Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Nie wiem co bym bez Was zrobila. Dzieki waszym kciukom, idzie @ :
    Dzieki !

    Bozia, wspolczuje stresu przez najblizsze 6 cykli i gratuluje dzcyzji o slubie :)

    Sabcia, kciuki, o ktorej wyniki ?

    Aasiula, tempka pieknie skoczyla, czyli diagnoza Krychy byla do dupy :P
    Teraz kciuki ! Idz za fala Sabiny :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Bozia3, efcia, malgos741, moremi, satori, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Daj matka temu pokoj. Od dawna wiadomo, ze zachod to gowno, a do gowna roje much ciagnie :-P W sumie moze i bac sie wypadaloby zaczac, ale po co. Lepiej packe nosic przy dupie ;-) I dzien dobry klasie.
    Krycha Ty se kastet lepiej kup albo jaka giwere,zeby Cie jaki popapraniec nie dorwał

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Slyszalyscie o tych napadach na kobietyw roznych miastach Niemiec przez grupki dzikusow??Inaczej ich nie mozna nazwac :-/ Makrela sciagla sobie dzicz sama .


    Ja tylko na moment,w dodatku urzadzaja manifestacje bo zadaja mieszkan i samochodow oraz obiecywanych 2 tys euro na glowe,taka sytuacja ...a podobno u nas demokracja zagrozona i Niemcy chca nas nadzorowac,niech sie swoim burdlem zajma.


    Czesc,wpadlam w wir i mam malo czasu :-) pozdrawiam Was serdecznie i za wszystkie intencje kciuka potrzymam:-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Bozia3, efcia lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinka za Ciebie szczegolnie :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Bozia3, Aasiula, efcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Sabinka za Ciebie szczegolnie :-)
    Dziękuję :)

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Nie politykujmy, bo zrobi sie niemilo. Niemcy juz dawno nie istnieja, tylko o tym sie glosno nie mowi. Moze Polska ocaleje. Na to liczymy, w koncu jest sie tym "Chrystusem Narodow".


    A zebys wiedziala :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Cześć,
    U mnie dziś szczepienie w planie. Biorę płatne tylko mi pielęgniarka ostatnio nie policzyła ile. Dzwoniłam i wyszło 415, a jeszcze o pneumokokach nie rozmawiałam z pediatra.
    Bozia, śluby jesienią są fajne :) pomysl o październiku, z moich obserwacji w październiku bywa lepsza pogoda niż we wrześniu. Ten bywa deszczowy i zimny. No i 7.09 to jeszcze lato ;) w każdym razie niech ci się plany pięknie zrealizują :)
    Idę umyć głowę i przygotować wszystkie graty do lekarza.
    a to mi się popitoliło - oczywiście, że myślałam o październiku - bo wtedy wypada 7 w sobotę...:) Tez wolę październik od września..:)

    nick nieaktualny, Natka_79, ComeToMeBaby, efcia, satori lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Bry,
    Boziaaaaa, ale skoro Ci zostało sześć cykli to jakby ciąży nie było to śluba możesz przyspieszyć. Tyle mamy tu czekać na takie wydarzenie?! :-) a poza tym: twój chłop wie o twoich planach? Hyhyhy ;-)

    Sabcia - kciuki za betę :-)

    Kto tam dziś jeszcze na podglądach? Asiula, Mega? Kciuki trzymam.
    wie wie...:) razem ustalamy takie rzeczy.....zapytał mnie ostatnio, czy już znalazłam dla niego pierścionek - bo w sumie, to mu się jeszcze nie oświadczyłam...;)
    Zostanie 2017 - podoba mi sie data...:) no i wiesz...jeszcze trochę pochodzimy ze sobą, poznamy sie bardziej itp..;)

    nick nieaktualny, Aasiula, Simba, Dziobak, ComeToMeBaby, caffe, efcia, beates, paszczakin, satori, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    I we wrzesniu "r" nie ma, bo "rz" sie chyba nie liczy. Ale lipiec bylby lepszy, byloby wiecej siodemek. Znajomi slubowali 07.07.2007., ale po 7 latach sie rozwiedli... :-P
    ale w w 2017 w lipcu nie ma soboty z siódemką, poza tym 07.07.2002 to urodziny mojego starszego syna...więc niech lipiec będzie jego....mieszkamy teraz z adresem 7/7. Dziś 7 styczeń - klient przychodzi oglądać mieszkanie - już drugi raz, bo mu się podoba....może się uda..:)
    Szkoda, że dziś sikaniec nie udany...:) no ale co za dużo, to nie zdrowo...;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, Simba, Dziobak, caffe, efcia, satori lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry
    Nie wiem
    Nie wiem...wstać już? Czy jeszcze poleżeć?
    Pies na mnie zalega i tak ciepło. Obudzić go?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, Aasiula, efcia, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    a to mi się popitoliło - oczywiście, że myślałam o październiku - bo wtedy wypada 7 w sobotę...:) Tez wolę październik od września..:)
    My tez w pazdzierniku dokladnie 14 :)

    Bozia3, efcia, satori, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia gratulacje! :)
    Pazdziernik to idealny miesiac na slub ;)

    Milego dnia Babki!

    Bozia3, Aasiula, Natka_79, efcia, satori lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    My tez w pazdzierniku dokladnie 14 :)
    A my 12 :)

    Bozia3, Aasiula, efcia, satori lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    A my 174

    P.S. Numery domow podajemy, tak? ;-)
    Nie, wage po Swietach.
    No Krycha! Pojadlas!

    BISCA, Magdala, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, pierwiastka, efcia, Mimbla, paszczakin, satori, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry.

    Odbebnic troche obowiązków trzeba.

    Bozia plany fajoskie. Kciukam.

    Milego dnia.
    Ale najpierw strzele kawke.

    Bozia3, Aasiula, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    197 O.o

    Bozia3, Aasiula, nick nieaktualny, efcia, satori lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja wysoki wzrost mam.

    Simba, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A my 12 :)

    A my 2. :-)

    Simba, Aasiula, nick nieaktualny, efcia, satori lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysoki wzrost napisalam specjalnie. Olowkow nie szukajta.

    Simba, BISCA, Aasiula, ComeToMeBaby, efcia lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10
    niby dobrze ale i tak w takim razie zrzucić trzeba ;)

    nick nieaktualny, Aasiula, efcia, satori lubią tę wiadomość

‹‹ 12860 12861 12862 12863 12864 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ