X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 29 września 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek fajnie Cie widzieć :) no i gratulacje
    Ja może i jeszcze chciałabym dzieciaka ale serio nie za bardzo na dą żam za moim dwulatkiem haha Mąż głównie jest z małym w domu i tez jest cały sponiewierany :D jak wracam do domu ok 18 wygląda jak po przejściu huraganu.. Kochamy naszego malucha jak nikogo na świecie. Jest to taki dar dla nas,że trudno opisać słowami.Szczęście, radość, kop do życia, sama dobroć.. A jakie odmłodzenie! Czasem sie zdarzy że ktoś spyta. To wnuk? A ja Nie! SYneK :D i opad szczeny. a mam dopiero 40 a mąż 44 :) Przecież nie tak aż źle! Więc dziewczyny nie ważne ile ma się lat. wiadomo nie pod 60 ale około 40. wg mnie jak najbardziej. Dzieci to cuda <3 Moje najstarsze ma prawie 18 mniejsze 15 ostatni maluch 2 i jestem szczęśliwa. Moje szczęście posyłam WAM niech się mnoży

    Enii, Znowu.ta.kryska, MisiaABC, beates, gosia7122, malgos741, Magdala, moremi lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 29 września 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tojapepa żeby to było takie łatwe... Tym bardziej ze jestem zależna od przyjazdow meza do PL. Nie wiem czy to jakaś blokada( bo starsze prawie 16 i 14) Czy nie za stara( 37).. Pytan obaw cale mnóstwo.
    Zastanawiam sie czy hormonow prywatnie nie zrobić. Od zeszłego roku zaczęłam tyc. Nie jem wowcej niż kiedyś a wręcz mnieja a waga w górę. Metabolizm zwolnił wiec może i cały organizm sie rozhulał.
    Wmawiam sobie ze w sumie to mi nie zależy ale same wiecie jak to jest

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 30 września 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wiem,że nie łatwe.. skoro chcecie to nie myśl,że za stara. Bo to nie starość. Gdzie Ci tam do niej?! Wiele rzeczy przeszkadza jak już się zdecydujesz na kolejne. Najtrudniejsze to problemy zdrowotne, bywa,że nie do przeskoczenia. Ale zdarzają się cuda jak u Ineski. To daje nadzieję,żeby walczyć, działać i nie odpuszczać. ja nie wyobrażam sobie teraz życia bez Kajtka.
    Pozdrawiam wszystkie zza krzaków też :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 10:19

    Znowu.ta.kryska, gosia7122, malgos741, Reni, Magdala lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zza krzaków też pozdrawiają :D Mimo mojego wieku jeszcze wierzę w cud ❤

    tojapepa lubi tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 30 września 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki.
    Moremi i pamiętam te dzieje..;)
    Jeśli chodzi o badania to fajny jest pakiet hormonów dla kobiet planujących dziecko w vitalaboo.. wszystkie hormony plus testosteron, dheas i amh mamy za 271zl...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 19:58

    tojapepa, Magdala lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 1 października 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazdziernik.
    To juz czas myslec o piernikach dojrzewajacych, nie?
    :-)

    Znowu.ta.kryska, Reni, tojapepa, gosia7122, malgos741 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 2 października 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to to Magdala i gołąbki by się zjadło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2017, 08:12

    Magdala, Znowu.ta.kryska, tojapepa, gosia7122 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 2 października 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam histero (słownik zmienił na histerię ;-) ciekawe skąd wiedział)
    Tym razem w narkozie :-D

    Magdala, Znowu.ta.kryska, MisiaABC, gosia7122, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 2 października 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Dzisiaj mam histero (słownik zmienił na histerię ;-) ciekawe skąd wiedział)
    Tym razem w narkozie :-D
    trzymaj sie Reniek <3

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 2 października 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos sie tu rusza,forum jakby na nowo ozylo :)u nas bunt dwulatki(nie przypomninam sobie tego u pierwszej corki..ale to bylo 20 lat temu wiec moze przez skleroze ;)) jest ciezko...do tego malutka chyba jakis skok..wisi na cycku albo placze ,takze ten jest wesolo...ale co ja bym beznich robila..nuuudy :P
    aaa pochwale sie w maju bede znowu babcia :D ale bedzie wesola gromadka dzieciakow,hihi

    Magdala, Znowu.ta.kryska, gosia7122, malgos741, moremi lubią tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 2 października 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli to jest niesamowite :-) wnuk jest starszy od cioci :-)
    widzę, ze u Ciebie się tasuje wnuk, córka, teraz kolejny wnuk w drodze, i znowu córka

    fajnie masz

    Znowu.ta.kryska, tojapepa lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 2 października 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tojapepa wrote:
    Enii wiem,że nie łatwe..
    Pepek a czy u Ciebie nie było tak, że Ty w pewnym momencie poszłaś sobie wkurzona z forum i zrezygnowałas ze starań? :-)

    eh samo życie, weź i nie myśl

    ja nawet słysząc od lekarza, ze nie mam szans na takie własne zrobione w domu, zawsze myślę, że natura jest przewrotna i może jednak pyknie lollol360.gif

    Znowu.ta.kryska, tojapepa, gosia7122, malgos741, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 października 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia Poli to gratulacje babciu ;) Myślałam ,że tylko Maks ma fazę buntu ale widzę ,że i inne dwulatki dają się we znaki . Jak pomyślę ,że miała bym jeszcze mieć malucha przy nim to robi mi się słabo na samą myśl :D Pocieszam się ,że po buncie dwulatka przyjdzie bunt trzylatków i tak w kółko . Byle do września wytrzymać bo wtedy Maks idzie do przedszkola na parę godzin to będzie lżej :)

    Znowu.ta.kryska, tojapepa lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 2 października 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia Poli gratulację moja przyjaciółka tez została po raz drugi babcią :)
    Kajtek do tej pory był grzeczny a teraz coraz częściej krzyczy i piszczy. Gdzie sie tego ucza dzieciaki? Bo on nie chodzi do przedszkola nikt na niego nie krzyczy. a często wymusza własnie piskiem cos czego nie może dostać. np słodycze...
    Mama mambe! Nie Kajtuś juz miałes mambe i pisk! Szybko zmieniamy położenie z kuchni na pokój do zabawy i zapomina. Ale czasem nie wiem co robić serio. Bo piszczy mi w sklepie, u babci..Jestem wytrwała jak nie to nie ale czasem mam dość hehe
    Macie dziewczyny jakis poradnik co do wychowywania waszych bąków czy tylko intuicja matki ;)

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Sie zlatuja wiedzmy? :-) Lece i ja. Do gina jak na razie. Jesli chcecie, mozecie jakies kciuki albo kegle scisnac. Pozdrawiam!

    Ściskam!

    Znowu.ta.kryska, tojapepa lubią tę wiadomość

  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 2 października 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni u nas było o tyle trudno,że mąż nie chciał potomstwa, po drodze poronienie i moja złośc na cały świat i walka taka troche samotna, sama badania i lekarze i jeszcze on nie bardzo..więc chyba miałam czasem dość i kiedy szczeliłam focha no to chyba zaszłam :D
    dobrze,ze mam Kajtka bo mielismy straszny kryzys w małżeństwie..Nie mogliśmy się dogadać, mąż szukał szczęścia poza związkiem... miałam na prawdę trudno. Nawet bardzo trudno. Po mału się normuje wszystko ale tylko dlatego,że ja walczyłam o nas, o rodzinę. Na całe szczęście jest szczęście :) Mąż przesiaduje z synem całymi dniami i przy trzecim dojrzał na perfekcyjnego tatę. Uwielbiam patrzeć na nich razem. teraz planujemy jechac na tydzień wakacji. właśnie lada chwila czatujemy na dobrą wycieczkę w dobrej cenie. takie sobie małżeństwo w średnim wieku z maluchem :D

    malgos741, Reni, Millaa lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 2 października 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapcia! jak żesz mi sie za wami teskniło :) Maksymilian daje popalić? super myślałam,że tylko Kajtek haha marzy mi sie jeszcze dziecko ale trzeba myśleć trzeźwo...
    Nie dam rady, nie damy rady raczej...finansowo trochę i wiekowo też
    ściskam mocno wiedźmy! reanimujmy się co? czasem wpaść poprasować wspólnie wieczorem lub nocą...

    Znowu.ta.kryska, kapturnica, Aasiula lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 października 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tojapepa wrote:
    Kapcia! jak żesz mi sie za wami teskniło :) Maksymilian daje popalić? super myślałam,że tylko Kajtek haha marzy mi sie jeszcze dziecko ale trzeba myśleć trzeźwo...
    Nie dam rady, nie damy rady raczej...finansowo trochę i wiekowo też
    ściskam mocno wiedźmy! reanimujmy się co? czasem wpaść poprasować wspólnie wieczorem lub nocą...
    Nawet za dopłatą kolejne bym nie chciała ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 2 października 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Nawet za dopłatą kolejne bym nie chciała ;)
    Hahah jesteś cudna :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 3 października 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ! Miłego dnia !

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
‹‹ 13840 13841 13842 13843 13844 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ