X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 marca 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    I w koszuli nocnej!
    I w majtkach :-D

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 marca 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, jaka słodycz w awatarze :-)

    Zaszłam dzisiaj do żłobka i jak zajrzałam do sali, to mój syn bawił się w najlepsze. Nie zauważył mnie. Naprawdę cieszę się, że tak dobrze zareagował po przerwie, tym bardziej, że nie mieliśmy możliwości przeprowadzenia kolejnej adaptacji.
    Dodatkowo miał dzisiaj szczepienie na pneumokoki i przy okazji okazało się, że wyrzynają mu się piątki. O zgrozo!

    Dziobak, BISCA, Reni, gosia7122 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Jagodka2017 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 21 marca 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    O jaki wysyp nowych :-)

    Jagódka 38 lat i dzidzia? no weź sie chytryke.gif za dzidzię można tu palec w oko dostać ;-) my się staramy o dziecko :-)

    witajcie
    Moj synek chce dzidzie wiec staramy sie dla niego i dla nas :-)

    Reni lubi tę wiadomość

  • Jagodka2017 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 21 marca 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Dziewczyny, tylko się nie obrazajcie. Jesteśmy dorosłe i nazywamy rzeczy po imieniu. Dziecko, seks, pierś, mleko. I jeszcze wiele innych przykładów można przytoczyć. I nie jest tak, że nie używamy zdrobnien. Te w niektórych przypadkach są jak najbardziej na miejscu, ale fasolkowanie, dzidziowanie i bobowanie jest w porządku gdy rozmawiamy z dzieckiem, a dziwnie wygląda w wydaniu osoby dorosłej.
    W rozmowie z mężem żartuję sobie o "zlepku komórek" i "zarodku" i wiem, że jak to czytacie, to wyobrazacie sobie zargon medyczny, oschla kobietę, ale tak nie jest. To mój sposób na radzenie sobie z sytuacją. Bardzo chcę tego dziecka, ale moja historia wskazuje, że różnie może być. Zwłaszcza na tak wczesnym etapie. W ramach wiary, że będzie dobrze mam suwak ;-)

    To tak słowem wstępu. I witamy wszystkie nowe staraczki :-)
    Każdy ma prawo wyrażać się jak chce. Dopiero tu dołączyłam a juz krytyka mimo braku wiedzy co tak naprawdę chciałam przekazać ... moj synek marzy o dzidzi i tak tez wyrażamy sie o naszym planowanym dzieciątku. Co w tym złego??

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierdzioszkowanie czas zacząć
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd1ebf984733.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 08:34

    anna maria, Aasiula, Luna76 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodka2017 wrote:
    Każdy ma prawo wyrażać się jak chce. Dopiero tu dołączyłam a juz krytyka mimo braku wiedzy co tak naprawdę chciałam przekazać ... moj synek marzy o dzidzi i tak tez wyrażamy sie o naszym planowanym dzieciątku. Co w tym złego??
    A jak synek marzy o samochodzie to mówisz wtedy bum bum? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 08:38

    moremi, malgos741, Aasiula, Luna76 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi gratulacje

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Nie odzywam się, bo mąż po cp powiedział NIE i walczę z nim...

    Dzidziowania i przytulania nie znoszę. Zawsze mam ochotę napisać, ze nic dziwnego, że nie ma ciąży skoro jest przytulanie zamiast seksu...

    moremi, kapturnica, malgos741, BISCA, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 22 marca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry! U mnie ospa. Znowu.
    Bosz, czemu nie zaszczepilam Adasia???

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 marca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Nie odzywam się, bo mąż po cp powiedział NIE i walczę z nim...

    Dzidziowania i przytulania nie znoszę. Zawsze mam ochotę napisać, ze nic dziwnego, że nie ma ciąży skoro jest przytulanie zamiast seksu...
    Dziwnie to brzmi jak człowiek ma regres w rozwoju mowy ;)
    A Ty jak sie czujesz ? Mąż pewnie sie o Ciebie boi i dlatego jest przeciwko .

    moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 22 marca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Nie odzywam się, bo mąż po cp powiedział NIE i walczę z nim...

    Dzidziowania i przytulania nie znoszę. Zawsze mam ochotę napisać, ze nic dziwnego, że nie ma ciąży skoro jest przytulanie zamiast seksu...
    Sung, współczuję akcji z mężem. Pamiętam, że mój był bardzo przestraszony po pierwszym, a jeszcze bardziej po drugim poronieniu (zakończonym łyżeczkowaniem). Zadziałały na niego statystyki i porządna awantura ;-) zwyczajnie się rozpłakałam, bo czułam się z tym fatalnie i dopiero po tym wybuchu na spokojnie powiedziałam mu czego pragnę i że młodsza już nie będę. Przemyślał, poczytał i bez problemów poddawał się wszelkim badaniom, łykał suplementy, wspierał mnie podczas badań i przytulał jak się okazało za trzecim razem, że też nic z tego nie będzie. Może spróbuj jeszcze raz przedstawić mu swój punkt widzenia i przede wszystkim to, co siedzi w Twoim sercu.

    Nie lubię pierdzioszkowania, ale jestem w stanie zrozumieć je w stosunku do dziecka (chociaż też nie używam, bo nauka mowy polega na prawidłowym nazywaniu rzeczy i ludzi). Natomiast nie rozumiem tego kompletnie w rozmowie dorosłych i nikt mnie do tego nie przekona. Infantylne to strasznie i od razu mi się kojarzy z dzidzią piernik. Zwłaszcza w naszym wieku.Jagoda, jak chcesz, to pierdzioszkuj. Przecież nikt ci tego nie zabroni. Naprawdę przejmujesz się opiniami innych?

    Dziobak, jak Adaś sobie radzi z ospą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 09:49

    kapturnica, Aasiula, Luna76 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 22 marca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry,

    Temat wraca jak bumerang. :)
    Moremi, a Tobie olowki sie skonczyly, czy jak? ;-)
    Ja zabraniam!

    A co dzis jecie?
    Bo ja wlasnie odkrylam super piekarnie kolo pracy. Jaki maja chleb...a bulki krecone jakies z cynamonem, kruasanty z migdalami, a kawe...
    Zakupilam na poczatek 100% zytni i cynamonowego zakretasa z orzeszkami.
    Na obiad mam rosol... sse sse sse... Biszkopcie pokaz Lolite to dam Ci troche. :)

    moremi, Reni, Aasiula lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca właśnie doczytałam, że już urodziłaś:)
    Gratulacje wielkie !!!
    Mam nadzieję że wszystko z Wami OK !
    Niech Mała zdrowo rośnie :)

    BISCA, Aasiula lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Dobry,

    Temat wraca jak bumerang. :)
    Moremi, a Tobie olowki sie skonczyly, czy jak? ;-)
    Ja zabraniam!

    A co dzis jecie?
    Bo ja wlasnie odkrylam super piekarnie kolo pracy. Jaki maja chleb...a bulki krecone jakies z cynamonem, kruasanty z migdalami, a kawe...
    Zakupilam na poczatek 100% zytni i cynamonowego zakretasa z orzeszkami.
    Na obiad mam rosol... sse sse sse... Biszkopcie pokaz Lolite to dam Ci troche. :)
    Ołówków mam mnóstwo, ale ostatnio oszczędzam. Buduję rakietę. Jak ktoś mnie mocno wk... zdenerwuje, to wystrzele w kosmos. I jeszcze myszy dorzucę ;-)
    A właśnie - jak Mysza?

    Bułki, rogale... Chcę! I kawę do tego też.
    Rosół niech Biszkopt je.

    Magdala, Aasiula lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)

    Magdala lubi tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 22 marca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello beates. Opowiedz jak Twoje dziecie sie chowa.

    beates lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 22 marca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Hello beates. Opowiedz jak Twoje dziecie sie chowa.


    Dzięki, miło że pytasz :)
    Kuba ok. Za chwilę 10 miesięcy mu suknie. Trudno uwierzyć, że tak to przeleciało.
    Jest bardzo towarzyski. Dużo gada i często się uśmiecha. Uwielbia obserwować barwiące się dzieci.
    Próbuje wstawać. Trzeba być teraz bardzo czujnym, bo wszędzie stara się znaleźć coś, czego mógłbym się chwycić i wstać. Na tą chwilę jednak ,te próby podniesienia się najczęściej kończą się niepowodzeniem.

    moremi, Magdala, Aasiula lubią tę wiadomość

  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)

    Bisca urodziła? Gratulacje dla świeżo upieczonej mamy, niech się zdrowo chowa :-)

    40 mi stuknęła a dziecka jak nie było tak nie ma, niech te bociany wracają do kraju bo ileż można czekać ;-) Może rzeczywiście na śpiocha działam :-)
    Następny cykl będę stymulować , chociaż znając siebie to jeszcze zapomnę o tych tabletkach i po ptakach będzie.
    Co do nadciśnienia to jedna mądra koleżanka tutaj poleciła mi isoptin i od roku starając się używam, co prawda najmniejszą dawkę ( bo nie ma potrzeby większej)ale obecnie ciśnienie mam książkowe, lek będę mogła używać także podczas ciąży bo w końcu kiedyś zajdę. Grzecznie czekam w kolejce :-)

    Moremi gratuluję sukcesu :-)

    moremi, Magdala, Rania lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 22 marca 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, ja bralam stymulacje (tabletki) wieczorem, przed spaniem. Listek lezal przy lozku na szafce i woda obok. Tym sposobem nie zapominalam. :) Ze nic to nie dalo to inna para.
    Trzymam kciuki. Do mnie tez bociany nie moga trafic. :) Czekanie w kolejce grzeczne juz mnie z lekka drazni. Wbijam sie na poczatek. :)

    moremi, *aga* lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się dobrze. Z mężem rozmawiamy. Mam jeszcze 2 cykle... i tak badanie drożności przede mną. Chlamydie chcę zrobić. Po zabiegu mam anemię i tarczycowe spadły, więc przyda mi się czas na regenerację.

    Ospę przerabialiśmy w zeszłej wakacje. Zamiast 2 rodzinnych wyjazdów, były dwa w podgrupach. Najpierw jedno dziecko chore i jedno na wakacjach, potem zamiana...

‹‹ 13812 13813 13814 13815 13816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ