Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *aga* wrote:
    Sabina no to zaszalałaś w grudniu pewnie w przerwie miedzy lepieniem uszek i pierogów ;-)

    Gratuluję :-)

    Czyli plan już jest ...muszę zacząć lepić i kupić nowy biustonosz żeby mógł być szybko za mały :-P ...
    Biustonosz w tej sprawie jest kluczową kwestią ;)

    nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, satori, *aga*, efcia, Simba, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Sabciaaaaa!!!!!!!! Jes, jes, jes!!!!!
    Pieknie otworzylas ten rok!!! :) :) :)
    A moją masą idę jak taran XD

    nick nieaktualny, kapturnica, Bozia3, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    10zł? ;)

    Pudło!
    9,50 ;-)

    nick nieaktualny, Aasiula, Mimbla, BISCA, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia gratulacje, piękna beta :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Mam wyniki!
    Beta 139,74
    Progesteron 23,70

    :) :) :) :) :) :)
    Invision-Board-France-163.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A moją masą idę jak taran XD

    Idz, idz kochana, torujesz droge, moze nam bedzie latwiej;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Sabbcia normalnie cudnie ten rok zaczęłaś na naszym forumie.Oby do Ciebie dołaczyły dziewczyny a zwł weteranki walczące tak jak Ty długo <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, efcia, BISCA, beates, Simba, Bozia3, moremi, ania.g, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kurcze Sabbcia normalnie cudnie ten rok zaczęłaś na naszym forumie.Oby do Ciebie dołaczyły dziewczyny a zwł weteranki walczące tak jak Ty długo <3
    Może się ciąże teraz sypną, zawsze szły min. parami

    Aasiula, kapturnica, BISCA, Lucky, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kurcze Sabbcia normalnie cudnie ten rok zaczęłaś na naszym forumie.Oby do Ciebie dołaczyły dziewczyny a zwł weteranki walczące tak jak Ty długo <3
    W zeszłym roku też się działo :) taka widać naszą tradycja :)
    Najpier Ty, potem Elf, Peppa. Dorbie też była...

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, satori, kapturnica, efcia, Bozia3, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to normalne, że jak małego nakarmie, to jestem głodna jak wilk? Nigdy nie schudne :-( powstrzymac się nie mogę

    nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf, małgoś... ja o Kożuchowskiej to tak 42kmoig.gif
    nazywanie napro technologią to gruba przesada... no i biorąc pod uwagę to, że starali się z mężem długo a napro opiera się na obserwacji cyklu kobiety to... to oni wagarowali na biologii w podstawówce, że im napro pomogła??? Nie wiedzieli kiedy zalać formę, że się tak wyrażę? A może zawsze celowali w sufit? Albo we firanki??? Albo... w zęby? Nie wiem... To, że jej się udało (nawet jeśli przyjmiemy, ze naturalnie) nie miało za dużego związku z tym, że akurat zaczęła się zapoznawać z napro. Bo nie oszukujmy się- żadna z nas ucząca się cyklu, wykresów, tempek, śluzów itd w drugim miesiącu nie była alfa i omegą. Przypadek a nie cud naprotechnologii. Akurat się wstrzeliła i już. Po tym x okresie starań wcześniejszych. Ale o tym nikt nie mówi.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, Mimbla, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741, efcia, gosia7122, gretka, beates, pierwiastka, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • satori Autorytet
    Postów: 353 2138

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 12:31

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ivf, małgoś... ja o Kożuchowskiej to tak 42kmoig.gif
    nazywanie napro technologią to gruba przesada... no i biorąc pod uwagę to, że starali się z mężem długo a napro opiera się na obserwacji cyklu kobiety to... to oni wagarowali na biologii w podstawówce, że im napro pomogła??? Nie wiedzieli kiedy zalać formę, że się tak wyrażę? A może zawsze celowali w sufit? Albo we firanki??? Albo... w zęby? Nie wiem... To, że jej się udało (nawet jeśli przyjmiemy, ze naturalnie) nie miało za dużego związku z tym, że akurat zaczęła się zapoznawać z napro. Bo nie oszukujmy się- żadna z nas ucząca się cyklu, wykresów, tempek, śluzów itd w drugim miesiącu nie była alfa i omegą. Przypadek a nie cud naprotechnologii. Akurat się wstrzeliła i już. Po tym x okresie starań wcześniejszych. Ale o tym nikt nie mówi.
    No właśnie ja nie rozumiem tego szału wokół naprotechnologii. Przecież większość kobiet starajacych się "kombinuje" wokół cyklu z lekarzem czy bez

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, malgos741, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia ogromnie sie ciesze <3
    Ciagnij mnie ze soba kochana :)
    Najwspanialsza wiadomosc w tym roku :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, malgos741, satori, efcia, BISCA, Bozia3, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina gratulejszyn i uklony z Doliny Muminkowej

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ivf, małgoś... ja o Kożuchowskiej to tak 42kmoig.gif
    nazywanie napro technologią to gruba przesada... no i biorąc pod uwagę to, że starali się z mężem długo a napro opiera się na obserwacji cyklu kobiety to... to oni wagarowali na biologii w podstawówce, że im napro pomogła??? Nie wiedzieli kiedy zalać formę, że się tak wyrażę? A może zawsze celowali w sufit? Albo we firanki??? Albo... w zęby? Nie wiem... To, że jej się udało (nawet jeśli przyjmiemy, ze naturalnie) nie miało za dużego związku z tym, że akurat zaczęła się zapoznawać z napro. Bo nie oszukujmy się- żadna z nas ucząca się cyklu, wykresów, tempek, śluzów itd w drugim miesiącu nie była alfa i omegą. Przypadek a nie cud naprotechnologii. Akurat się wstrzeliła i już. Po tym x okresie starań wcześniejszych. Ale o tym nikt nie mówi.


    Udalo jej się,ma syna.To jest ważne.

    Bozia3, Lucky, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się

    o matko i córko ,takie fajne rzeczy się dzieją a ja znów w tyle :O

    Sabina ,gratulacje,piękna beta <3

    aniu kciuki za szczęśliwy poród &&&

    nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktos ma wiesci od Ani?

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    No właśnie ja nie rozumiem tego szału wokół naprotechnologii. Przecież większość kobiet starajacych się "kombinuje" wokół cyklu z lekarzem czy bez
    tak, ale są tacy co robią z tego kursy i każą sobie płacić za naukę pt. "jak się robi dzieci". mówienie, że już po dwóch miesiącach terapii udało się począć dziecko dzięki naprotechnologii to gruba przesada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 19:09

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie po krotkiej przerwce.i tak nikt za mna nie tesknil jak widze.No ale nic to.
    Nawiedzil mnie dzis piekny przyplyw Morza Czerwonego.Wczoraj dlugie godziny bujalam sie w jednym szpitalu bo mnie gin postraszyl (i slusznie)w sobote- ze moge miec ciaze pozamaciczna i dlatego Malpy nie ma.Stwierdzilam ze czas dac sie wybadac.
    Wygnietli mnie zdrowo, tzn dwie osoby badaly ginekologicznie, robili ultradlugie usg ...ponoc mam miesniaka- dziwna rzecz.Nikt go wczesniej nie zauwazyl.nawet na histero diagnostycznej w lipcu.
    A poza tym wszystko w normie.ciaza sama sie wchlonela..Pozamacicznej na pewno nie bylo.

    Za tydzien w srode jade do kraka pogadac o insemce z dawca.
    Jestem troche wymeczona i chce psychicznie odpoczac od inv.
    A nuz sie uda- z jakims pancernym nasieniem, przy pomocy insemki?Byloby dobrze.Tanie i mniej obciazajace.Mniej klucia itd.

    Aniu trzymam kegle, zwieracze, kciuki zacisniete...za Ciebie i Julke.

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, satori, *aga*, efcia, gosia7122, gretka, BISCA, beates, Simba, Bozia3, pierwiastka, nick nieaktualny, moremi, ania.g, iwcia77 lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
‹‹ 12808 12809 12810 12811 12812 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ