Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nie no weź sie Kometa!

    Ja na serio byłam ciekawa
    ja w sumie też, ale...

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ja w sumie też, ale...
    ale w sumie nie

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ... ale teraz to będzie na Reni :P
    że wtyka kijki w mrowisko.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się tylko zapytałam, bo dawno nie mówiła co u niej słychać

    dajcie już spokój dobra? Okres mi się zbliża i takie tam

    Mimbla, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry

    Sabcia fajnie że u córki lepszy wynik i trzymam &&& za kolejny

    Wacia kciuki za doby wynik rezonansu.Pisałaś ze prawdopodobnie to WZJG (Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego),ja to mam ,ważne żeby brać leki, dietę prowadzić ,lekarz mi tez radził więcej białka ,mało błonnika bo on nasila perystaltykę jelit,wiadomo nic gazowanego i jak najmniej wzdymających potraw.Niestety to można zaleczyć ale nie wyleczyć ale są też lata remisji gdzie nawet nawet można dawkę leków do minimum zmniejszyć.

    Asiula dobrze ze już się twoje serce ustabilizowało ,oby sie nie powtórzyło.Ja tez miewam takie akcje z waleniem serca od kręgosłupa .

    Satori Gratuluję ciąży,beta pewnie wysoka :)

    annam lampka wina za zdrówko syna i rocznice pozbycia się gizda

    Reni,Cometa,mimbla ,małgoś kciuki za if trzymam

    ComeToMeBaby, efcia, iwcia77, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, satori, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no i masz Reni- zapytałaś, się dowiedziałaś.
    standard.
    i-give-up01.gif
    pomyliłaś się,powiedziałam ze musiałam wyjść i jak wrócę to odpisze ale widzę ze już mnie osadziłaś...nie fajne to

    caffe lubi tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika wrote:
    Reni,Cometa,mimbla ,małgoś kciuki za if trzymam

    FOCH !

    ivf-ivf, Bozia3, Reni, iwcia77, satori lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika wrote:
    pomyliłaś się,powiedziałam ze musiałam wyjść i jak wrócę to odpisze ale widzę ze już mnie osadziłaś...nie fajne to
    ale tutaj nic nie jest fajne bo to gniazdo zmij

    ivf-ivf, caffe, Reni lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika wrote:
    pomyliłaś się,powiedziałam ze musiałam wyjść i jak wrócę to odpisze ale widzę ze już mnie osadziłaś...nie fajne to
    czemu- zamiast pisać: musze wyjść z psem, napisze potem mogłaś napisać: u mnie ok / u mnie do dupy.

    zajęłoby ci to tyle samo czasu a zamiast znów lawirować odpowiedziałabyś koleżance na pytanie.

    edit: i nadal nie odpowiedziałaś na pytanie, mimo że od powrotu ze spaceru z psem (jak sądzę) napisałaś już dwa posty. może choć w trzecim odpowiesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 15:17

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    FOCH !
    no sorki ,wiedziałam ze o kimś zapomnę ,oczywiście za ciebie tez &&& <3

    iwcia77, BISCA, satori lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    czemu- zamiast pisać: musze wyjść z psem, napisze potem mogłaś napisać: u mnie ok / u mnie do dupy.

    zajęłoby ci to tyle samo czasu a zamiast znów lawirować odpowiedziałabyś koleżance na pytanie.
    a potem by było ze zdawkowo odpowiadam

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika wrote:
    a potem by było ze zdawkowo odpowiadam
    eh, to może w czwartym. a nie- następny to będzie piąty. to może w piątym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 15:20

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra
    to co u Ciebie?

    Mimbla lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no dobra
    to co u Ciebie?
    przecież teraz poszła z psem - to co się pytasz? :)

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-) widzę, że Berenika jest dzis Waszą ofiarą :-P

    Bozia, ostatnio czytałam o diecie dr Dąbrowskiej, pojechałabym na turnus do niej, ale nie wiem czy tam całą familią można i czy dla dzieci normalne jedzenie mogą podać. Mi bardziej chodzi o efekt detoksykscji i oczyszczenia niż kg.

    http://ewadabrowska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 15:23

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    przecież teraz poszła z psem - to co się pytasz? :)

    bo węglem dostaniesz

    Bozia3, BISCA, satori, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Dzień dobry:-) widzę, że Berenika jest dzis Waszą ofiarą :-P

    Bozia, ostatnio czytałam o diecie dr Dąbrowskiej, pojechałam na turnus do niej, ale nie wiem czy tam całą familią można i czy dla dzieci normalne jedzenie mogą podać. Mi bardziej chodzi o efekt detoksykscji i oczyszczenia niż kg.
    o nie nie ...to nie dla mnie...warzywa i owoce - odpada.....tym bardziej, że ja mało owocowa - a one nie mają większej wartości odżywczej - co innego warzywa...

    nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, Bozia
    łap

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c3c91c4f2fb6.jpg

    efcia, BISCA, Mimbla, iwcia77, nick nieaktualny, satori, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Dzień dobry:-) widzę, że Berenika jest dzis Waszą ofiarą :-P

    Bozia, ostatnio czytałam o diecie dr Dąbrowskiej, pojechałabym na turnus do niej, ale nie wiem czy tam całą familią można i czy dla dzieci normalne jedzenie mogą podać. Mi bardziej chodzi o efekt detoksykscji i oczyszczenia niż kg.

    http://ewadabrowska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=10
    ale jej chodzi o kilogramy
    oczyszczanie ma w dupie ;)

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    o nie nie ...to nie dla mnie...warzywa i owoce - odpada.....tym bardziej, że ja mało owocowa - a one nie mają większej wartości odżywczej - co innego warzywa...


    No, dla mnie mięso może nie istnieć :-) ale mówię, mi nie o kg chodzi, tylko ogólny stan zdrowia.

    Bozia3 lubi tę wiadomość

‹‹ 13269 13270 13271 13272 13273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ