Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rób tylko komputerowy! Tylko.
    Te ręczne to porażka.

    BISCA lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Rób tylko komputerowy! Tylko.
    Te ręczne to porażka.
    ok dzięki

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem wobec siebie jako kierowcy bardzo krytyczna, ale ja dużo jeżdżę i ostrożnie, nawet za bardzo jak twierdzi mój mąż :-) to chyba wynika ze świadomości co się stało w moim życiu przez wypadek samochodowy... Uwielbiam za to byc pasażerem :-P

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam dynie piżmową, cukinię, paprykę 3 kolory, dobrą kiełbaskę i robię leczo na obiad :-)

    Bozia3, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry sobotnio.

    Wczoraj miał byc romantyczny wieczór.

    Waciak usnął w połowei fimu i chrapał zagłuszjąc dialogi. Ja nie mogłam dopić lampki wina. Potem wrócił mój Perworodny i łaził robiąc sobie kolację, ogladania zero bo gadał jak najęty.
    Jak juz przyspiałam w salonie to ocknął się Waciak i wyspany nabrał chęci na igraszki.
    W kulminacyjnym momencie przyszedł pod drzwi Pierworodny zapytać o jakąs pierdołę.



    Bilans wieczoru:

    Łeb boli, kanapa w salonie jakaś twarda, pies szczeka pod oknem, ciągle ktoś jeździł w nocy pod naszym domem (w sypialni jakoś tak nie słychać),  suszy po tym winie, plecy bolą....

    Za stare my na te romantczne wieczory.

    Magdala, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Bozia3, BISCA, Dziobak, beates, nick nieaktualny, Mega, silvia, malgos741, nick nieaktualny, moremi, Mimbla, nick nieaktualny, satori lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspomagane komputerowo dziwnie brzmi, więc weszłam na ten cennik i jest to badanie metodą CASA. Bozia, rób to, to jest to. A jeśli chcesz dowiedzieć się czy czasem w nasieniu nie ma bakterii zróbcie też posiew za jednym zamachem. Wbrew pozorom takie małe bakterie mogą dużo namieszać, a lekarze bardzo często ignorują taką możliwość.

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Kupiłam dynie piżmową, cukinię, paprykę 3 kolory, dobrą kiełbaskę i robię leczo na obiad :-)
    leczo z dynią? co się na tym świecie wyrabia....:)

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Wspomagane komputerowo dziwnie brzmi, więc weszłam na ten cennik i jest to badanie metodą CASA. Bozia, rób to, to jest to. A jeśli chcesz dowiedzieć się czy czasem w nasieniu nie ma bakterii zróbcie też posiew za jednym zamachem. Wbrew pozorom takie małe bakterie mogą dużo namieszać, a lekarze bardzo często ignorują taką możliwość.
    czyli seminogram CASA plus posiew?

    FZuMp1.png

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    czyli seminogram CASA plus posiew?
    Tak

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Ja jestem wobec siebie jako kierowcy bardzo krytyczna, ale ja dużo jeżdżę i ostrożnie, nawet za bardzo jak twierdzi mój mąż :-) to chyba wynika ze świadomości co się stało w moim życiu przez wypadek samochodowy... Uwielbiam za to byc pasażerem :-P
    no w takim wypadku - to nie ma co się dziwić, że jesteś ostrożna...
    a ja jako pasażer też lubię, ale nie z każdym....ale jak jest ok i dłuższa trasa - to jestem z tych, co to dojadą do granic miasta i już śpią, a potem budzą się na miejscu...po kilku godzinach...

    ivf-ivf, BISCA lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    leczo z dynią? co się na tym świecie wyrabia....:)


    Ja zawsze z dynią robię, generalnie bez żadnego przepisu, tak z głowy :-) a Ty jak robisz?

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Ja tez ma pytanie
    Jak dlugo jest wazne badanie nasienia ?

    U n'as 6 miesiacy

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Ja zawsze z dynią robię, generalnie bez żadnego przepisu, tak z głowy :-) a Ty jak robisz?
    ja robię papryka, pomidory, cebula...dodaję czasami cukinię - ale to jako wypełniacz, jeśli potrzebuję więcej...
    tak normalnie klasyczne leczo to tylko te trzy składniki - plus oczywiście kiełbasa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ja robię papryka, pomidory, cebula...dodaję czasami cukinię - ale to jako wypełniacz, jeśli potrzebuję więcej...
    tak normalnie klasyczne leczo to tylko te trzy składniki - plus oczywiście kiełbasa


    Ok :-) to ja mam na bogato :-P ale bez cebuli, bo po cebuli mam zgagę.

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    no w takim wypadku - to nie ma co się dziwić, że jesteś ostrożna...
    a ja jako pasażer też lubię, ale nie z każdym....ale jak jest ok i dłuższa trasa - to jestem z tych, co to dojadą do granic miasta i już śpią, a potem budzą się na miejscu...po kilku godzinach...

    To ja mam podobnie.

    Jazda działa na mnie usypiajaco. Z tym, ze tylko jak jeżdżę z mężem. Wtedy się nie boję.

    Sama jak kierowca na dłuzsze trasy nie czuję się pewnie. Mam jakis lęk, że zasnę za kierownicą. Zdecydowanie wolę być wtedy pasażerem. :-)

    Bozia3, ivf-ivf lubią tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    gretka - a jaka jest różnica pomiędzy "seminogram manualny", a "seminogram wspomagany komputerowo"? lepszy ten komputerowy?
    komputerowy lepszy

    Bozia3 lubi tę wiadomość

    gretka
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Bry sobotnio.

    Wczoraj miał byc romantyczny wieczór.

    Waciak usnął w połowei fimu i chrapał zagłuszjąc dialogi. Ja nie mogłam dopić lampki wina. Potem wrócił mój Perworodny i łaził robiąc sobie kolację, ogladania zero bo gadał jak najęty.
    Jak juz przyspiałam w salonie to ocknął się Waciak i wyspany nabrał chęci na igraszki.
    W kulminacyjnym momencie przyszedł pod drzwi Pierworodny zapytać o jakąs pierdołę.



    Bilans wieczoru:

    Łeb boli, kanapa w salonie jakaś twarda, pies szczeka pod oknem, ciągle ktoś jeździł w nocy pod naszym domem (w sypialni jakoś tak nie słychać),  suszy po tym winie, plecy bolą....

    Za stare my na te romantczne wieczory.
    ale zaraz zaraz....łeb boli z jakiego powodu - skoro nie mogłaś dopic lampki wina...;) no chyba, że z tego - że syn przeszkodził...:)

    FZuMp1.png

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Bry sobotnio.

    Wczoraj miał byc romantyczny wieczór.

    Waciak usnął w połowei fimu i chrapał zagłuszjąc dialogi. Ja nie mogłam dopić lampki wina. Potem wrócił mój Perworodny i łaził robiąc sobie kolację, ogladania zero bo gadał jak najęty.
    Jak juz przyspiałam w salonie to ocknął się Waciak i wyspany nabrał chęci na igraszki.
    W kulminacyjnym momencie przyszedł pod drzwi Pierworodny zapytać o jakąs pierdołę.



    Bilans wieczoru:

    Łeb boli, kanapa w salonie jakaś twarda, pies szczeka pod oknem, ciągle ktoś jeździł w nocy pod naszym domem (w sypialni jakoś tak nie słychać),  suszy po tym winie, plecy bolą....

    Za stare my na te romantczne wieczory.
    A wiesz czemu to wszystko? Wiesz? Bo corka ma nie miala komorki!! Tak to by pierworodny gadal z nia i tylka wam nie zawracal... ;) :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    A wiesz czemu to wszystko? Wiesz? Bo corka ma nie miala komorki!! Tak to by pierworodny gadal z nia i tylka wam nie zawracal... ;) :P
    o to może być powód..:) Dziobak - natychmiast oddaj córce komórkę!! Może dzisiaj na coś się to zda...

    Dziobak, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ale zaraz zaraz....łeb boli z jakiego powodu - skoro nie mogłaś dopic lampki wina...;) no chyba, że z tego - że syn przeszkodził...:)

    Bo jednak ją wymęczyłam. :-)
    Ogólnie to chyba po prostu SKS.

    Bozia3 lubi tę wiadomość

‹‹ 13519 13520 13521 13522 13523 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ