Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :D :D :D
    U nas piekne słoneczko zza chmur próbuje wyjśc :)
    Ciekawe jak AGA???????????????????????????????????????????????????????????
    Reni wiesz ja myśle też, że zaley to o dwielu czynników właśnie wieksze endo czy niepekniety pecherzyk. Ja np miałam straszne skrzepy ale u mnie to było przez mieśniak i polip i okres wtedy był do 10 dni, jak poronienie miałam to były skrzepy ale to jakoś inaczej wyglądało.
    Anna ja też nie rozumiem takich sytuacji ale jak już opisywałam wiele razy to moze akurat stanie sie jakis cud i uda im sie zaciażyć.
    Ojej tyle wpisów chciałabym sie odowłać do każdego ale już nie pamietam co do kogo!!!!!!!!!!!! ???????????????????????
    Acha Olenka piekne te jajeczka i endo serduszkujcie ile sie da :P
    Polarmiś kochana mam wielką nadzieję,ze się Wam uda :D
    Ciekawe co tam u dziewczyn starających sie jak wyprawa Pandy???????????
    I jak mamy zaciażone???????
    Pamietam o Was i dobrego dnia <3

    Olena, caffe, Bozia3, nick nieaktualny, megan8, anek42, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 25 września 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze skrzepami w ciąży to bym się zastanawiała nad tarczycą. Ja tak miałam gdy nie była podleczona.
    Co do endo Reni to może to 1 oznacza u Ciebie 10 mm. U mnie 7,2 oznacza właśnie 72 mm. Bo jeśli masz mniej niż 1 mm, to rzeczywiście mało. Ja miałam ostatnio przed owulką 4,9 i to już było mało. Robiłam wszystko co mogłam (wino, migdały, wiesiołek, dużo owoców i warzyw, magnez) i udało się w 8 dniu ma 7,2.

    caffe, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pandolot pewnie włóczy się po chaszczach i spółkuje.. jak nic wróci wypoczęta i "zaszczepiona"

    Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam w czerwcu 0,73 cm (12dc) i 0,83 cm (15dc)
    w lipcu 0,71 cm (10dc)
    w sierpniu 0,64 cm (13dc)

    a tu czytam że macie powyżej 1 cm

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni a lekarz nie mówił CI,ze to mało???

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie mówił
    a może tu jest problem? :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 12:47

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 25 września 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni ja miewam takie jak Ty
    dla mnie powyżej 1cm i to w pierwszej fazie to już się wydaje być endometrioza, w życiu takiego nie miałam
    moje maksymalne w FL to 8,5 mm i gin mówi że TO CAŁKIEM OK, że wystarczy 7mm
    ja też piję wino, jem warzywa i owoce, migdały i morele i wiesiołek
    taka uroda, wiek czy co tam ma być
    gin mówi że miał zaciążoną i donoszone dziecko przy 6,5 mm w FL
    zawsze jestem w szoku gdy czytam ile dziewczyny mają tego endo, no ale jak widać gwarancją sukcesu to nie jest więc przestałam się przejmować

    Reni, caffe, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 25 września 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja miałam w czerwcu 0,73 cm (12dc) i 0,83 cm (15dc)
    w lipcu 0,71 cm (10dc)
    w sierpniu 0,64 cm (13dc)

    a tu czytam że macie powyżej 1 cm
    masz chyba w normie? Ono przyrasta bardziej w 2 fazie...i tak jak pisze Olena - chyba problemem jest poniżej 0,50? Reni przypomnij o tym lekarzowi - bo clo obniża endo , moja ginka jest na to bardzo uczulona i zawsze dokładnie sprawdza, czy mi za bardzo się nie obniżyło. Ja akurat nie mam z tym problemu, ale jednak mi spadło po 3 cyklach z clo o jakieś 0,30 cm...

    nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 25 września 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Witajcie. Reni ma rację, za chwilę zajdziemy.
    Wczoraj na monitoringu dwa jaja po 15 mm i endometrium 7,2. Jest dobrze, zwłaszcza, że to 8 dc. Jeszcze podrośnie. Czyli mimo Clo endo urosło. Winko i migdały pomogły.
    Miłego dzionka. U mnie piękne słońce.
    Olena jest super - dwa jajca, edno ok, już nie wspomnę o księżycu - tylko działać..;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Olena, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 25 września 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    mam przed sobą moją magiczną teczkę z papierami "chcę zajść w ciążę a nie mogę" i tak patrzę, że ja nie miałam endo nigdy powyżej 1!
    Bozia masz tą wyściółkę.. nie dziwię się, że niesiesz te jaja jak masz warunki ;-)
    Reni - zmień nazwę teczki :). Jest taka metoda psychologiczna, która mówi, żeby afirmować się w czasie teraźniejszym. Nazwij ją "jestem w ciąży" - a to co w niej - to po prostu droga do efektu :). To naprawdę działa..:)

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8, anek42 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 25 września 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Pandolot pewnie włóczy się po chaszczach i spółkuje.. jak nic wróci wypoczęta i "zaszczepiona"
    też tak myślę - że buszuje gdzieś tam w krzolach...;)

    Ja też czekam już na wieści od Agi - ale coś im długo schodzi...;)

    nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuszna uwaga dzięki
    Bozia3 wrote:
    masz chyba w normie? Ono przyrasta bardziej w 2 fazie...i tak jak pisze Olena - chyba problemem jest poniżej 0,50? Reni przypomnij o tym lekarzowi - bo clo obniża endo , moja ginka jest na to bardzo uczulona i zawsze dokładnie sprawdza, czy mi za bardzo się nie obniżyło. Ja akurat nie mam z tym problemu, ale jednak mi spadło po 3 cyklach z clo o jakieś 0,30 cm...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 września 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są to wzgórki jajonośne - np. pobierane przy in vitro i z nich uwalnia się komórka jajowa - endo super
    Bozia3 wrote:
    inessko nawet nie chcę sie przypalać..bo wiem, czym to sie może skończyć za dwa tygodnie..:) Będę musiała sobie poszukać awataru w stylu podpisu reni...:)
    poza tym może tak być, że tylko jedno z tyj jaj jest wartościowe - bo przecież nie wiadomo jakie było to, które już pękło. Natomiast bardzo się jej podobał ten, który odkryła w drugim jajniku - może któraś z dziewczyn wie o co chodzi - bo ja za cholerę nie mogę sobie przypomnieć co w tych jajkach jest ładnego - w każdym razie pokazywała mi to na monitorze - jakieś takie jakby zakończenie tego jaja? wzgórek? jej no nie pamiętam...:).
    No i jeszcze żołnierzyki nie wiadomo czy rozbiły skorupkę porządnie..:).
    Staram się nie napalać bo to nam psuje prolaktynę :)aha endo 1,34 więc trochę clo mi to endo zubożyło - bo miałam w tym dc zwykle 1,60...

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 25 września 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, co u Ciebie????? :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 25 września 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Są to wzgórki jajonośne - np. pobierane przy in vitro i z nich uwalnia się komórka jajowa - endo super
    o dzięki -wiedziałam, że jakieś wzgórki...dobrze, że nie pomyliłam z łonowymi..;)

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia 1,60? to chyba dużo?

    gdzies wyczytałam, że u kobiet miesiączkujących nie powinno ono mieć więcej niż 10-12 mm grubości, natomiast u kobiet niemiesiączkujących - 5-7 mm.

    nic lekarka nie mówiła, że trochę dużo?
    są jakies normy?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 września 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Nie wiem czy to skutek leków, jesli tak to powiedzcie czy tez tam miałyście. Mam coś w rodzaju zaparć, tzn. nie takich tradycyjnych, że ktoś chce a nie może. Tylko ja po prostu - nie muszę.
    Widać było na usg, ze z tymi jelitami coś nie halo, a potem mnie tak zagadał lekarz, ze zapomniałam się go zapytać.
    Podobno jabłka dobrze robią na te sprawy, podobnie jak śliwki. Zaraz, jak tylko dopiję szkocką :P to idę do piwnicy po jabłka smażone...
    caffe - kompot z jabłek gotowanych ze skórką i garść rodzynek ( najpierw umyj w zimnej wodzie , później zalej wrzątkiem i wrzuć do garnka z jabłuszkami) - dla mnie super , a miałam okropne problemy z zaparciami

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 września 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to dzisiaj też coś ma?
    na efekty przyjdzie poczekać jak na normalną@ czy może wcześniej juz coś powiedzą? jak to jest?
    Bozia3 wrote:
    też tak myślę - że buszuje gdzieś tam w krzolach...;)

    Ja też czekam już na wieści od Agi - ale coś im długo schodzi...;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 25 września 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a to dzisiaj też coś ma?
    na efekty przyjdzie poczekać jak na normalną@ czy może wcześniej juz coś powiedzą? jak to jest?
    dzisiaj środa - z tego co pamiętam o 9.00 miała mieć dziś inseminację - pomyliłam coś?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 25 września 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Bozia 1,60? to chyba dużo?

    gdzies wyczytałam, że u kobiet miesiączkujących nie powinno ono mieć więcej niż 10-12 mm grubości, natomiast u kobiet niemiesiączkujących - 5-7 mm.

    nic lekarka nie mówiła, że trochę dużo?
    są jakies normy?
    pytałam ją kilka razy - bo to może chyba być oznaką endometriozy lub raka macicy...ale ona mnie wciąż uspokaja - że za duże endo jest niebezpieczne podczas klimki, a nie teraz...i że wszystko ok....zobaczymy - bo laparoskopia to wykaże jakby co....

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 1326 1327 1328 1329 1330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ