Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Gratuluje takiego pozytywnego podejscie. Bedzie - super, nie bedzie - tez dobrze. Fakt, ze jak dwojeczka juz na stanie, to zmienia postac rzeczy. W mojej sytuacji, jestem "skazana" na starania do skutku albo menopauzy O.o


    Bisca, mam nadzieję, że "w końcu" się Wam uda. Masz w sobie tyle pozytywnej energii i ciepła :-)

    BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, *aga*, malgos741, satori lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę do sklepu kupić żwirek..bo właśnie nastąpił bunt - kupa na środku łazienki i podlane sikami buty w przedpokoju. Moja kocica ma charakter...a tylko dzień opóźnienia ze zmianą kuwety...ehhh a miało być tak ładnie - w szlafroku do południa przy kawie udając, że sprzątam :)

    ivf-ivf, BISCA, nick nieaktualny, Dziobak, nick nieaktualny, *aga*, beates, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Bisca, mam nadzieję, że "w końcu" się Wam uda. Masz w sobie tyle pozytywnej energii i ciepła :-)

    Dzieki :)

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doberek
    my dzisiaj kontrole płucek zaliczamy w przychodni

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwiastka wrote:
    życzę dużo szczęścia dla Was, zajefajnej imprezy imieninowej i Lenki na urodziny ;)
    spełnienia marzeń Bozia! :)
    dzięki :) piękne życzenia ! :)

    pierwiastka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Bisca, mam nadzieję, że "w końcu" się Wam uda. Masz w sobie tyle pozytywnej energii i ciepła :-)
    też tak uważam - i podziwiam za pokorę i cierpliwość....niech wreszcie się uda...

    ivf-ivf, nick nieaktualny, BISCA, beates, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nickita wrote:
    Bisca i ja Ci mocno kibicuję

    Dzieki Nickita :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisunia wrote:
    Doberek
    my dzisiaj kontrole płucek zaliczamy w przychodni
    zdrowia dla Tomka!!

    ivf-ivf, nick nieaktualny, Dziobak, *aga*, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    też tak uważam - i podziwiam za pokorę i cierpliwość....niech wreszcie się uda...


    Dokładnie, cierpliwa, nie konfrontacyjna :-) dobra dusza, to czuć.

    nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, Dziobak, nick nieaktualny, *aga*, Bozia3, satori lubią tę wiadomość

  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    też tak uważam - i podziwiam za pokorę i cierpliwość....niech wreszcie się uda...
    podbijam :)

    ivf-ivf, BISCA, *aga*, Bozia3, satori lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    idę do sklepu kupić żwirek..bo właśnie nastąpił bunt - kupa na środku łazienki i podlane sikami buty w przedpokoju. Moja kocica ma charakter...a tylko dzień opóźnienia ze zmianą kuwety...ehhh a miało być tak ładnie - w szlafroku do południa przy kawie udając, że sprzątam :)

    Wspolczuje. My nie mamy z tym problemu od kiedy zamontowalismy klapke dla kota. Wychodzi i wchodzie kiedy chce. Od tej poty w kuwetach zcysto i pusto. Mam nadzieje, ze robi w doniczki sasiadow hihihi

    ivf-ivf, nick nieaktualny, Bozia3, satori lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Wspolczuje. My nie mamy z tym problemu od kiedy zamontowalismy klapke dla kota. Wychodzi i wchodzie kiedy chce. Od tej poty w kuwetach zcysto i pusto. Mam nadzieje, ze robi w doniczki sasiadow hihihi


    Mój najstarszy kocur też wychodzi, reszta siedzi w domu :-) mąż chce kociarnie w ogrodzie budować :-) taki mały domek ocieplony, pomysł zgapiony od sąsiadów.

    BISCA, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    też tak uważam - i podziwiam za pokorę i cierpliwość....niech wreszcie się uda...

    Wzruchlam sie ;)

    Dzieki dziewczyny za mile slowa.

    nick nieaktualny, ivf-ivf, nick nieaktualny, Bozia3, iwcia77 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Wspolczuje. My nie mamy z tym problemu od kiedy zamontowalismy klapke dla kota. Wychodzi i wchodzie kiedy chce. Od tej poty w kuwetach zcysto i pusto. Mam nadzieje, ze robi w doniczki sasiadow hihihi

    Mialo byc mam nadzieje, ze NIE robi w doniczki !

    nick nieaktualny, Bozia3, satori lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Mialo byc mam nadzieje, ze NIE robi w doniczki !


    Taaaa, teraz się tłumacz! Wyszła dobra dusza. ;-)

    A tak serio ta ja też Cię Bisca podziwiam. <3 <3 <3

    BISCA, nick nieaktualny, *aga*, Bozia3, satori lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziendobrybardzo!
    Idziemy do domu!

    Iiihaaaa!!!

    ivf-ivf, pierwiastka, Dziobak, BISCA, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, sandra80, *aga*, Mega, beates, satori lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia wrzuć w wolnej chwili przepis na zupę dyniową z krewetkami i kawiorem.

    Zaintrygowałaś mnie.

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Taaaa, teraz się tłumacz! Wyszła dobra dusza. ;-)

    A tak serio ta ja też Cię Bisca podziwiam. <3 <3 <3

    <3

    Wez, bo mi oczy przeciekna

    nick nieaktualny, Dziobak, nick nieaktualny, sandra80, satori lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    I dziendobrybardzo!
    Idziemy do domu!

    Iiihaaaa!!!

    No, i to jest nius !
    Super !

    nick nieaktualny, sandra80 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia gratulacje! Robicie to bardzo po skandynawsku. Tu najpierw sie mieszka razem, rodza sie dzieci, jesli wszystko funkcjonuje poprawnie i milosc ciagle trwa ( mimo wszystko ;-) ) to sa zareczyny a potem slub. Ja tez bym sie skłaniala ku trmu, ze to dosc zdrowy porzadek rzeczy.
    Niech sie Wam szczesci! :-)

    ivf-ivf, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, sandra80, *aga*, Bozia3, nick nieaktualny, satori lubią tę wiadomość

‹‹ 13545 13546 13547 13548 13549 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ