Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    na ile dni przed @ spada ten progesteron?
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2e147d1902a9.png

    przy takim "książkowym" cyklu żeby osiągnąć takie dno jak na początku cyklu jakieś dwa dni (przy odniesieniu się do tego twojego niskiego wyniku)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 20:38

    nick nieaktualny, BISCA, pierwiastka, efcia lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    To szybko franca nadchodzi :/
    u mnie lutealna standardowo 11- 12 dni trwa.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 13 dni lutealnej zazwyczaj jest

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto to jest Sowka 35 ?

    promoszka lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    u mnie 13 dni lutealnej zazwyczaj jest
    U mnie ostatnio 17 dni trwa. Idę na rekord ;)

    efcia lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Kto to jest Sowka 35 ?

    Nie znajem, polubila tylko jeden post :-)

    anna maria lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    u mnie 13 dni lutealnej zazwyczaj jest
    nooo, to by pasowało. owulkę zapewne miałaś, szczyt prog zaliczyłaś, a teraz prog spada przed kolejnym cyklem. tak myślę.

    cóż... dołączysz do kręgu pijących w Sylwestra. Dobrze i niedobrze. Jak zajdziemy w styczniu czy lutym to też nie będzie źle, no nie? ;)

    pierwiastka, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Kto to jest Sowka 35 ?
    krzaczornica jakaś ;)

    anna maria, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    beta-HCG 22,35 mIU/ml

    Kobiety w ciąży:
    3 tydz: 5,8 – 71,2 mIU/ml
    4 tydz: 9,5 – 750
    nisko, teraz do Nowego Roku czekanie......

    Gretko trzymam mocno kciuki
    Ja gdy zrobilam test i mialam calkiem wyrazna druga kreske ( test o czulosci 25!)
    To pol godziny pozniej robilam juz bete i byla...... 7.3 !!!! Po 48 godz bylo 22,8 :)
    Teraz mi ta beta wykopuje kolacje z powrotem gardla
    Ja wiem ze luz to jest takie cos o czym sie slyszy ale malo kto wie jak to wyglada, ale po prostu musisz poczekac
    Lipnie ukladaja sie dni wolne, bo albo zrobiszjutroby zerknac czy drgnelo, albo czekasz do soboty
    Tak czy inaczej kciukam intensywnie!!!!

    nick nieaktualny, Aasiula, gretka, anna maria, Simba, pierwiastka, moremi, ania.g, malgos741, efcia, SolarPolar, Bozia3, paszczakin, satori, caffe, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    U mnie ostatnio 17 dni trwa. Idę na rekord ;)
    wow u mnie było tyle po dupku

    Lucky lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    nooo, to by pasowało. owulkę zapewne miałaś, szczyt prog zaliczyłaś, a teraz prog spada przed kolejnym cyklem. tak myślę.

    cóż... dołączysz do kręgu pijących w Sylwestra. Dobrze i niedobrze. Jak zajdziemy w styczniu czy lutym to też nie będzie źle, no nie? ;)

    tylko widzisz dziś miałam temperaturę 37,00 więc jak to się ma do spadającego progesteronu, nie kumam tego ni w ząb, ze synem zaszłam w styczniu także biere jakby co :)

    moremi, efcia, Lucky, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    wow u mnie było tyle po dupku
    I mnie tak jest mniej więcej od maja. Wcześniej było normalnie. Ostatni cykl byl bez prg a tez fl taka dlugasna

    Lucky lubi tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:


    Fajne są Wołanie Kukułki i Jedwabnik.
    Nie znam. Zasysam. ;)
    Jak masz Kindla to moge Miloszewskiego podeslac.
    A teraz sobie pojde ogladac Ziarno prawdy z Wieckiewiczem jako Szackim. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 21:05

    ivf-ivf, Lucky lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Skoro już tak żywo dyskutujemy ;) to mam pytanie? Co szykujcie na Sylwka? My tradycyjnie zostajemy w dużym pokoju i z checia bym cos uczynila pysznego ;) jakies pomysly? Np na salatke? :)
    Ja robię piersi z kurczaka w cieście naleśnikowym, do tego sos czosnkowy i sałatkę (sałatą, pomidor, ogórek, czerwona cebula, grzanki) , mamy bigos, pieczony schab i alkohol ;)
    Witam wieczorkiem, ta robota mnie wykończy, jutro do 13:30 na szczęście. Wracam odczytywać z lampka czerwonego :)

    anna maria, BISCA, ivf-ivf, Aasiula, Simba, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, pierwiastka, moremi, malgos741, efcia, Lucky, Bozia3, satori, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Nie znam. Zasysam. ;)
    Jak masz Kindla to moge Miloszewskiego podeslac.
    A teraz sobie pojde ogladac Ziarno prawdy z Wieckiewiczem jako Szackim. :)


    Ni mom Kindla :-) jesteśmy z mężem staroświeccy i kupujemy książki :-) czasem coś z chomika ściągnę :-)


    Jakaś zacofana jestem chyba... ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 21:30

    Simba, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Dziobak, efcia, Lucky, Aasiula, satori, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Ja robię piersi z kurczaka w cieście naleśnikowym, do tego sos czosnkowy i sałatkę (sałatą, pomidor, ogórek, czerwona cebula, grzanki) , mamy bigos, pieczony schab i alkohol ;)
    Witam wieczorkiem, ta robota mnie wykończy, jutro do 13:30 na szczęście. Wracam odczytywać z lampka czerwonego :)
    Fajnie brzmi ten kurczak
    Jak go robisz :)

    Mega, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość


  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeeh teraz matka świętuje!
    Dzięki Dziewczyny za wszystkie mile słowa - wszystkie przekazałam. W odpowiedzi usłyszałam dadada da dadada. Chyba okiej.
    Fajny dzień, z najlepszymi przyszłymi sąsiadami.
    Pije białe i słucham Meli Koteluk :)
    WASZE ZDROWIE !!!! <3

    ivf-ivf, Mega, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, pierwiastka, moremi, nick nieaktualny, ania.g, Dziobak, malgos741, efcia, paszczakin, Lucky, beates, Aasiula, Bozia3, BISCA, satori, Mimbla, caffe, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Fajnie brzmi ten kurczak
    Jak go robisz :)
    Piersi w paski kroje, ciasto naleśnikowym ale takie gestsze robię, paski wrzucam do ciasta i potem smaże na głębokim oleju na złoty kolor, odsaczam na papierowym ręczniku z tłuszczu i koniec, pyszne z sosem czosnkowym, moja Młoda uwielbia :)

    Simba, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, pierwiastka, Lucky, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Piersi w paski kroje, ciasto naleśnikowym ale takie gestsze robię, paski wrzucam do ciasta i potem smaże na głębokim oleju na złoty kolor, odsaczam na papierowym ręczniku z tłuszczu i koniec, pyszne z sosem czosnkowym, moja Młoda uwielbia :)
    Musze przestać pić. O mały włos nie wysłałam Ci ołówka za piersi. Pisząc że powinno być pierwsi.
    Brawo ja

    nick nieaktualny, moremi, Mega, efcia, Lucky, Aasiula, Bozia3, BISCA, paszczakin, satori, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Piersi w paski kroje, ciasto naleśnikowym ale takie gestsze robię, paski wrzucam do ciasta i potem smaże na głębokim oleju na złoty kolor, odsaczam na papierowym ręczniku z tłuszczu i koniec, pyszne z sosem czosnkowym, moja Młoda uwielbia :)
    Biere! Jutro machne :)

    Mega, Lucky, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 12765 12766 12767 12768 12769 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ