, moremi, nick nieaktualny, beates, BISCA, kapturnica, ComeToMeBaby, Mimbla, Simba, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    hihi, już czuję - włosy mi wypadają tak, że łatwo można mnie odnaleźć - podążaj za kłakami..
    całą wilgoć ze mnie wyciąga i pomarszczyłam się jak śliwka.

    Ale jakoś nie za bardzo się tym przejmuję.
    Nikomu źle nie życzę, ale każdy się powinien z rok o dziecia postarać.
    inaczej się przyjmuje te "niedogodności" jak się musiało o nie robić szpagaty na drążku i ściągać majtki u lekarzy tak często, że w zasadzie nie opłacało się ich nakładać z powrotem...;)
    ano wiem o czym mowisz, co prawda ja nie musialam szpagatow robic ale zdrowie Ivo jest dla mnie priorytetem i swoje bym mu oddala bez slowa :).

    moremi, Elfik, BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Morek dzieć miesiąc przeżył, znaczy dobra matka jesteś!
    :)
    Zbyt daleko idące wnioski :-D

    Elfik, iwcia77, BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Zbyt daleko idące wnioski :-D

    hhehee
    mój małż zawsze powtarza - jesteś wystarczająco dobrą matką..
    coś w tym jest
    :)

    iwcia77, moremi, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi, też na warcie?

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    hhehee
    mój małż zawsze powtarza - jesteś wystarczająco dobrą matką..
    coś w tym jest
    :)
    dobrze , ze nie powiedzial , ze jestes wystarczajaca matka :D

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Moremi, też na warcie?
    no karmi to musi byc zwarta i gotowa :D

    moremi lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Zbyt daleko idące wnioski :-D
    i tu peklam ze smiechu :) ide spac :) dobranc:)

    moremi, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Moremi, też na warcie?
    Taaa... Księciuniu pospał, pojadł, a teraz będzie do trzeciej się bawił. Właśnie usmiecha się do mojej pachy. I guga.

    nick nieaktualny, BISCA, kapturnica, ComeToMeBaby, Mimbla, Simba, nick nieaktualny, Elfik, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Taaa... Księciuniu pospał, pojadł, a teraz będzie do trzeciej się bawił. Właśnie usmiecha się do mojej pachy. I guga.
    Moooorek śpisz? Moj tez dopiero niedawno padł. Jadł i jadł aż się bałam,że wszystko wyrzyga..a on dzielnie pojadł,beknął i zasnął. Uf,dobranoc....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 02:04

    moremi, BISCA, malgos741, Mimbla, Elfik, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Moooorek śpisz? Moj tez dopiero niedawno padł. Jadł i jadł aż się bałam,że wszystko wyrzyga..a on dzielnie pojadł,beknął i zasnął. Uf,dobranoc....
    Zazdroszczę. Mój marudzi.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Dorbie, nie rozpamiętuj tego. Położna głupia baba że tak powiedziała. Najważniejsze że Adaś jest cały i zdrowy <3
    A ja czekam aż Marcel się obudzi. Muszę mu woreczek założyć żeby złapać mocz do analizy a potem pojechać z nim do laboratorium i pobrać krew. Oj pewnie znów mi zwymiotuje ze zdenerwowania.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry !
    Juz piątek. Belly mim pisze ze 40 % ciązy za mną. Szok !
    Dziś wyruszamy do Pl. Cięzki dzień przede mną ( najpierw praca , potem podróz), ale za to pózniej 3 tygodnie laby :)
    Milego dnia dla wszystkich !

    ania.g, BISCA, kapturnica, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, moremi, malgos741, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, gretka, Elfik, iwcia77, Dziobak, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates, szczęśliwej podróży :)

    sandra80, iwcia77, beates lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.
    Wszystkim miłego dnia życzę .Ide spać dalej.......

    anna maria, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 12683 12684 12685 12686 12687 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ