X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 3 października 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papa to ciężko miałaś...
    Kciuk i dla potrzebujących..

    tojapepa lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 3 października 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peppka a jak Kajtol z waga ? Maks dba o linię , na bilansie dwulatka całe 11700 i 89cm .Jest tak wybredny przy jedzeniu ,że czasem można zejść z nerwów :/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam kolejny cykl... jestem gdzieś pomiędzy "postaram się jeszcze bardziej" a "w d... z tym" :/

    Reni, Znowu.ta.kryska, Enii, malgos741, *aga* lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 4 października 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Zaczynam kolejny cykl... jestem gdzieś pomiędzy "postaram się jeszcze bardziej" a "w d... z tym" :/

    Siostro..
    :-/

    Znowu.ta.kryska, Sung, malgos741 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 5 października 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli gratulacje :)
    Sung wrote:
    Zaczynam kolejny cykl... jestem gdzieś pomiędzy "postaram się jeszcze bardziej" a "w d... z tym" :/

    Skąd ja to znam ..

    Dziewczyny czekam na @. @ sie spóznia, brzuch od soboty boli i wszystko byloby ok gdyby nie to ze nie ma szanas bo mąz dobiero pod koniec m-ca przyjezdza ( wyjechał w sierniu)
    Chyba faktycznie w przyszlym mcu wezme sie za badanie hormonów.. Wogole to zaczełam tyć od powietrza :(

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 5 października 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Peppka a jak Kajtol z waga ? Maks dba o linię , na bilansie dwulatka całe 11700 i 89cm .Jest tak wybredny przy jedzeniu ,że czasem można zejść z nerwów :/
    Kapcia Kajtek też wybredny.Ma swoje wybrane rzeczy, innych poprostu nie chce. Kromeczka grahamka z masłem i miodem. Albo z samym masłem. Jajecznica i rosół. No i kotlecik z indyka :-) sok z marchewki,czasem banan i robię mu jogurty w domu. Do naturalnego wrzucam zamrożone truskawki banan i borowki. Niewiele mamy tego jedzenia co lubi.A waży 14 ale ma 86. Do niedawna jeszcze ciumkał cyca! Czasem jeszcze szuka w nocy. No i mamy jeszcze pieluche...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2017, 19:21

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 5 października 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala,Sung, Enii jestem z wami myślami i resztę wspieram. Reniek, Kryśka, resztę dziewczyn zza krzaka ;)

    malgos741, Znowu.ta.kryska, Sung, Enii, Reni lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 5 października 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zrobiłam hormony plus amh i zmieniam klinikę... zobaczymy..

    tojapepa lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 5 października 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Zaczynam kolejny cykl... jestem gdzieś pomiędzy "postaram się jeszcze bardziej" a "w d... z tym" :/
    Dokładnie tak też mam..ale trzeba powalczyć..

    Sung, *aga* lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 października 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tojapepa wrote:
    Kapcia Kajtek też wybredny.Ma swoje wybrane rzeczy, innych poprostu nie chce. Kromeczka grahamka z masłem i miodem. Albo z samym masłem. Jajecznica i rosół. No i kotlecik z indyka :-) sok z marchewki,czasem banan i robię mu jogurty w domu. Do naturalnego wrzucam zamrożone truskawki banan i borowki. Niewiele mamy tego jedzenia co lubi.A waży 14 ale ma 86. Do niedawna jeszcze ciumkał cyca! Czasem jeszcze szuka w nocy. No i mamy jeszcze pieluche...
    No Maks toleruje pieczywo w wersji saute jedynie czyli sama buła albo kromka chleba ,za to uwielbia kiwi i banany To mógłby jeść ciągle ;) Maksa próbowałam jakoś odpieluchowac w sierpniu ale ewidentnie nie był gotowy więc dałam spokój latanie za golodupcem i tryliony wycierania siuskow mnie odrzucały. Ale od kilku dni sam nabrał zainteresowanie nocnikiem i trzeci dzień pieluchy są suche :) Nosi je ale jak ma ochotę na siku wola i siada na nocnik . Także ja uważam,że samo dziecko da znak keidy jest gotowe i nie ma coś popedzac bo może się zrazić. Szkoda ,że nie ejst lato bo by chodził bez pieluchy ale wizja,że się zapomni i narobi w gacie skutecznie mnie odstrasza hehehe

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 6 października 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-)

    Z walki o dziecko po 2,5 roku starań pozostały prawie zerowe chęci. W tym cyklu jakieś same dziwne rzeczy -mam na obu jajnikach 20 mm pęcherzyk....i nie chce mi się starać. Ale rodzina jest już większa- 9 tygodniowy szczeniak przewrócił mi dom do góry nogami ;-) , nie mam czasu na nic tylko latam na mopie.


    Bozia nie wiem czy nie pomieszałam dat ale chyba jutro twój wielki dzień, jeśli tak to wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ;-)

    Znowu.ta.kryska, Reni lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 7 października 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny!
    Chcialabym sie wprosic na forum i poprosic o siostrzane wsparcie :-)
    W skrocie:
    Skonczone 40 lat

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 7 października 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze.... Czemu zjadlo mi pozostala czesc postu?!
    Ten "skrot" byl troche dluzszy...

    Znowu.ta.kryska, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 7 października 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze raz:
    Skonczone 40 lat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 09:51

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 7 października 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawde to chcialam poszukac slow pocieszenia, ze przeciez 40cha to mlody wiek jest i w ogole duzo czasu jeszcze mam... Znajdzie sie ktos zyczliwy kto mi tak naklamie, dla lepszego samopoczucia...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 09:54

    Znowu.ta.kryska, Justi77, Jastin76, Millaa, malgos741, kola12 lubią tę wiadomość

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 7 października 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I na koniec - przepraszam, ze zasmiecam forum tyloma postami, ale balam sie, ze mi znow zezre tresc jak bedzie w jednym duzym kawalku. Milego, pozytywnego dnia

    Znowu.ta.kryska, Jastin76 lubią tę wiadomość

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 7 października 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka co prawda ja mam 37 czuje sie młodo lecz tez mam obawy glownie czy dam rade ogarnąć i obawa o zdrowie

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 7 października 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kryska za dobre slowo

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 7 października 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozecie mi powiedziec co ja, do pioruna zle robie, ze ucina mi dluzsze wypowiedzi?!! Jakas blokada na nowych jest czy ki diabel

    Znowu.ta.kryska, tojapepa lubią tę wiadomość

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 7 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalam wczesniej, ze mam problemy natury techniczno - organizacyjnej bo chlop mieszka w innym miescie i same rozumiecie, ze bez odliczania, mierzenia itp przyjemnosci sie nie moze obejsc, a na spontan, luz i dystans w tej sytuacji szans brak...

‹‹ 13841 13842 13843 13844 13845 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ