X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 8 listopada 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Morek, dlatego napisalam wczesniej, jesli kobieta jest szczuplutka.
    Ale bardzo jest tez latwo pomylic ruchy dziecka z innymi ruchami ciala, szczegolnie jak sie na te dzieciece z utesknieniem czeka. :-)

    krycha.stara, moremi lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 8 listopada 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Weeessss..... :-P Ja mam -3 i boje sie do roboty jechac. Ale mam nadzieje ze kleske zywiolowa oglosza jak sie jeszcze o stopien schlodzi :-P
    Weeeeez. Ja mam letnie opony na aucie. No bo kto by sie spodziewal, ze w No moze byc mroz w listopadzie??
    Wczoraj schowalam do piwnicy moje drzewka oliwkowe, staly cale lato w ogrodzie, boje sie, ze je szlag juz chwilke wczesniej trafil.
    Jakby nie moglo byc ciagle cieplo...

    krycha.stara lubi tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 8 listopada 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Podobno sa kobiety, ktore czuja ruchy w 9 tc, ale jak mozna czuc zarodek, ktory ma ok. 20 mm. No bez jaj.
    14 tc, to raczej jelita. A skrzydla motyla? Ja tam nie wiem jakie to uczucie, nigdy na mnie zaden motyl nie siedzial, a faktycznie wiekszosc kobiet tak to opisuje.
    Moze jest cos ze mna nie tak, ale w kazdej ciazy ruchy dziecka to bylo jakby delikatny ruch w jelitach. Motyla tam nie bylo, raczej mala pelzajaca larwa.

    ja nie czekałam, ja byłam w szoku,że tak szybko ale wiem że to było to zresztą poczytaj sobie:
    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/kiedy-zaczniesz-czuc-ruchy-plodu_35656.html

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dwupaku się melduję jakieś tam twardnienia brzucha mam ale to dobrze Zosia ma siedzieć od jutra od 23 może wychodzić bo mąż przyjeżdża kurczę jeszcze nie mam octeniseptu muszę jutro kupić
    Wiecie ja zaglądam tam na listopadowki na belly i jestem załamana bo prawie nikt piersią nie karmi a te co karmią to już mają dość i mówią że zaraz karmić nie będą a ja naprawdę swoje dzieci karmiła bez problemu i też miały kolki znaczy jedno miało ale poszły w cholerę same bo i tak nic wtedy nie przepisywali na to i tak myślę czy ja miałam wtedy szczęście czy o co tu chodzi też miałam okresy kiedy mleka było mniej ale dałam radę nie wiem o co chodziło syn mój nie zna smaki mleka modyfikowanego bo to po prostu nie lubił i jak skończył rok dostawał z kartonu mleko zwykłe
    Może też dlatego że ja i tak nie miałam z kim zostawić dziecka i nie myślałam o wychodzenia z tym samym że muszę odciągnąć pokarm bo po co skoro dziecko musiałam wziąć ze sobą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 10:58

    Reni, beates lubią tę wiadomość

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 9 listopada 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bry
    w Wwie zima na całego :-)

    to co zaczynamy piec?

    BISCA, Magdala lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 9 listopada 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, które miały histero

    czy wszystkie miałyście pod narkozą?

    czy tylko ja cyborg będę miała na apapie? O.o

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 9 listopada 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyzwanie dnia: jak wlozyc podkoszulke ( merynosa ) w waskie spodnie tak, zeby nie sciagnac przy tym gaci. Miotalam sie dzis w pracy w lazience, co obciagnelam ( ladne slowo ) koszulke, to sciagalam sobie gacie w dol. Gacie bezszwowe, wiec musialy lezec ladnie ulozone. Jak juz wyprostowalam gacie w gore, to koszulka sie marszczyla. A spodnie waskie, nie ma jak rak porzadnie w nie wsadzic... No masakra jakas... Jak dojda do tego merynosy geterki, to bede chyba spedzac w kiblu cale przerwy...

    Magdala, slash lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak a Ty nie jeździsz autem? Po co Ci tyle ubrań na sobie?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Nadzieja2016 Koleżanka
    Postów: 34 22

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie Panie jestem tutaj nowa. Mam 43 lata i staram się o 2 dziecko :)
    Ktoś ma ochotę podzielić się ze mną doświadczeniem i jest w podobnej sytuacji :)

    anna maria lubi tę wiadomość

    Nadzieja
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Dziobak a Ty nie jeździsz autem? Po co Ci tyle ubrań na sobie?
    Nie jezdze autem, bo mam do pracy 200 m. A ciuchy cieple musze miec, bo mam dyzury podczas przerw na dworze ( dzieciaki spedzaja wszystkie przerwy na podworku ). Dobrze, ze merynos chlodzi jak jest cieplo, a grzeje jak zimno, dlatego cza go na grzbiecie miec.

    beates, Magdala lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Wyzwanie dnia: jak wlozyc podkoszulke ( merynosa ) w waskie spodnie tak, zeby nie sciagnac przy tym gaci. Miotalam sie dzis w pracy w lazience, co obciagnelam ( ladne slowo ) koszulke, to sciagalam sobie gacie w dol. Gacie bezszwowe, wiec musialy lezec ladnie ulozone. Jak juz wyprostowalam gacie w gore, to koszulka sie marszczyla. A spodnie waskie, nie ma jak rak porzadnie w nie wsadzic... No masakra jakas... Jak dojda do tego merynosy geterki, to bede chyba spedzac w kiblu cale przerwy...
    normalnie - sciagasz spodnie, podciagasz gacie, koszulkę łapiesz z tylu sięgając po nią między nogami, wywijasz jak body Adasia, naciagasz spodnie i gotowe.
    a poważnie to nie mam pojęcia, ale na filmach amerykańskich lobuzy znecajace się nad słabszymi potrafią zaciągnąć gacie na uszy bez zdejmowania spodni. czy mamy tu kogoś z Hameryki?

    BISCA, krycha.stara, Magdala, Ruda Paskuda, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    normalnie - sciagasz spodnie, podciagasz gacie, koszulkę łapiesz z tylu sięgając po nią między nogami, wywijasz jak body Adasia, naciagasz spodnie i gotowe.
    a poważnie to nie mam pojęcia, ale na filmach amerykańskich lobuzy znecajace się nad słabszymi potrafią zaciągnąć gacie na uszy bez zdejmowania spodni. czy mamy tu kogoś z Hameryki?
    SZekaj szekaj, bo sie pogubilam? Ze jak wywijam koszulke? I jak siagam spodnie? Toz jak je sciagne, to zakladajac na pewno pomarszcze koszulke i gacie wejda mi w tylek!! Trzeba to zrobic z ubranymi spodniami, a one waskie i do manipulacji zostaje jakies 2 cm z kazdej strony.

    W ogole mnie nie rozumiecie widze...

    krycha.stara, Bozia3, Magdala lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni , a czemu nie masz pod narkozą ?

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala ?

  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 9 listopada 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Bakalie, miód... jak myślicie - można masło olejem kokosowym zastąpić? bo chciałam przygotować bezmleczną wersję piernika :-D

    Kruche ciasto wychodzi na kokosowym oleju super więc i piernika się nie da spierniczyć ;-)

    moremi, BISCA, Magdala, Mega lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    SZekaj szekaj, bo sie pogubilam? Ze jak wywijam koszulke? I jak siagam spodnie? Toz jak je sciagne, to zakladajac na pewno pomarszcze koszulke i gacie wejda mi w tylek!! Trzeba to zrobic z ubranymi spodniami, a one waskie i do manipulacji zostaje jakies 2 cm z kazdej strony.

    W ogole mnie nie rozumiecie widze...
    A nie możesz nosić szerokiej wspaniałej spódnicy? nie będzie widać żadnych zmarszczen.

    Dziobak, BISCA, Magdala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwiastka wrote:
    Kruche ciasto wychodzi na kokosowym oleju super więc i piernika się nie da spierniczyć ;-)
    Obuecujesz? Bo ja chce piernik na święta, a na razie mleko zabronili hlip hlip

    moremi, Magdala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    dziewczyny, które miały histero

    czy wszystkie miałyście pod narkozą?

    czy tylko ja cyborg będę miała na apapie? O.o
    Hsg też.miałaś na żywca, widać taką Twoja tradycja ;)

    Mysza gratuluję dziewuszki :)

    krycha.stara lubi tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwiastka wrote:
    Kruche ciasto wychodzi na kokosowym oleju super więc i piernika się nie da spierniczyć ;-)
    Pierwiastka! :-) miło Cię widzieć :-) dziękuję za odpowiedź

    Dziobak, kup albo kombinezon, albo body i problem z głowy, a nie się bawisz w jakieś majty, wąskie spodnie, hujumuju dzikie węże ;-)

    Dziobak, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Obuecujesz? Bo ja chce piernik na święta, a na razie mleko zabronili hlip hlip
    I polewę też można na kokosowym :-) to mamy "normalne" święta :-D

    Magdala lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 13756 13757 13758 13759 13760 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ