Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betybet wrote:
    film "Bez litości 2" - a miejscowość Rzeszów - otworzyli nam nowy klub w mieście wstęp od 30 + , w piątki muza z lat 80 tych :D
    zapowiada sie fantastyczna zabawa :)

    Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Betybet Przyjaciółka
    Postów: 99 401

    Wysłany: 17 września 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a u mnie 40dc a @ nie ma a ta która była 9.08 trwała 2 i pół dnia i raczej było to plamienie nie @ ...
    hmmmmmmmmmmm ciąża czy przekwit?
    ja od pół roku w sumie regularnie mam , ale bywało że raz po dwa razy w miesiącu , albo raz na dwa miesiące miałam

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nie poddam się
    4bfa2d644a3d30d68a1caebdedc0cfe6.png
  • Betybet Przyjaciółka
    Postów: 99 401

    Wysłany: 17 września 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    zapowiada sie fantastyczna zabawa :)
    no ja mam nadzieję - moja córka powiedziała że muzyka Modern Talking , C.C.Catch czy Bad Boys Blue to retro - no kurde sory

    Iwone, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Nie poddam się
    4bfa2d644a3d30d68a1caebdedc0cfe6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betybet wrote:
    film "Bez litości 2" - a miejscowość Rzeszów - otworzyli nam nowy klub w mieście wstęp od 30 + , w piątki muza z lat 80 tych :D
    super musi być ten klub ,oj to troszkę za daleko ;)
    mój były pochodzi z tamtych stron, ale blizej Mielca :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Betybet Przyjaciółka
    Postów: 99 401

    Wysłany: 17 września 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    super musi być ten klub ,oj to troszkę za daleko ;)
    mój były pochodzi z tamtych stron, ale blizej Mielca :)
    z Mielca jakieś 30 - 40 km jest do mnie :D
    Malutkich dzieciaczków brak - to zamierzam się bawić do rana

    nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nie poddam się
    4bfa2d644a3d30d68a1caebdedc0cfe6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betybet wrote:
    hmmmmmmmmmmm ciąża czy przekwit?
    ja od pół roku w sumie regularnie mam , ale bywało że raz po dwa razy w miesiącu , albo raz na dwa miesiące miałam
    ja też tak miałam jakiś czas temu ze była @ 2razy w miesiacu,potem tak własnie nieregularnie co półtorej miesiąca ,jedynie w lipcu przeszła jak w zegarku i cykl był 28dniowy potem CLO w 8dc nie widziała pecherzyków ,potem nie wiem czy były bo wyjechałam i dawałm czadu,i lutka dość póżno wzięta potem byłam po plamieniach jak pisałam bo @ to nie była (9.08) ,ciąży nie widziała i dość małe endo (tak powiedziała),dała bromka i metafor ale stwierdziłam ze i tak odkładam staranka do grudnia dlatego skorzystam z tych tabsów dopiero jak costagnus nie zadziała (zamierzam brac od jutra)a i zrobie wtedy badania hormonów bo rzadnych mi nie zleciła :O
    oby to nie poczatki meno bo się załamię bo objawy mie troszke dołują ...ehhh

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betybet wrote:
    z Mielca jakieś 30 - 40 km jest do mnie :D
    Malutkich dzieciaczków brak - to zamierzam się bawić do rana
    Muzyka Moja i mojego ś,p. brata :) z lat dziecinstwa i młodości :)
    Na żywo widziałam jedynie Ditera Bohlena ...ale płyty mielismy wszystkie :P
    i mozna było się bawić i tańczyc przy tej muzyce (w parach),nie to co teraz ;)

    Iwone, nick nieaktualny, Rzutka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 17 września 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:42

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Samira ja też tak miałam przez kilka miesięcy i też zastanawiałam się czy to czasem już nie meno. Po kilku m-c wszystko wróciło do normy, aż do ostatniego cyklu 3 dni opóźnienia, ale myślę, że to z powodu choroby którą przeszłam.
    ja tez jestem chorawa od jakiś nooo prawie 2 tygodni ,to może tez przez to się opóźnia :zatoki,teraz kaszel ...

    Iwone, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 17 września 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:41

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra mykam bo jak jutro nie będzie lało jedziemy na grzybki
    dobranoc i ładnych snów :)

    Iwone, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Całkiem możliwe.
    Ja tak na wrazie co zrobiłam test ciążowy, choć raczej byłam przekonana że nie jestem w ciąży. Na drugi dzień @ dostałam :)
    tez tak miałam kilka razy ,ze test a za dzie ń czy dwa @-piszon przylazł ;)

    Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 17 września 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:41

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 17 września 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:47

    Mango, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 18 września 2013, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ja ,ale tez w dupowatym nastroju wiec moze lepiej nie bede sie oddzywac...

    Iwone, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2013, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:47

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 18 września 2013, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialas moj wykres?Rozpoczal sie 14.07...i do dzisiaj nie mam okresi a w ciazy nie jestem...

    Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2013, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:46

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 18 września 2013, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg jak jest taka potrzeba to tak ale ostatnio rzadziej

    Iwone, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2013, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:46

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 1275 1276 1277 1278 1279 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ