Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betybet wrote:
    film "Bez litości 2" - a miejscowość Rzeszów - otworzyli nam nowy klub w mieście wstęp od 30 + , w piątki muza z lat 80 tych :D
    zapowiada sie fantastyczna zabawa :)

    Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Betybet Przyjaciółka
    Postów: 99 401

    Wysłany: 17 września 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a u mnie 40dc a @ nie ma a ta która była 9.08 trwała 2 i pół dnia i raczej było to plamienie nie @ ...
    hmmmmmmmmmmm ciąża czy przekwit?
    ja od pół roku w sumie regularnie mam , ale bywało że raz po dwa razy w miesiącu , albo raz na dwa miesiące miałam

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nie poddam się
    4bfa2d644a3d30d68a1caebdedc0cfe6.png
  • Betybet Przyjaciółka
    Postów: 99 401

    Wysłany: 17 września 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    zapowiada sie fantastyczna zabawa :)
    no ja mam nadzieję - moja córka powiedziała że muzyka Modern Talking , C.C.Catch czy Bad Boys Blue to retro - no kurde sory

    Iwone, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Nie poddam się
    4bfa2d644a3d30d68a1caebdedc0cfe6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betybet wrote:
    film "Bez litości 2" - a miejscowość Rzeszów - otworzyli nam nowy klub w mieście wstęp od 30 + , w piątki muza z lat 80 tych :D
    super musi być ten klub ,oj to troszkę za daleko ;)
    mój były pochodzi z tamtych stron, ale blizej Mielca :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Betybet Przyjaciółka
    Postów: 99 401

    Wysłany: 17 września 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    super musi być ten klub ,oj to troszkę za daleko ;)
    mój były pochodzi z tamtych stron, ale blizej Mielca :)
    z Mielca jakieś 30 - 40 km jest do mnie :D
    Malutkich dzieciaczków brak - to zamierzam się bawić do rana

    nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nie poddam się
    4bfa2d644a3d30d68a1caebdedc0cfe6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betybet wrote:
    hmmmmmmmmmmm ciąża czy przekwit?
    ja od pół roku w sumie regularnie mam , ale bywało że raz po dwa razy w miesiącu , albo raz na dwa miesiące miałam
    ja też tak miałam jakiś czas temu ze była @ 2razy w miesiacu,potem tak własnie nieregularnie co półtorej miesiąca ,jedynie w lipcu przeszła jak w zegarku i cykl był 28dniowy potem CLO w 8dc nie widziała pecherzyków ,potem nie wiem czy były bo wyjechałam i dawałm czadu,i lutka dość póżno wzięta potem byłam po plamieniach jak pisałam bo @ to nie była (9.08) ,ciąży nie widziała i dość małe endo (tak powiedziała),dała bromka i metafor ale stwierdziłam ze i tak odkładam staranka do grudnia dlatego skorzystam z tych tabsów dopiero jak costagnus nie zadziała (zamierzam brac od jutra)a i zrobie wtedy badania hormonów bo rzadnych mi nie zleciła :O
    oby to nie poczatki meno bo się załamię bo objawy mie troszke dołują ...ehhh

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betybet wrote:
    z Mielca jakieś 30 - 40 km jest do mnie :D
    Malutkich dzieciaczków brak - to zamierzam się bawić do rana
    Muzyka Moja i mojego ś,p. brata :) z lat dziecinstwa i młodości :)
    Na żywo widziałam jedynie Ditera Bohlena ...ale płyty mielismy wszystkie :P
    i mozna było się bawić i tańczyc przy tej muzyce (w parach),nie to co teraz ;)

    Iwone, nick nieaktualny, Rzutka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 17 września 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:42

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Samira ja też tak miałam przez kilka miesięcy i też zastanawiałam się czy to czasem już nie meno. Po kilku m-c wszystko wróciło do normy, aż do ostatniego cyklu 3 dni opóźnienia, ale myślę, że to z powodu choroby którą przeszłam.
    ja tez jestem chorawa od jakiś nooo prawie 2 tygodni ,to może tez przez to się opóźnia :zatoki,teraz kaszel ...

    Iwone, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 17 września 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:41

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra mykam bo jak jutro nie będzie lało jedziemy na grzybki
    dobranoc i ładnych snów :)

    Iwone, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Całkiem możliwe.
    Ja tak na wrazie co zrobiłam test ciążowy, choć raczej byłam przekonana że nie jestem w ciąży. Na drugi dzień @ dostałam :)
    tez tak miałam kilka razy ,ze test a za dzie ń czy dwa @-piszon przylazł ;)

    Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 17 września 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:41

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 17 września 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:47

    Mango, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 18 września 2013, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ja ,ale tez w dupowatym nastroju wiec moze lepiej nie bede sie oddzywac...

    Iwone, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2013, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:47

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 18 września 2013, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialas moj wykres?Rozpoczal sie 14.07...i do dzisiaj nie mam okresi a w ciazy nie jestem...

    Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2013, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:46

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • wenus Ekspertka
    Postów: 212 530

    Wysłany: 18 września 2013, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg jak jest taka potrzeba to tak ale ostatnio rzadziej

    Iwone, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img]http:/[/img]
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2013, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:46

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 1275 1276 1277 1278 1279 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ