X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • FinnRasiel Ekspertka
    Postów: 140 74

    Wysłany: 9 października 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam po miesiącu wyłączonego cyklu (tabletki anty na zaleczenie torbieli powstałej z niepękniętego pęcherzyka) i teraz znowu cała zabawa od nowa - Lamette a potem Ovitrelle. To już będzie 5-ty miesiąc starań wspomaganych :(
    Zaczynam powoli odnosić wrażenie, że jestem parę kroków bliżej do IUI...
    Jakie macie doświadczenia? Muszę chyba zacząć czytać i się mentalnie przygotowywać.

    # mother, you're mumbling...
    36l
    AMH- 1,2 (2016) 0,9 (2017) 0,9 (2018)
    LUF - niepotwierdzone
    (I) ICSI (Marzec 2019)przez torbiel procedura przerwana
    03. 2019 Laparoskopia Endometrioza IV stopnia, liczne zrosty, większość usunięta, nie wdrożone leczenie - naturalne starania (?)
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 9 października 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena40 wrote:
    Tak naprawde to chcialam poszukac slow pocieszenia, ze przeciez 40cha to mlody wiek jest i w ogole duzo czasu jeszcze mam... Znajdzie sie ktos zyczliwy kto mi tak naklamie, dla lepszego samopoczucia...?

    krótko
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dbe474a46665.jpg

    Justi77, Lena40, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 9 października 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FinnRasiel wrote:
    Zaczynam powoli odnosić wrażenie, że jestem parę kroków bliżej do IUI...
    Jakie macie doświadczenia? Muszę chyba zacząć czytać i się mentalnie przygotowywać.

    jak dla mnie IUI to strata czasu, kasy i bezsensowne nadzieje :-(

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, zależy kto ma jaki problem medyczny, ja za pierwszym razem zaszłam przy IUI ( moje problemy były generalnie nieduże)

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 października 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wiedzmy po dlugiej przerwie ...chyba nalezaloby jakis test karny przejsc za taka dluga nieobecnosc ...witam sie z nowymi i pozdrawiam "stare" :D

    MisiaABC, gosia7122, Reni, Znowu.ta.kryska, Lena40, *aga*, malgos741, Justi77, Simba lubią tę wiadomość

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 9 października 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Dawno mnie tu nie było ale dużo się działo. Same zmiany w pracy i w domu, niestety mój stan jest niezmienny. Jutro planowo mam dostać okres dziś się źle czułam i wydawało mi się że piersi jakoś inaczej bolą więc nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test, jak zwykle tylko jedna kreska, a to osłabienie to chyba na chorobę bo coś mnie gardło zaczęło boleć :(
    Oczywiście witam nowe dziewczyny!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 18:13

    Lena40, Justi77 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 9 października 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    witam wiedzmy po dlugiej przerwie ...chyba nalezaloby jakis test karny przejsc za taka dluga nieobecnosc ...witam sie z nowymi i pozdrawiam "stare" :D

    Iwcia mordo Ty moja

    nieśmiało zapytam czy wracasz do starań? chytryke.gif

    malgos741, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 11 października 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    krótko
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dbe474a46665.jpg

    Dzieki za ta probe pocieszenia... Niby cos w tym jest... W sumie, poki Natura pozwala to wszystko jest mozliwe, prawda? Przeciez Natura na pewno wie co robi...

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 11 października 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwole sobie zapytac... Choc to mocno nie wypada... Justi, Iwcia - czy te siodemki w Waszych nickach to roczniki?... Takie same jak moj?...

    Justi77 lubi tę wiadomość

  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 11 października 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena40 wrote:
    Pozwole sobie zapytac... Choc to mocno nie wypada... Justi, Iwcia - czy te siodemki w Waszych nickach to roczniki?... Takie same jak moj?...



    Lena tutaj sporo dziewczyn jest na etapie" czterdzieści lat minęło jak jeden dzień"
    np ja i nadal się staram choć już bez spiny....mam już syna więc jest mi łatwiej odpuścić :-)

    Znowu.ta.kryska, Justi77, malgos741 lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 12 października 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *aga* wrote:
    np ja i nadal się staram choć już bez spiny....mam już syna więc jest mi łatwiej odpuścić :-)

    Ja staram sie odpuscic lecz Rozum swoje, głowa swoje.. I tez powinnam miec luz bo moje dzieci juz maja -naście...

    Justi77 lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 13 października 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena prawie wszystkie, które urodziły to były w okolicach 40 ;-) więc spoko mamy ładne statystyki

    Lena40, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 15 października 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia no teraz to chyba o drugie będziesz się starała ;)

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kola12 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 października 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, od miesiąca szukam kogoś 40+ kto po dłuższej przerwie stara się o 3 dziecko....Myślalam że to bedzie prostsze...poprzednie ciąże były na już :), a tu 3 m-ce prób i nic...

    kola12
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja :) dwa dzieciaki w wieku szkolnym z pierwszych cykli. Teraz ponad rok starań, z przerwą na ciążę pozamaciczną... właśnie 3 cs po przerwie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena40 wrote:
    Pozwole sobie zapytac... Choc to mocno nie wypada... Justi, Iwcia - czy te siodemki w Waszych nickach to roczniki?... Takie same jak moj?...


    He he Lena, w sumie tak, 8 listopada kończę 40 ,ale póki co jeszcze 39 hihi

    Lena40 lubi tę wiadomość

  • Lena40 Znajoma
    Postów: 23 26

    Wysłany: 27 października 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Lena prawie wszystkie, które urodziły to były w okolicach 40 ;-) więc spoko mamy ładne statystyki

    Super! :-)

    Ja aktualnie w 21dc, ale troche - pierwszy raz od dluzszego czasu - nie mysle masochistycznie o objawach, terminie testowania itp - mam co innego do obmyslania, bo (uchyle nieco rabka) od 1 grudnia zmieniam: prace, miasto, mieszkanie i sytuacje rodzinna... I powiem Wam jedno - jesli w tym cyklu zaskoczy, to to bedzie niezbity dowod na to, ze jak sie czlowiek (znaczy kobieta) przestaje spinac i mocno chciec, to faktycznie jest najlepszy wspomagacz... No ale nie chwalmy dnia przed zachodem. Po prostu w tym cyklu jest inne moje nastawienie, wiec jakos tak na zasadzie analogii wymozdzylam, ze liczba kresek tez moze byc inna... ;-)

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 29 października 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się niedzielnie,

    U nas od kilku dni Armagedon. Wojtek 2 tydzień na antybiotyku: zapalenie krtani + szmery na oskrzelach. Karolinę w sobote obsypało na buzi krostkami z wodnistą wydzieliną. Odkad Wojtek poszedł do przedszkola to przychodnia lekarska jest naszym drugim domem.
    Do tego mam mamę 87 lat, która mi się całkowicie rozłożyła. Trzeba ją myć, karmić i przebierać. Do tego głowa już nie ta i nieraz nie kojarzy co i jak.
    Czasami jak cała trójka coś ode mnie chce mam ochotę wyjść z domu i nie wracać. Kończy się na płaczu w łazience.


    Bozia, jak Kajtek? Wrócił już do przedszkola. I jak Ty się czujesz w małżeńskim stanie? Obiecałaś zdjęcia w sukni ślubnej.

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 1 listopada 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ale masz urwanie glowy,ale pociesz sie ze jak teraz przejdziesz te wszystke choroby to pozniej bedzie ich mniej.Mala bostonke zlapala?bo z opisu to tak wyglada.U Marysi w przedszkolu tez byla ,teraz szkarlatyna panuje ale ona jakos tak nie lapie,chyba sie w zlobku wychorowala.
    Bozia ja tez tu wypatruje jakis wiesci weselnych.

    201408184765.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 4 listopada 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Piszę to głównie do dziewczyn które martwią się wiekiem. Nie wiek jest ważny tylko to jak się czujemy czy zdrowie nam dopisuje czy czujemy sie na siłach żeby zajść w ciążę i urodzić dziecko. Ja z moim partnerem staramy się o dzidziusia od lutego czyli dokladnie od moich 37 urodzin i może jestem młodsza od niektórych z Was ale niestety zdrowie ostatnio mi nie dopisuje, w tej chwili musiałam odłożyć starania ponieważ neurolog kazał mi wykonać prześwietlenie kręgosłupa a 22.11 mam rezonans głowy i muszę czekać na wyniki. Trzymajcie proszę kciuki żeby były dobre. Pamiętajcie nie ten wiek faktyczny jaki mamy jest ważny tylko zużycie biologiczne, a więc życzę Wam dużo zdrowia i owocnych starań!!! Pamiętajcie jesteście młode i fajne:)

    Znowu.ta.kryska, Lena40, beates lubią tę wiadomość

‹‹ 13843 13844 13845 13846 13847 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ